PDA

Zobacz pełną wersję : Odpowietrzenie pionów kanalizacyjnych



Jerry99
02-01-2017, 18:56
Witam, adaptuje poddasze w domu jednorodzinnym mam kilka pytań do kanalizacji.

Domek ma 3 poziomy nad ziemne. Poddasze ogólnie stan surowy w pomieszczeniu gdzie będzie łazienka mam 2 piony kanalizacyjne na przeciwległych ścianach (szerokość pomieszczenia 210 cm). Obydwa piony obecnie kończą się takimi deklami z dwoma zaworami napowietrzającymi.

Czy to tak ma zostać czy powinno to być wprowadzone w pion kominowy i zamontowana na końcu wywiewka kanalizacyjna? Czy ewentualnie można to wyprowadzić w bok budynku i zostawić na zewnątrz?

Beja
03-01-2017, 07:15
Witam, adaptuje poddasze w domu jednorodzinnym mam kilka pytań do kanalizacji.

Domek ma 3 poziomy nad ziemne. Poddasze ogólnie stan surowy w pomieszczeniu gdzie będzie łazienka mam 2 piony kanalizacyjne na przeciwległych ścianach (szerokość pomieszczenia 210 cm). Obydwa piony obecnie kończą się takimi deklami z dwoma zaworami napowietrzającymi.

Czy to tak ma zostać czy powinno to być wprowadzone w pion kominowy i zamontowana na końcu wywiewka kanalizacyjna? Czy ewentualnie można to wyprowadzić w bok budynku i zostawić na zewnątrz?

I po co zaśmiecasz forum nowym wątkiem? Tak trudno ruszyć paluszkiem kółeczko myszki i zjechać kilka linijek niżej? http://forum.muratordom.pl/showthread.php?333780-Odpowietrzenie-pionu-kanalizacyjnego