PDA

Zobacz pełną wersję : Proponuję zbiorowy protest



henzo
01-04-2005, 20:49
Z uwagi na nowe propozycje MF w sprawie akcyzy na olej i gaz do celów
domowych-grzewczych, niech redakcja Muratora lub ktoś z forumowiczów
opracuje tekst protestu i zamieści na forum wraz z adresem e-mailowym.
Osoby zainteresowane będą mogły pobrać i przesłać do MF jako społeczne niezadowolenie.

M@riusz_Radom
01-04-2005, 20:53
Przy okazji walcz o 7% podatek na materiały budowlane.

kret66
01-04-2005, 20:55
myślę, że szybciej w tym kraju można zorganizować grupowy sex niż protest

henzo
01-04-2005, 20:58
myślę, że szybciej w tym kraju można zorganizować grupowy sex niż protest
Tego nie proponuję.

aga.sz
01-04-2005, 21:56
Jestem za. To niewyobrażalne, że po całej kampanii w związku z ekologią zmusi się prawdopodobnie ludzi do powrotu do kopcących kominów. Taka sytuacja może zaistnieć chyba tylko w Polsce.Czy nie ma sposobu, aby zatrzymać tę przeklętą machinę?

agniesia
01-04-2005, 22:02
Jestem za. To niewyobrażalne, że po całej kampanii w związku z ekologią zmusi się prawdopodobnie ludzi do powrotu do kopcących kominów.
tak, mnie tez to zaskoczylo, rzad miota sie i spojnosci w zadnych dzialaniach w zadnej kadencji nie bylo

Mały
02-04-2005, 08:17
Jestem za- czas w końcu zacząć hamować bandę darmozjadów ,którzy w ładnych słówkach próbują wbić nam do głów ,że robią dobrze mimo że wszyscy wiedzą iż to wierutne kłamstwo.

jacekkkk
02-04-2005, 15:34
my[czytaj-chłop pańszczyźniany] musimy pracować na rządzących[czytaj na szlachtę] nie zastanawiejąc się czy starczy nam na papu, ku.....wa dosyć i chłop w końcu się buntował a szlachta miała wtedy przerąbane...

mdzalewscy
02-04-2005, 15:45
tak, tak jesteście za, bo klawiatura przed wami i to zbytnio wysiłku nie kosztuje, gdyby przyszło gdzieś przyjść i trochę pokrzyczeć i poważniej powalczyć, to jakoś dziwnie większość nie znalazła by czasu, a w wyborach i tak zagłosuje na tych samych.

Sam byłem na paru różnych wiecach, manifestacjach i wiem ile osób wcześniej wyrażało chęć walki o swoje, a ile przychodziła i się wykazywała.


Już lepszą inicjatywą jest podanie tutaj oficjalnych e-maile MF i zablokowanie ich skrzynek setkami listów, sprzeciwiających się proponowanym zmianom.

henzo
02-04-2005, 19:07
tak, tak jesteście za, bo klawiatura przed wami i to zbytnio wysiłku nie kosztuje, gdyby przyszło gdzieś przyjść i trochę pokrzyczeć i poważniej powalczyć, to jakoś dziwnie większość nie znalazła by czasu, a w wyborach i tak zagłosuje na tych samych.

Sam byłem na paru różnych wiecach, manifestacjach i wiem ile osób wcześniej wyrażało chęć walki o swoje, a ile przychodziła i się wykazywała.


Już lepszą inicjatywą jest podanie tutaj oficjalnych e-maile MF i zablokowanie ich skrzynek setkami listów, sprzeciwiających się proponowanym zmianom.


Właśnie o tego typu akcję mi chodziło. Niech MF odczuje opór w społeczństwie dla takich propozycji.

partner
02-04-2005, 19:16
oto adres mailowy do ministerstwa finansów a petycje każdy może wymyśleć sam [email protected] . A może przejść na prąd? My będziemy mieli ogrzewanie kominkiem z DGP i grzejniki elektryczne akumulacyjne.

mdzalewscy
02-04-2005, 19:32
[email protected]

imported_ADAS
03-04-2005, 14:39
tak tak elektrownia atomowa już jest w planach
podobno bardzo ekologiczna ma być :lol:

jacekm22
03-04-2005, 17:34
tak tak elektrownia atomowa już jest w planach
podobno bardzo ekologiczna ma być :lol:
I na pewno bedzie tez akcyza ekologiczna!! :evil: