PDA

Zobacz pełną wersję : Okna drewniane ozdobne w kamienicy – wykonawca?



GreenAgnes
24-04-2017, 08:57
Cześć, szukam producenta okien drewnianych, który odtworzyłby historyczny wygląd oryginalnych okien. Mieszkam w łódzkiem. Od kilku tygodni czytam wszystkie opinie i mam już*mętlik w głowie :).
Czy ktoś z Was może polecić*mi jakiegoś*wykonawcę? Czytałam o łódzkim Aries, ale w sieci nie ma prawie opinii o nich. Zastanawiałam się*nad Nowackimi – wysłalam nawet prośbę*o wycenę, ale na razie bez rezultatu.

F*ewnian
22-02-2018, 11:40
Cześć, szukam producenta okien drewnianych, który odtworzyłby historyczny wygląd oryginalnych okien. Mieszkam w łódzkiem. Od kilku tygodni czytam wszystkie opinie i mam już*mętlik w głowie :).
Czy ktoś z Was może polecić*mi jakiegoś*wykonawcę? Czytałam o łódzkim Aries, ale w sieci nie ma prawie opinii o nich. Zastanawiałam się*nad Nowackimi – wysłalam nawet prośbę*o wycenę, ale na razie bez rezultatu.

Takie prace wykonuje nasza firma okienna.
Znajdujemy się na Ukrainie.
Podczas rekonstrukcji zabytków architektury w naszym kraju, okna montowane są tylko z drewnianymi podwójnymi szybami.
Dodałem kilka zdjęć z naszej pracy na temat wymiany okien w takich budynkach.

Mamy doświadczenie w produkcji naszych okien w Niemczech i instalowaniu okien w Niemczech.

407908407909407911407912407913