PDA

Zobacz pełną wersję : kominki Kozłowski czy Piotrkowski



bialy
04-04-2005, 11:56
Forumowicze czy komuś te firmy coś mówią? a może u kogos robioły obudowę, montaż i rozprowadzenie.
Pozdrawiam
Bialy

ozzie
04-04-2005, 21:06
Tez jestesmy na etapie szukania wykonawcy do zrobienia kominka. Ale kolezanka, u ktorej firma Kozlowski robila obudowe i montaz kominka, bardzo mnie przed ta firma odradzala. Nie wiem czy o ta sama firme chodzi, ale ona brala firme Kozlowski z Konstancina. Byli bardzo nieterminowi i strasznie sie z nimi uzerala :cry: Osobiscie nie mialam z nimi do czynienia, ale po wysluchiwaniu jej narzekan, na pewno nie bede brala tej firmy.

bialy
05-04-2005, 10:19
Dzięki bardzo za informację. Na 100% jest to ta sama firma ponieważ posiadają sklepy w Legionowie, w Al. Jerozolimskich i w Konstancinie. Właściciel zrobił na nas dobre pierwsze wrażenie ale ostatnio nasz znojomy nie chciał powiedzieć o co chodziło ale nie miał dobrych wspomnień.
Mam nadzieję że wiecej osób odezwie się na temat tych firm
Pozdrawiam

PIOT_R
05-04-2005, 10:56
Niestety również nie kojarzę nazwy , ale jeżeli firma Piotrowski ,ma lokalizacje na Modlińskiej, to jest to firma ,która u mnie budowała kominek i zrobili to bardzo sprawnie.
Niestety nie jest on jeszcze skończony ( czekamy na kamień ułożenie płytek) , ale 1-wszy etap tzn.montaż wkładu,i obudowy odbyło się bardzo sprawnie i terminowo.

Piotrek

bialy
05-04-2005, 11:09
Piotrku podejrzewam że jest to ta sama firma. Mieszczą się na Modlinskiej przy komisie samochodowym.
rozumiem że jesteś zadawolony. Nie masz przypadkiem znajomej osoby, która kożystała z ich usług?
Pozdrawiam i jak to mówi mój szef: "i czekam na więcej"
Michal

krzysztofh
05-04-2005, 11:23
Zwróćcie uwagę na firmę ze strony www.kominki.net
Siedzibę mają w Białej Podlaskiej, a filię w Warszawie na Marsa. U mnie zrobili kominek przed paroma dniami.
Powiem tylko tyle: żadko zdaża się spotkać ludzi o takiej kulturze organizacyjnej, kulturze pracy i osobistej. Wszystko terminowo i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Troche było bujanki przy uzgadnianiu umowy. Zaleta to, że projekt ogląda się w komputerze i na bieżąco wprowadza modyfikacje, więc efekt widać natychmiast.
I jeszcze jedno wszystko robią sami, tzn obróbka drewna, betonu piakowca i marmuru. Kominek przyjeżdża wcześniej dopasowany, więc montaż trwa dwa dni.

Koko
23-05-2005, 08:20
Odświażam wątek, bo jestem tuż przed podpisaniem zlecenia na instalację wkładu Spartherm i właśnie miał to być Kozłowski, ale jak widać wyżej opinii nie ma najlepszej. Czy jest na Forum ktoś kto zlecił instalację firmie Kozłowski-Kominki i jest zadowolony ? :-?

Rocky
10-12-2005, 14:27
Podciągam do góry, bo też jestem ciekawy opinii na temat tych firm :wink:

Koko
20-12-2005, 21:01
Zaryzykowałem i zrobiłem u Kozłowskiego. Było drogo, ale terminowo i profesjonalnie. Pali się, aż miło. :P

marcit
28-09-2016, 12:19
stara opinia ale dzisiaj aktualna. wlasnie odkrylem po latch ze kominek instalowany przez forme JKozlowski kominki z pod warszawy wykonali go ze slabych materialow. po kilku latach trzeba wymoeniac elementy ktore sa w srodku a laczy sie to z czesciowa rozbiorka kominka. nie musze miwic ze wyglada to prawie jak budowanie od nowa i kosztuje bardzo duzo.
jak zglosilem sie do nich to mialem kilkakrotnie umawiane spotkania ktore nie byly odwolywane ale wlasciciel nie przyjezdzal.
pan Kozlowski nie jest godnym polecenia wykonawca. Uwaga