PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysł na przedpokój - HALL



Dominika.W
10-06-2017, 23:21
Dzień dobry,
Trafiłam na forum ponieważ moja inwencja twórcza i moje pomysły na urządzenie przedpokoju są szczerze mówiąc...słabe :)
Bardzo proszę o pomoc co z tym przedpokojem zrobić :)

- wymiary są takie jak na załączonym rysunku,
- drzwi i ościeżnice w kolorze ciemnego orzechu (drzwi 80 - z ościeżnicą regulowaną szerokość razem to 94 (tego koloru nie chciałabym zmieniać)
- drzwi wejściowe w kolorze jasnego buku (kolor ten można zmienić bo wymienia się sam panel w drzwiach)
- wnęka to szafa komandora z drzwiami przesuwnymi w kolorze ciemny orzech (chciałabym by tak zostało)
- kolor ściany to jasny beż - do przemalowania
- podłoga - Gres szkliwiony firmy Paradyż - arkesia beige w połysku 45x45 (zostaje bez zmian)
- czerwone kółeczka to oświetlenie
- ściana północna to wejście do salonu, tam jest tylko ościeżnica regulowana bez drzwi,
- ściana zachodnia to wejście do kuchni (sama ościeżnica regulowana bez drzwi)

Cały wystrój mieszkania jest raczej w stylu nowoczesnym.

Bardzo, ale to baarrrrrdzo byłabym wdzięczna za wszelkie pomysły i aranżację mojego przedpokoju :)
Pozdrawiam,
Dominika W.

390924

Elfir
11-06-2017, 22:18
ale potrzebujesz jakiś mebli? Czego ma dotyczyć pomoc?

Dominika.W
12-06-2017, 09:59
Chciałabym tak:
- konsola białą lakier na ścianie 171cm, nad konsolą ramki z obrazkami
- siedzisko jakieś fajne białe na ścianie 258cm,
- komoda wąska taka wyższa (ale nie szafka na buty) na ścianie 83cm,
- lustro duże wysokie na ścianie 88cm
do tego jakieś fajne oświetlenie w zaznaczonych punktach
wstępnie myślałam aby zmienić ściany na jasnoszary kolor, w tym momencie są jasnobeżowe i jakoś tak zlewają się z podłogą
ogólnie chciałabym taką jakąś sensowną wizualizację :)

E-Rzecznik Śnieżka
04-09-2017, 17:53
Taka propozycja eleganckiej, klasycznej aranżacji. Na ciemnym tle barw 541 Miejski rytm i 527 Władcza czerwień Białe lakierowane meble o klasycznym kształcie. Mieszanka nowoczesności i tradycji stanowi tylko oprawę dla rodzinnej galerii zdjęć.
396134
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka