PDA

Zobacz pełną wersję : Budujący sportowcy łączcie się



fizyk
04-04-2005, 20:36
Może ktoś jest emerytowanym, lub czynnym sportowcem? Ja trenowałem prawie 10 lat judo i bardzo mile wspominam ten czas. Może ktoś jeszcze ?

pattaya
11-04-2005, 19:15
Bo ja wiem,czy ja byłem sportowcem?
Grałem w koszykówkę w III lidze na studiach.

mdzalewscy
11-04-2005, 22:40
też byłem blisko 3 ligi i w sumie też od 10 lat trenuję...........

piwko strong :D


pozdrawiam innych sportowców trenujących tak popularną dyscyplinę :wink:

pattaya
12-04-2005, 10:04
Strong to nie piwo.
To wyrób piwopodobny.Alkoholizowany.

fizyk
15-04-2005, 11:09
Ja gram czasem w piłkę. Wracam do domu i mowię "cztery strzeliłem" :D
A tak na prawdę to giercujemy co tydzień m.in. z ludźmi z forum. Fajnie jest!

pattaya
15-04-2005, 17:43
Za każdym razem jak mam przyjemność być w stolicy,wpadam do Blue City.Tam obok Piotra i Pawła jest mały sklepik tylko z piwami.Zawsze robię zapas świeżutkich,niepasteryzowanych piwek.Pyszota :D

tomek1950
15-04-2005, 23:26
Pattaya, Przejeżdżam obok Blue City prawie codziennie i nie wiedziałem o tym sklepiku. Dzięki za imformaję. Mam nadzieję, że "uwalaczy" piwopodobnych tam nie prowadzą. :D

Wojty
24-04-2005, 17:08
Widzę, ze tytuł tego watku trzebaby zmienić na "Budujący piffffosze" ;) wtedy i ja może bym do was dołączyła ;)

fizyk
27-04-2005, 00:24
Widzę, ze tytuł tego watku trzebaby zmienić na "Budujący piffffosze" ;) wtedy i ja może bym do was dołączyła ;)

Zgadzam się

Grzesiek13
01-12-2005, 17:04
8 piw = 8 gram białka, jak to mój kumpel mówi :lol: :lol: :lol: i leci na siłownię.

kalapan
14-12-2005, 16:58
Sort to zdrowie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://patrz.pl/?1885

Ewik_1
19-01-2006, 15:33
Fizyk
Ja też ćwiczyłam judo... w podstawówce.
Za to mam męża wyczynowca: trójbój siłowy i wyciskanie, po urodzeniu dziecka (rodziliśmy razem :lol: ) ogranicza się do wyciskania + usługi trenerskie.

ziemia2
07-03-2006, 13:51
Witam!!Moge sie dołączyć jako żona sportowca :wink: Mój mąż jest piłkarzem(I liga).Pozdrawiam sportowców i ich żony!

Majka
07-03-2006, 14:19
Witam!!Moge sie dołączyć jako żona sportowca :wink: Mój mąż jest piłkarzem(I liga).Pozdrawiam sportowców i ich żony!

oooo :D w jakim klubie? :D

Grzesiek13
09-03-2006, 06:33
My fani Wisły czekamy z niecirpliwością :wink:

ziemia2
09-03-2006, 09:21
Witam!!
Nie wiem czy powinnam zdradzac miejsce pracy męża...wkońcu jestem tylko żoną :wink: ....ale Wisła dała nam ostatnio w kość :wink:
Pozdrawiam kibiców Wisły i nie tylko!!! Monika

Majka
09-03-2006, 10:00
ostatnio to klub z grodziska lekko przegrał, :roll:

ziemia2
09-03-2006, 12:29
Zgadza się.Może z Legia będzie lepiej...co ja pisze musi być lepiej :D

Nefer
09-03-2006, 12:44
Może ktoś jest emerytowanym, lub czynnym sportowcem? Ja trenowałem prawie 10 lat judo i bardzo mile wspominam ten czas. Może ktoś jeszcze ?


To tak jak mój mąż - jedziemy do Paryża w maju na zawody oldbojów w judo. Wybierasz się ?
No i oczywiście turniej cetniewski w lipcu ( nasze dzieci też trenują ale rekreacyjnie)

Mój mąż jest rocznik 68 i trenował na UW w W-wie.

Pozdrawiam cieplutko

Grzesiek13
13-03-2006, 17:52
Witam!!
Nie wiem czy powinnam zdradzac miejsce pracy męża...wkońcu jestem tylko żoną :wink: ....ale Wisła dała nam ostatnio w kość :wink:
Pozdrawiam kibiców Wisły i nie tylko!!! Monika


My też Was piknie pozdrawiamy, i życzymy dokopania legionistom.

fizyk
13-03-2006, 18:57
Może ktoś jest emerytowanym, lub czynnym sportowcem? Ja trenowałem prawie 10 lat judo i bardzo mile wspominam ten czas. Może ktoś jeszcze ?


To tak jak mój mąż - jedziemy do Paryża w maju na zawody oldbojów w judo. Wybierasz się ?
No i oczywiście turniej cetniewski w lipcu ( nasze dzieci też trenują ale rekreacyjnie)

Mój mąż jest rocznik 68 i trenował na UW w W-wie.

Pozdrawiam cieplutko

Hej Nefer
Ja jestem rocznik 75 (niektórzy moi koledzy z maty jeszcze walczą).
Na oldboya jestem za młody. Na zawodnika za stary. Ale chę wrócić rekreacyjnie :D :wink: .
Trenowałem w WKS Lublinianka i MKS Lublin
Ach te OSM, OTK i MP. Albo jeszcze dawniej liga młodzików :wink:

ziemia2
14-03-2006, 09:58
Do Grzesiek13
No niestety to legioniści dokopali nam :evil: Chyba gorzej być nie mogło!!Pozostaje wiara, że w Łęcznej bedzie lepiej :wink:

Nefer
14-03-2006, 10:00
Może ktoś jest emerytowanym, lub czynnym sportowcem? Ja trenowałem prawie 10 lat judo i bardzo mile wspominam ten czas. Może ktoś jeszcze ?


To tak jak mój mąż - jedziemy do Paryża w maju na zawody oldbojów w judo. Wybierasz się ?
No i oczywiście turniej cetniewski w lipcu ( nasze dzieci też trenują ale rekreacyjnie)

Mój mąż jest rocznik 68 i trenował na UW w W-wie.

Pozdrawiam cieplutko

Hej Nefer
Ja jestem rocznik 75 (niektórzy moi koledzy z maty jeszcze walczą).
Na oldboya jestem za młody. Na zawodnika za stary. Ale chę wrócić rekreacyjnie :D :wink: .
Trenowałem w WKS Lublinianka i MKS Lublin
Ach te OSM, OTK i MP. Albo jeszcze dawniej liga młodzików :wink:

Zawsze możesz wpaść na Uniwerek w W-wie się poprzewracać :) mój małżon się przewraca 2 x w tygodniu - cóż - to przyzwyczajenie...

Oj nasłuchałam się o tym imprezkach :):):)

Grzesiek13
14-03-2006, 16:26
Do Grzesiek13
No niestety to legioniści dokopali nam :evil: Chyba gorzej być nie mogło!!Pozostaje wiara, że w Łęcznej bedzie lepiej :wink:

Oby Wam sie udało. Jak traficie na Cracowię, to im też dokopcie.

Mały
14-03-2006, 19:57
Może ktoś jest emerytowanym, lub czynnym sportowcem? Ja trenowałem prawie 10 lat judo i bardzo mile wspominam ten czas. Może ktoś jeszcze ?


To tak jak mój mąż - jedziemy do Paryża w maju na zawody oldbojów w judo. Wybierasz się ?
No i oczywiście turniej cetniewski w lipcu ( nasze dzieci też trenują ale rekreacyjnie)

Mój mąż jest rocznik 68 i trenował na UW w W-wie.

Pozdrawiam cieplutko

Hej Nefer
Ja jestem rocznik 75 (niektórzy moi koledzy z maty jeszcze walczą).
Na oldboya jestem za młody. Na zawodnika za stary. Ale chę wrócić rekreacyjnie :D :wink: .
Trenowałem w WKS Lublinianka i MKS Lublin
Ach te OSM, OTK i MP. Albo jeszcze dawniej liga młodzików :wink:

Zawsze możesz wpaść na Uniwerek w W-wie się poprzewracać :) mój małżon się przewraca 2 x w tygodniu - cóż - to przyzwyczajenie...

Oj nasłuchałam się o tym imprezkach :):):)
Łoj, ale jestem stary...ja ćwiczyłem judo w gdański GKS-ie z ówczesnym mistrzem...ale sobie odpuściłem po walce w której przeciwnik mnie rzucił...i zapomniał puścić.
Choć nie ukrywam, że poszalałbym sobie troszkę na macie...

fizyk
15-03-2006, 08:07
Do Grzesiek13
No niestety to legioniści dokopali nam :evil: Chyba gorzej być nie mogło!!Pozostaje wiara, że w Łęcznej bedzie lepiej :wink:

Oby Wam sie udało. Jak traficie na Cracowię, to im też dokopcie.

Przykro mi chłopaki, ale w mam nadzieję, że Łęcznej będzie lepiej - ale dla Łęcznej :D .

Już teraz się mówi, że Lublina to takie miasteczko w okolicach Łęcznej :wink:

fizyk
15-03-2006, 08:09
Zawsze możesz wpaść na Uniwerek w W-wie się poprzewracać :) mój małżon się przewraca 2 x w tygodniu - cóż - to przyzwyczajenie...

Oj nasłuchałam się o tym imprezkach :):):)

Dzięki za zaproszenie. Dla mnie trochę za daleko. Ale mam nadzieję, że w AZS w Lublinie mi się uda poszarpać. Kolega z maty prowadzi sekcje (jak się nie dawno dowiedzizłałem).

Widzę, że jest nas tu sporo :D :wink:

ZuzankaT.
05-04-2007, 15:00
Witam,

Piłkarze, judocy i ja .... koszykarka :( emerytowana ale jeszcze nie za stara na bieganie za piłką :lol: )

Pozdrawiam Wszystkich :wink:

gogo5660
24-04-2007, 21:57
Ja trenuje codziennie z moja kobitka :wink: "zapasy" jak co, a jak mam wolny weekend to razem z kolegami trenujemy picie piwa i wszelkiego alkoholu- I liga... jak ktos ma ochote na "mecz" to zapraszam :D :D :D