PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs na nową nazwę "Muratora"



Redakcja
31-03-2005, 13:29
Postanowiliśmy zmienić tytuł naszego miesięcznika - badania potwierdzają, że większość czytelników "Muratora" to kobiety. Idziemy zatem z duchem czasu i... sondaży. Prosimy o propozycje. Jak nazwać nasze pismo, by tytuł uwzględniał Budujące i Budujących. Za najciekawsze pomysły, upominki. Czekamy na propozycje!"

Kon111
31-03-2005, 13:33
proponuję "BUDOWLANKA" fachowcy poczują się swojsko, no i kobiety budujące będą usatysfakcjonowane.

P.S. W pierwotną treść postu zaingerowała cenzura wewnątrzforumowa - nie będę drażnił ELITY :lol: :lol: :lol:

osowa
31-03-2005, 13:46
"MURATORKA" :wink:


To przecież logiczne 8) :lol: :lol: :lol:

osowa
31-03-2005, 13:49
P.S. W pierwotną treść postu zaingerowała cenzura wewnątrzforumowa - nie będę drażnił ELITY :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobre..... hihihi

Peterek
31-03-2005, 13:54
Jak coś jest dobre to się nie zmnienia, chyba, że...

Redakcja
31-03-2005, 13:57
Zdaje się, że termin tego konkursy przypadkowo czyni go niepoważnym. Dementujemy pogłoski, że to 1 kwietnia.

osowa
31-03-2005, 13:59
Zdaje się, że termin tego konkursy przypadkowo czyni go niepoważnym. Dementujemy pogłoski, że to 1 kwietnia.
8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8)



"MUROLANDIA"

"BUDOLANDIA"

ania
31-03-2005, 15:32
Przestańcie się wygłupiać - MURATOR to MURATOR a nie Studio Pielęgnacji Paznokci!

osowa
31-03-2005, 15:43
Przestańcie się wygłupiać - MURATOR to MURATOR a nie Studio Pielęgnacji Paznokci!
Aniu .... :o proszę ... 8) 8)

Co tak ostro ? :wink: Troszkę poczucia humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło ... :D Spróbuj pogłówkować - to naprawdę może wyjść coś ciekawego
Buzial

Ps. I jeszcze jedno – zwróć uwagę, że możesz dostać nagrodę, może ten argument Cię przekona .
Wiesz, jak przyjemnie się pije kawusię z kubeczka Muratora? A zapewniam Cię, że smak nawet najgorszej herbaty zmienia się w cudny napój pełen energii – i co Ty na to? Wiem, że się skusisz...i inni też spróbują- bo warto !

thalex
31-03-2005, 21:59
Postanowiliśmy zmienić tytuł naszego miesięcznika - badania potwierdzają, że większość czytelników "Muratora" to kobiety. Idziemy zatem z duchem czasu i... sondaży. Prosimy o propozycje. Jak nazwać nasze pismo, by tytuł uwzględniał Budujące i Budujących. Za najciekawsze pomysły, upominki. Czekamy na propozycje!"
Nic nie zmieniajcie.

EDZIA
31-03-2005, 22:28
Nic nie zmieniajcie.

A ja jestem za zmianą.
Jeszcze nie mam pomysłu na nową nazwę, ale jeszcze coś wymyślę :wink:

MarcinU
01-04-2005, 10:55
Oj coś mi się wydaję, że nie będzie to dobry ruch. Nazwa jest znana i dobrze się kojarzy. Nawet kobietom :wink: Pozytywnie wpływa zwłaszcza na wykonawców.

Wowka
01-04-2005, 11:02
Postanowiliśmy zmienić tytuł naszego miesięcznika - badania potwierdzają, że większość czytelników "Muratora" to kobiety. Idziemy zatem z duchem czasu i... sondaży. ...Za najciekawsze pomysły, upominki. Czekamy na propozycje!"

Czekam aż na stronie koncernu "Coca Cola" pojawi się podobne zaproszenie do udziału w konkursie...
Cóż, nazwa Coca Cola się także zużyła. Trzeba iść z duchem czasu.
Z tym, że nie przypuszczam by nagrodą za zrealizowany pomysł nowej nazwy był "upominek".
Z tego co wiem to autor hasła promocyjnego "Teraz Polska" za tę zbitke dwóch wyrazów otrzymał 100 000 zł.

Pozdrawiam Redakcję jednak Muratora :wink: :P

MarcinU
01-04-2005, 11:06
Nazwa Coca Cola może i się zużyła, ale póki co jest wciąż najwięcej wartym znakiem towarowym na rynku.

anSi
01-04-2005, 12:00
A może "Zbuduj z nami" lub "Na budowie" lub "Buduj z głową" :wink:

agniesia
01-04-2005, 12:01
a wyobrazacie sobie jak nowe pismo bedziemy kupowac w kiosku?
- poprosze XXX,
- a co to?
- no ten, no, murator,

I wrocimy do zrodel. Ponad 20 lat na rynku, do tego zmieniona ostatnio szata graficzna, nie zmieniajcie juz nic wiecej.

No i okazalo sie, ze jestem konserwatystka, hmm... to co dobre, sprawdzone, z tradycja niech takie zostanie :D

Redakcja
01-04-2005, 12:03
Po tym co wymyśliła Osowa, także ten żart prima aprilisowy stracił sens. No więc z tytułem to był jednak żart.

anSi
01-04-2005, 12:07
Po tym co wymyśliła Osowa, także ten żart prima aprilisowy stracił sens. No więc z tytułem to był jednak żart.

Szkoda :( Tak pięknie wątek zaczął rozkręcać się, kto wie, co by z tej prowokacji wyniknęło 8)

anSi
01-04-2005, 12:14
a wyobrazacie sobie jak nowe pismo bedziemy kupowac w kiosku?
- poprosze XXX,
- a co to?
- no ten, no, murator,

Agniesiu, ale po co męczyć się w kiosku z wyartykułowaniem tytułu. Wystarczy zaprenumerować 8)

agniesia
01-04-2005, 12:19
Wystarczy zaprenumerować 8)
jak ja nie lubie zobowiazan :lol: