PDA

Zobacz pełną wersję : Kruszywo - beton kruszony Zapytanie



pinusc
26-02-2017, 22:13
Czy tak powinno wygladac kruszywo sprzedawane jako "beton kruszony" ?? 48zl tona z dowozem - 240ton 11500zl , na rozciagnietej warstwie ok50cm zageszczarka sie topi , tam gdzie udalo sie zagescic po opadach stoi woda. Ma to byc doga tymczasowa , wykorytowana jest na 80cm Czy mozna potraktowac to jako oszustwo?

surgi22
26-02-2017, 22:31
A nie lepiej było obejrzeć to przed zakupem ? Wydając 11 tys warto najpierw sprawdzić , a tak to kupiłeś kota w worku. No ale fakt zaoszczędziłeś .

jacentyy
27-02-2017, 08:41
To nie jest beton kruszony, to jest jakiś odpad budowlany przemieszany z niewiadomo czym ,...

bladyy78
27-02-2017, 08:55
To są jakieś skruszone wylewki lub chudy beton. Ewentualnie odpady z czyszczenia betoniarek w betoniarni. Masz teraz drogę wysypaną ostrym piaskiem z domieszką cementu. Żeby teraz to zagęścić musisz poczekać aż to przeschnie, w lecie będzie to twarde jak skała jednak w zimie będą robiły się koleiny.

piotrek0m
27-02-2017, 09:37
Wygląda na ziemię z nielicznymi kawałkami betonu.
Kupowałem przekruszoną cegłę na tymczasowe podjazdy i fakt, była ona zmieszana z ziemią ale cegły było znacznie więcej niż tego betonu co na zdjęciu. Tylko, że ja to wybierałem po zakończeniu budowy a tutaj ma być podbudową. Uważam, że to oszustwo. A co, nie było inwestora podczas przywożenia tego czegoś ?!