PDA

Zobacz pełną wersję : Tani granit co sądzicie????



beniuDW
19-05-2017, 12:19
Chcę zrobić blaty w łazienkach z granitu Galaxy Star, ale ceny sa dość wysokie.
Znaleźliśmy tanie kamieniarsstwo, podobno sprowadzają kamień kontererami stąd taka cena. Jeśli chodzi o kamień to jestem laikiem, kieruję się wyglądem i ceną.

Co sądzicie? http://omm.rocks/produkty/star-galaxy/#191
W innych firmach ceny od 900 zł wzwyż.

Czy to podejrzana cena Waszym zdaniem? Jakaś podróba, chińszczyzna?

kaszpir007
19-05-2017, 21:19
Wierzysz w cuda ???

Jesli u większosci taki granit kosztuje powiedzmy 800-1000zł za m2 a ktoś oferuje Ci go za 200-300zł to ????

Zapewne polega to na tym . Zamów sobie blaty , wpłać całość i czekaj aż "zapełnią kontener" i Ci go dostarczą , albo może inaczej , jak znajdzie się więcej naiwnych na tyle dużo że będzie można "zlikwidować" firmę i cieszyć się zyskiem ;)

Myślisz że ta firma jeśl miała by takie same ceny to by sama go nie sprzedawała bezpośrednio ?

Przecież od razu widać że to wałek ...

Piencu
19-05-2017, 21:48
Ja też szukam i wyjaśniono mi różnice miedzy 500zl z portalu a 1000 z zakładu... ta druga cena zawiera juz gotowy produkt..
Trzeba dokładnie wczytywać sie w różnice...

Piencu
19-05-2017, 21:50
Wierzysz w cuda ???

Jesli u większosci taki granit kosztuje powiedzmy 800-1000zł za m2 a ktoś oferuje Ci go za 200-300zł to ????

Zapewne polega to na tym . Zamów sobie blaty , wpłać całość i czekaj aż "zapełnią kontener" i Ci go dostarczą , albo może inaczej , jak znajdzie się więcej naiwnych na tyle dużo że będzie można "zlikwidować" firmę i cieszyć się zyskiem ;)

Myślisz że ta firma jeśl miała by takie same ceny to by sama go nie sprzedawała bezpośrednio ?

Przecież od razu widać że to wałek ...
A nie napisali tam czasem,
"
ceny dotyczą ilości minimum 22 ton kamienia w dowolnej formie (w przypadku granitów – ok. 400 m2 gr. 20 mm, ok. 270 m2 gr. 30 mm, ok. 200 m2 gr. 40 mm, itd.). Można łączyć gatunki i elementy, np. płytki podłogowe i parapety.
"
;)

surgi22
21-05-2017, 11:51
Oj tam , oj tam trzeba mały apartamentowiec zbudować lub troszkę większy domek i będzie OK:wiggle:

OMM_ROCKS
29-06-2017, 09:13
Witam serdecznie.

Nazywam się Adam Orczyk i reprezentuję OMM Kamień Naturalny. Jestem tu, żeby rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.
[SPAM]


Wierzysz w cuda ???

Jesli u większosci taki granit kosztuje powiedzmy 800-1000zł za m2 a ktoś oferuje Ci go za 200-300zł to ????

Zapewne polega to na tym . Zamów sobie blaty , wpłać całość i czekaj aż "zapełnią kontener" i Ci go dostarczą , albo może inaczej , jak znajdzie się więcej naiwnych na tyle dużo że będzie można "zlikwidować" firmę i cieszyć się zyskiem ;)

Myślisz że ta firma jeśl miała by takie same ceny to by sama go nie sprzedawała bezpośrednio ?

Przecież od razu widać że to wałek ...

Zgadzam się z Panem w 100 % - u przeciętnego kamieniarza czy też producenta kamienia cena Granitu Star Galaxy waha się między 1000-1200 zł netto/m2 w podstawowej obróbce - jest to uwarunkowane tym, że Pan Kamieniarz najczęściej zaopatruje się w kamień z lokalnej hurtowi w Polsce a więc jest już kolejnym pośrednikiem w tym całym procederze i narzuca sobie kolejną marżę (Jedną marże narzuca sobie hurtownia, o ile sprowadza kamień bezpośrednio z kopalni a drugą marżę Pan kamieniarz, który chce sprzedać ten kamień i dobrze na tym zarobić - na marżę składa się wtedy najczęściej koszt utrzymania wystawki i/lub zakładu produkcyjnego, utrzymanie pracowników,maszyn i inne mniej ważne składowe)

Mamy opcję, o której wspomniałem wcześniej związana z tzw. "zapełnianiem kontenera", którą między innymi proponujemy klientom, którym nie zależy na czasie i np. potrzebują kamień dopiero na Marzec 2018 r.

Proszę zwrócić uwagę, że na rynku prezentujemy ofertę jakiej jeszcze nie było i może to wpływać na reakcję użytkowników odwiedzających naszą stronę internetową.
Wiele obecnych "gigantów" wyniosło się na wyżyny na rynku tylko dlatego, że zaproponowali klientom coś czego nikt nigdy wcześniej nie proponował...


Ja też szukam i wyjaśniono mi różnice miedzy 500zl z portalu a 1000 z zakładu... ta druga cena zawiera juz gotowy produkt..
Trzeba dokładnie wczytywać sie w różnice...

Prawdopodobnie jest to związane z tym, że cena 500 zł/m2 jest ceną wyjściową, bądź też za surowy materiał a do tego dochodzi jeszcze obróbka i dodatkowe niestandardowe wymagania klientów wpływające na czas i koszt obróbki i mamy nagle 1000 zł - z tym trzeba się liczyć i brać to pod uwagę.

Prawda jest taka, że wszystko co jesteśmy w stanie zrobić w Indiach bądź w Turcji staramy się robić tam z uwagi na niskie koszty obróbki na miejscu. Nawet dla klientów detalicznych, którzy złożą zapotrzebowanie na kilka blatów jesteśmy w stanie przygotować bezpośrednio na miejscu pozyskania kamienia.

Mam nadzieję, że rozwiałem trochę wątpliwości, natomiast jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania serdecznie zapraszam do kontaktu bądź zapoznania się dokładnie z naszą ofertą, którą prezentujemy na stronie internetowej.

Pozdrawiam.