PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki tynk wybrać?



konradkrk
28-02-2017, 19:43
Witam

Mam dom na ktorym 10 lat temu zostal polozony styropian+siatka i klej.
Od tego czasu pojawily sie rozne pekniecia siatki i kleju.
Zdecydowalem sie na pokrycie go ponownie klejem siatka i tynkiem.

Fachowiec zaproponowal mi tynk silikatowy firmy Rimix z 3 letnia gwarancja

Co sadzicie o tym rozwiazaniu i firmie?

coulignon
28-02-2017, 20:32
sądzimy że to twój pracodawca?

Balto
28-02-2017, 20:48
Nie bądź złośliwy jedna z iluś firm ćwicząca tynki w okolicach Krakowa. Ani lepsza, ani gorsza niż nieduży producent tynków. Pyta się co o niej sądzimy, a nie czemu uważamy że jest naj... doceń to ;)

benchmark
27-03-2017, 19:34
Trudno tu komukolwiek będzie Ci pomóc, jeśli to niewielki producent. Ja akurat pokładam zaufanie w większych fabrykach. Oczywiście to o niczym nie musi świadczyć. Jeśli chodzi o sprawę tynków to wybrałem produkty Foveo Tech. A ogólnie dlaczego tynk silikatowy, a nie silikonowy?

Zdun Darek B
28-03-2017, 08:37
sądzimy że to twój pracodawca?

Czyżby twoja konkurencja ? Przecież to tak daleko...

coulignon
28-03-2017, 08:45
Nie bardzo. Ni produkuje tynków / systemów dociepleń. Temat w PL tak popsuty jakościowo że tego nie dotykam.

Jeśli ktoś pisze pierwszy post w życiu i od razu zakłada temat i pyta o konkretny produkt to śmierdzi to spamem na odległość. Bo zwykle zaraz pojawia się tłum jednopostowców bardzo zadowolonych z tegoż produktu. Zasygnalizowanie że "my wiemy" o co chodzi zwykle kończy dyskusje.

greghus
31-03-2017, 13:56
Nie bardzo. Ni produkuje tynków / systemów dociepleń. Temat w PL tak popsuty jakościowo że tego nie dotykam.

Jeśli ktoś pisze pierwszy post w życiu i od razu zakłada temat i pyta o konkretny produkt to śmierdzi to spamem na odległość. Bo zwykle zaraz pojawia się tłum jednopostowców bardzo zadowolonych z tegoż produktu. Zasygnalizowanie że "my wiemy" o co chodzi zwykle kończy dyskusje.

Dobry producent tynków nie potrzebuje w ogóle reklamy.

coulignon
31-03-2017, 15:51
a jak poznać dobrego?

benchmark
31-03-2017, 16:39
No to jest już kwestia doświadczenia, najpewniej również osób, które wykonywały jakieś prace tym czy tamtym tynkiem. Zresztą odnośnie tego materiału z tego co ja zauważyłem zdania są mocno podzielone co jest najlepsze. I warto rozważyć wiele za i przeciw zanim decyzja zapadnie.