PDA

Zobacz pełną wersję : Hej mam na imie Ewa i mieszkam na gornym slasku



rysa35
10-04-2005, 19:12
:D Witam cieplutko
No coz jestem po zakupie dzialki i w trakcie zalatwiania wszelkich formalnosci, a co sie tyczy projektu :( not jeszcze nie wiem na ktory sie zdecydowac czy na projekt MO2 konkursowy z muratora, czy tez na projekt LMP 97 z pracowni Lipinscy cieple domy. Moze ktos z budujacych mieszka blisko mnie :wink: a byc moze buduje ktorys z tych projektow.
Pozdrowku i caluski :wink:

aa***a
20-04-2005, 13:47
Witam. Też jestem z tych regionów. Mieszkam w znienawidzonych Katowicach, które lat -dzieścia temu były wizytówka śląska, teraz są wizytówką salmsów, meneli, penerów, ćpunów, targowisk jednym słowem brud, smród i ubustwo , które zawdzięczamy obecnemu prezydentowi.
Ten stan spowodował, że zmieniam adres z miasta na wieś. Ludzie na mojej wsi żyją czyściej, schludniej,są życzliwi mimo innych ważkich dla tej grupy społeczeństwa problemów.
Ale to nie ten temat, przepraszam. Gorąco namiawiam do indywidualnego wg własnych potrzeb projektu. Gotowy projekt plus jakiekolwiek w nim zmiany finansowo będą do siebie zbliżone. Namawiam do wydzielenia w domu pomieszczenia, maleńkiego pkoju , który bedzie pełnił funkcje garderoby, prasowalni, przebieralni, pomieszczenia tylko dla domowników.
Ja , takie pomieszczenie miałam zaplanowane, które z radością oddałam na pokój dla naszej najmłodszej latorośli, ale teraz brak mi pokoju, gdzie mogłabym mieć składowisko upranej, niewyprasowanej odzieży.
Pozdrawiam, mama

slawkin
06-05-2005, 15:32
Witam!
A gdzie kupiłaś ziemię?
Ja jestem z Chorzowa i szukam jakiejś gleby w okolicach Rudy Śląskiej.

buba48
09-05-2005, 13:30
Gratuluję wyboru ! :wink: Bardzo ładny projekt
http://www.lipinscy.pl/14148.xml?page=1
Pozdrawiam !