PDA

Zobacz pełną wersję : Wanna odpływ-obudowa....



SolarSolar
25-04-2017, 06:25
Witam387476387477\

Witam zakupiłem wannę 180x80 z odpływem po środku a odpływ kanalizacyjny mam po prawej(korek przelewowy wylądował przy ścianie czyli jak zabuduje wannę to nie będę już miał nigdy dostępu - czy to jest jakiś problem...??)

Mój problem polega na drzwiczkach rewizyjnych, mogę zrobić je tam gdzie mam odpływ do kanalizacji ale wtedy mam jakieś 80 cm do odpływu od wanny jak by coś się stało...trochę daleko,mogę zrobić drzwiczki z boku wanny wtedy mam blisko ale czy nie muszę mieć dostępu tak do kolanka w wannie(odpływu) jak i odpływu w kanalizacji..


Wannę chce zabudować kafelkami 45,5 x 45,5 chciałem to zrobić na bloczkach komórkowych, ale na chwilę obecną wydaje mi się że potrzebuje drzwiczek rewizyjnych z boku i przodu wanny,chcę aby rewizje nie były widoczne czyli jednolita zabudowa wanny kaflami doradźcie mi jak to wykonać .
Wysokość pod próg wanny jakieś 58 cm.

Wannę chcę ustabilizować dodatkowo jakimiś cegłami i pianką w ilu miejscach dać cegły..?? w 4 rogach?? tylko po środku?? czy jak cegła ma 7 cm i do dna wanny zostaje jakieś 7 cm to mogę taką przestrzeń wypełnić pianką czy za duża taka przestrzeń na piankowanie??

Dziękuję za pomoc :)

SolarSolar
27-04-2017, 14:42
Nikt nic nie napisze..?? :) oczywiście na temat :)

Elfir
27-04-2017, 15:30
Przeniosłam watek, może tutaj będzie lepiej?

SolarSolar
30-04-2017, 15:08
Ktoś coś doradzi..??

przemo1
30-04-2017, 18:52
Rób 2 rewizje - jeśli masz miejsce. Jeśli nie, to wstaw jedną a przy syfonie - potrzebujesz dostęp do jego czyszczenia.