PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipy budowlanej - pomorskie



Alunek
31-03-2005, 20:30
Poszukuję ekipy do budowy stanu surowego otwartego. Rozpoczęcie budowy - czerwiec/lipiec.

Pagin
31-03-2005, 21:54
Oj Alunek, Alunek :wink:
Przeca mowilem (pisalem :D ) wpadnijze do Grupy Trojmiejskiej, dokonaj przegladu postow archiwalnych (przyda sie tydzien urlopu :D ) a namiarow znajdziesz troche lub troche wiecej :D :D :D
Pozdrowienia

Alunek
02-04-2005, 11:29
Oj Alunek, Alunek :wink:
Przeca mowilem (pisalem :D ) wpadnijze do Grupy Trojmiejskiej, dokonaj przegladu postow archiwalnych (przyda sie tydzien urlopu :D ) a namiarow znajdziesz troche lub troche wiecej :D :D :D
Pozdrowienia
Witaj Pagin,
zaglądałam i jestem przerażona. Kiedy , ja to wszystko przeczytam!Z tego co się do tej pory zorientowałam, to większość grupy Trójmiejskiej buduje się lub mieszka w środkowej lub górnej części województwa. Ja natomiast będę budować się w Tczewie i powątpiewam,czy znajdę " fachowców" chętnych jeździć taki kawał drogi do roboty.No, cóż pozostaje mi tylko mieć nadzieję.
Pozdrawiam :D

Pagin
02-04-2005, 11:49
Oj Alunek, Alunek :wink:
Przeca mowilem (pisalem :D ) wpadnijze do Grupy Trojmiejskiej, dokonaj przegladu postow archiwalnych (przyda sie tydzien urlopu :D ) a namiarow znajdziesz troche lub troche wiecej :D :D :D
Pozdrowienia
Witaj Pagin,
zaglądałam i jestem przerażona. Kiedy , ja to wszystko przeczytam!Z tego co się do tej pory zorientowałam, to większość grupy Trójmiejskiej buduje się lub mieszka w środkowej lub górnej części województwa. Ja natomiast będę budować się w Tczewie i powątpiewam,czy znajdę " fachowców" chętnych jeździć taki kawał drogi do roboty.No, cóż pozostaje mi tylko mieć nadzieję.
Pozdrawiam :D
Witaj,
I ile pamietam to Adamski budowal sie (buduje sie) w okolicach Tczewa. Spojrzyj na Mapke Grupy Tromiejskiej (taki watek chyba w dziale "Przedstaw sie na Forum" czy jakos tak. Byc moze tam znajdziesz innych budujacych (lub juz wybudowanych) w okilicach Tczewa. Kontaktuj sie z nimi. A poza tym tym to pytaj innych fachowcow, ktorych namiary znajdziesz na grupie, nie wiadomo gdzie mieszkaja, no i nie wiesz czy nie beda chcieli dojezdzac
Pozdrowienia