PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do budowlanych przygód mpb



monka
31-03-2005, 18:40
Pewnie że dotarłam ale jak mogłaś przerwać w takim momencie :wink:
Czekam na daszy ciąg bo ciekawie się zapowiada :)

andrzejka
31-03-2005, 19:22
I ja, i ja czekam również. :P

Luśka Whispera
31-03-2005, 19:29
mpb- dalej, dalej...
A my podpisaliśmy właśnie umowę z Bankiem Kaczora D., co własnie opijamy :wink:
Dziękujemy za wstawiennictwo i pozdrawiamy Kaczora D. :D

Aga J.G
31-03-2005, 20:23
Ja doczytałam i czekam na więcej :lol:

mpb1971
01-04-2005, 08:21
Dziękuję za zainteresowanie naszymi budowlanymi przygodami. Zachęciliście mnie do dalszej pracy, więc już piszę co było dalej... :wink:

mpb1971
01-04-2005, 08:23
mpb- dalej, dalej...
A my podpisaliśmy właśnie umowę z Bankiem Kaczora D., co własnie opijamy :wink:
Dziękujemy za wstawiennictwo i pozdrawiamy Kaczora D. :D

Whisperki, myślałam, że w sobotę wspólnie opijemy Wasz i nasz kredyt. :lol:

Maluszek
01-04-2005, 08:36
mpb - jakoś nie przysnęłam jak czytałam Twój dziennik. Pisz dalej :D
Czy już mam gratulować kredytu czy czekać do soboty?

Whisper
01-04-2005, 10:05
Gratulować można zawsze, tym bardziej że mpb kredyt podpisała już parę dni temu. W sobotę będziemy świętować osobiście :)

mpb1971
01-04-2005, 10:22
spieszę uprzejmie donieść, że przed chwilką poznałam Luśkę Whispera osobiście i umówiłyśmy się na wspólne opijanie 1. kredytu, 2. rozpoczęcia sezonu budowlanego.. :lol: :lol: :lol:

mpb1971
01-04-2005, 10:26
mpb - jakoś nie przysnęłam jak czytałam Twój dziennik. Pisz dalej :D
Czy już mam gratulować kredytu czy czekać do soboty?

W dniu dzisiejszym wpłynęła na moje konto UWAGA, UWAGA.... ( werble )

PIERWSZA TRANSZA KREDYTU... :lol: :lol: :lol:

I od razu przypomniał mi się dowcip, jak to wchodzi mąż do domu i mówi: stara wygrałem w Totka, pakuj się.
Żona - a co wyjeżdżamy?
mąż - MY nie, tylko Ty... :wink:

Whisper
01-04-2005, 10:36
spieszę uprzejmie donieść, że przed chwilką poznałam Luśkę Whispera osobiście i umówiłyśmy się na wspólne opijanie 1. kredytu, 2. rozpoczęcia sezonu budowlanego.. :lol: :lol: :lol:

Luśka się już chwaliła :D

Maluszek
01-04-2005, 12:45
mbp - wklej ten link: http://www.domnahoryzoncie.pl/3/pliki/widoki/mahonia_01_render.jpg (tylko skasuj odstępy przed i po linku) to od razu powinnien pokazać się Twój domek:

http://www.domnahoryzoncie.pl/3/pliki/widoki/mahonia_01_render.jpg

Whisper
02-04-2005, 20:18
Mpb, podoba mi się, że użyłaś nazwy grupa piaseczyńsko-tarczyńska (aczkolwiek uważam, że tarczyńsko-piaseczyńska brzmi lepiej) :wink:
Oczywiście liczysz się z tym, że masz z tego powodu u Abromby przechlapane? :wink: :) :wink:

pontypendy
05-04-2005, 08:01
Hej mpb, dzięki za spotkanie fajnie było spotkać się i poznać zakręconych podobie tj. na punkcie budowania ludzi. Gwoli ślisłości to pontypendziątka były dwa :lol: (jedno takie szybko biegające, więc może trudno zauwarzyć).
pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem

mpb1971
10-04-2005, 21:44
Gwoli ślisłości to pontypendziątka były dwa :lol: (jedno takie szybko biegające, więc może trudno zauwarzyć).

Pontypendy - oczywiście ,że zauważyłam starsze Pontypędziątko, ale tak bardzo zapatrzyłam się na Małe Pontypędziątko, że tylko o nim napisałam, przepraszam :D , następnym razem zacznę od starszego :wink:

mpb1971
10-04-2005, 21:50
Mpb, podoba mi się, że użyłaś nazwy grupa piaseczyńsko-tarczyńska (aczkolwiek uważam, że tarczyńsko-piaseczyńska brzmi lepiej) :wink:
Oczywiście liczysz się z tym, że masz z tego powodu u Abromby przechlapane? :wink: :) :wink:

Myślę, że Abromba mi wybaczy, a jeśli chodzi o to czy piaseczyńsko - tarczyńska, czytarczyńsko-piaseczyńska, to mieszkam dokładnie w takiej samej odległości od Piaseczna i odTarczyna, więc nie czuję się związana bardziej ani z jednym ani z drugim. Ale wychowałam się w Piasecznie, stąd ten sentyment :wink: