PDA

Zobacz pełną wersję : Gont blaszany JANOSIK (Blachotrapez) - prośba o opinie



wujek_wladek
30-04-2017, 01:06
Witam. Czy ktoś z użytkowników forum miał styczność z gontem blaszanym Janosik z oferty Blachotrapeza? Jeśli tak - jak ma się on do blachodachówki z posypką (Gerard Corona, Metrotile, Tilcor)? Buduję dom z bali, i dotąd rozważałem położenie na nim właśnie blachodachówki z posypką, jednak, jako że jest to dosyć droga opcja, szukam alternatyw. Jeśli chodzi o Janosika, moje obawy wiążą się głównie z tym, że to pokrycie jest na rynku dopiero 2 lata. Choć gwarancja wynosi niby 35 lat, obawiam się trochę, że kupiłbym kota w worku. Z góry dziękuję za pomoc ;-)

Andrzej Wilhelmi
01-05-2017, 21:52
Jak widać nie masz zaufania do moich opinii. Oczywiście masz prawo zgłaszać swoje wątpliwości na Forum i prosić innych o opinię tylko nie ta kolejność.
Pozdrawiam.

Gontowy
05-05-2017, 15:59
Witam. ...szukam alternatyw. ...Z góry dziękuję za pomoc ;-)

A co Pan na gonty bitumiczne których jeszcze nikt nie ma w promieniu 300 km? ;)

Adam Maciejewski
11-05-2017, 09:20
Proszę o link do Pana wypowiedzi i opinii w tej sprawie. (Dziękuję)

jacak
08-11-2017, 08:27
Witam. Czy ktoś z użytkowników forum miał styczność z gontem blaszanym Janosik z oferty Blachotrapeza? Jeśli tak - jak ma się on do blachodachówki z posypką (Gerard Corona, Metrotile, Tilcor)? Buduję dom z bali, i dotąd rozważałem położenie na nim właśnie blachodachówki z posypką, jednak, jako że jest to dosyć droga opcja, szukam alternatyw. Jeśli chodzi o Janosika, moje obawy wiążą się głównie z tym, że to pokrycie jest na rynku dopiero 2 lata. Choć gwarancja wynosi niby 35 lat, obawiam się trochę, że kupiłbym kota w worku. Z góry dziękuję za pomoc ;-)

Witam,
na moim dachu leży dwa lata , wygląda tak samo jak po położeniu czyli świetnie. Co można więcej powiedzieć.. a juz parę osób się pytało czy to jest gont.. Jestem bardzo zadowolony z tego pokrycia , bardzo ładnie sie prezentuje na domu z bali

admiralbar
08-11-2017, 15:03
A może Novatic Slate czy Murano ? Tez imitacja płaskiej dachówki.