PDA

Zobacz pełną wersję : Wentylacja Mechaniczna - hałas, szumy, prośba o demonstracje - okolice Bielska



sebastianbb
03-03-2017, 21:18
Witam,

Jestem na etapie tworzenia projektu indywidualnego, wstępnie zdecydowaliśmy sie z żoną na wentylację mechaniczną. Jest jedna kwestia która nie daje nam spokoju, chodzi o hałas/szumy dochodzące z wentylacji. Żona posiada słuch absolutny, natomiast ja odwrotnie ;) Chodzi głównie o komfort żony, zwłąszcza w nocy.

Zdaje sobie sprawę, że wentylacja może być wykonana źle i generować dźwieki. Poszukuję forumowiczów posiadających wentylacje mechaniczna z okolic Bielska-Białej oraz Śląska którzy mogliby zademonstrować działanie wentylacji i polecić firme.

Będe bardzo wdzięczny za możliwość posłuchania wentylacji.

Btw, wysłałem kilka maili do firm z okolic Bielska instalujących wentylacje z prośbą o demo, odzew prawie żaden, jedna firma obiecała możliwość demonstracji u klienta ale to nic pewnego.

Pozdrawiam.

_John
03-03-2017, 22:20
W Krakowie (WIeliczce) w firmie Abito możesz posłuchać przykładowej wentylacji z rekuperatorem Airpack.

Konsultant Viessmann
08-03-2017, 09:29
Witam,

Btw, wysłałem kilka maili do firm z okolic Bielska instalujących wentylacje z prośbą o demo, odzew prawie żaden, jedna firma obiecała możliwość demonstracji u klienta ale to nic pewnego.

Pozdrawiam.

Witam !

Polecam spróbować również kontakt z autoryzowanymi partnerami firmy Viessmann! TUTAJ (http://www.viessmann.com.pl/ss/ss.php?bh-sl-address=Bielsko-Bia%C5%82a) znajduję się mapa, na której znajdziesz wszystkich instalatorów w Twojej okolicy. Warto spróbować, być może niektórzy z nich posiadają również system wentylacji w swojej siedzibie.

Pozdrawiam !

sebastianbb
08-03-2017, 20:34
Musiałbym zabrać małżonke a to jest prawie niemożliwe: dziecko + dystans. Sam nie osłucham (gumowe ucho) :) Szukam czegoś bliżej.

sebastianbb
08-03-2017, 20:36
Witam !

Polecam spróbować również kontakt z autoryzowanymi partnerami firmy Viessmann! TUTAJ (http://www.viessmann.com.pl/ss/ss.php?bh-sl-address=Bielsko-Bia%C5%82a) znajduję się mapa, na której znajdziesz wszystkich instalatorów w Twojej okolicy. Warto spróbować, być może niektórzy z nich posiadają również system wentylacji w swojej siedzibie.

Pozdrawiam !

Spróbuje! :)