PDA

Zobacz pełną wersję : taśma montażowa TESA - montaż drążka na płytki w kuchni



solterka
19-06-2017, 21:07
Hej,

kupiłam na płytki w kuchni drążek, na którym miałyby wisieć narzędzia kuchenne, malutka półeczka na pojemniki z przyprawami, itd (całość będzie pewnie ważyć ok. 3kg). Niestety wiercenie w tych płytkach jest ryzykowne (przewody przebiegają prawdopodobnie w dość nietypowy sposób - sprawdzane urządzeniem pomiarowym, fachowiec nie zdecydował się). Czy założenie tego drążka przy użyciu taśmy montażowej TESA (napisane jest niby, że udźwig jest do 100kg) będzie bezpiecznym i solidnym rozwiązaniem, czy lepiej całkiem zrezygnować z tego drążka?

Bardzo bym się ucieszyła, jak by ktoś mi doradził :)

JaSama
21-06-2017, 07:27
Hi!

Kupowałam ostatnio moskitiery w tym sklepie internetowym tesa i przy okazji nabyłam coś takiego jak śruba klejąca: http://www.tesa.pl/konsument/tesa-regulowana-sruba-samoprzylepna-3-kg-plytki-i-metal.html - na tym zamocowałam swoją półeczkę na akcesoria kuchenne:) Trzyma się!

rizzy5
18-07-2017, 09:55
Ja nigdy nie byłem fanem taśm montażowych- w sumie nie wiem nawet dlaczego bo używałem może z dwa razy i zadziałało ale mimo wszystko mam jakieś taki dziwne obiekcje w stosunku do montażu za pomocą taśmy.