PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwana dobra ekipa dachowa Mazowieckie



beniek78
01-03-2017, 18:57
Witam. Potrzebuje wymienić dach. Jest to miejscowość Garwolin woj. Mazowieckie. Polecił by ktoś jakąś dobrą ekipę która nie zedrze?

Andrzej Wilhelmi
11-03-2017, 20:45
Polecam siebie ale zedrę. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt 603375564 lub e-mail. pozdrawiam.

dancos
14-03-2017, 10:56
Mogę ci polecić ekipę lokalną Piaseczno - Góra Kalwaria - Kozienice - Radom. Garwolin w zasięgu hmmm .... musisz zadzwonić i zapytać. Doliczą ci za dojazdy, ale może będzie się opłacało (Ekipa dwuosobowa, bardzo sprawna. Będą robić mi dach w czerwcu, są znani, często dostają oferty poprawki od składów po partaczach. 35 zł za metr dachówką (wszystko kompleksowo) Dodatkowo płatne za okna 350 zł sztuka, lukarna 500 zł. Jak dzwoniłem do innych ekip, polecanych tu nawet na forum to mnie zamurowało !!!!!!
Przesłałem zdjęcia z projektu, gość zaczął przez telefon: montaż metra odróbki tyle, rynny tyle.........i nagle wycena zrobiła się droższa o 100 procent !!!!!!! Rozumie samo wrzucanie dachówki (choć widziałem już fajne wciągarki), ale przykręcenie paska blachy dwoma wkrętami za takie pieniądze !!!! Jaja sobie robią.
Pisz na pw. to wyślę ci numer.