PDA

Zobacz pełną wersję : Impregnat kokosowy do tynku strukturalnego



mysticous
04-01-2017, 13:02
Dzien dobry,

Mam położony tynk w kuchni zamiast szkła. Niestety nie jest on niczym zabezpieczony.

Słyszałem, że istnieje jakiś impregnat kokosowy - stad taka nazwa w temacie

Głównie chodzi o to aby był dobry, ponieważ na tej powierzchni będę gotować oraz będzie skapywać na ten tynk tłuszcz i inne rzeczy. Czy macie Panowie/Panie jakieś porady jak to zaimpregnować aby uniknac stałych plam powstałych po gotowaniu?

Pozdrawiam.

Balto
04-01-2017, 19:53
Zadzwoń do producenta tynku i dowiedz się co on poleca. W wersji dwa: zobacz co to za wynalazek (skład, środek wiążący) weź do ręki parametry o jakich mówi producent i zadzwoń do firmy co robi impregnaty (Sika, BASF etc) i poproś coś na co masz...

mysticous
05-01-2017, 12:45
Zadzwoń do producenta tynku i dowiedz się co on poleca. W wersji dwa: zobacz co to za wynalazek (skład, środek wiążący) weź do ręki parametry o jakich mówi producent i zadzwoń do firmy co robi impregnaty (Sika, BASF etc) i poproś coś na co masz...

Dzien dobry,

Wlasnie problem polega na tym, że tynk już jest położony na ścianie a z fachowcem który to kładł nie mam żadnego kontaktu - nie odbiera telefonów i nie mogę się dowiedzieć jaki to jest rodzaj. Jak sprawdzić takowe parametry?

Pozdrawiam

Balto
05-01-2017, 21:47
Gdzieś musi być info co to za tynk... jak się dowiesz do niego będzie coś można dostosować...

mysticous
31-01-2017, 20:03
Właśnie nie ma nigdzie napisane :-(

Czekam na rady

Pozdrawiam

Balto
31-01-2017, 20:17
A kto go zrobił? Musi być ta informacja a producent ma psi obowiązek to powiedzieć....