PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C94 WŁAŚCIWY



um_berto
12-04-2005, 12:31
Szukam ludzi, którzy budują lub wybudowali domek C94 http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=276 . Bardzo chętnie skorzystam z ich porad. Dziękuję za wszelkie informacje.

Zych Zbigniew
26-04-2006, 15:45
Jesli ktos buduje lub jest zainteresowany tym projektem, bardzo prosze o uwagi na temat tego projeku. Ja kupilem ten projekt i zaczynam budowe z malymi zmianami.

chicago
13-08-2006, 20:18
:D Projekt Dom Właściwy C94 zkolekcji Muratora z nr sierpniowy2006, czy ktoś,zastanawiał się nad tym projektem, a może ktoś buduje , chociaż projekt jest nowy.

chicago
15-08-2006, 11:57
czy ktoś budwał lub buduje dom właściwy C 94 , ewentualnie czy ktoś rozaważał ten projekt?

EPN
03-10-2006, 11:29
Witaj, ten projekt wcale nie jest nowy. Wybrałem go już ponad rok temu. Oczywiście zmodyfikuję go.

chicago
14-11-2006, 15:32
Nie wiem dlaczego nie zuważyłam tego postu. Dziękuję za odpowiedż .Pomimo , że przejrzeliśmy z mężem wiele projektów , ten nadal bardzo nam odpowiada. Również chcemy wprowadzić małe modyfikacje. Dzisiaj dostaliśmy mapki od geodety z uzgodniniami , chcemy jechać do katowickiego oddziału ,,Muratora,, , aby na miejscu skonsultować projekt z wielkością działki( którą mamy niewielką ok. 600m2, ale za to w wymarzonym miejscu, na spokojnym starym osiedlu domków jednorodzinnych , blisko centrum ,ale w oazie spokoju i zieleni, wszystkie działki na tym osiedlu niestety są tej wielkości lub ,,stety ,,w/g naszych znajomych którzy mają większe działki a mało czasu na ich uprawianie). Jesteśmy rodziną 3 osobową z synem który ma już 25 lat, ale jeszcze być może parę lat znami pomieszka. Rozważając projekt braliśmy pod uwagę to , że chcieliśmy mieć na parterze pokój który można by było w jakiś sposób ,, oddzielić ,,od pozostałej części, tak aby syn w przyszłości mógł parę razy w tygodniu przyjmować w nim pacjentów, lub w razie naszej ewentualnej choroby służyć jako tymczasowa sypialnia.Budowę chcemy rozpocząć na wiosnę 2007. W związku z tym mam pytanie jakie modyfikacje Pan rozważał , gdzie Pan wcześniej widział ten projekt , czy nadal jest Pan nim zainteresowany, i kiedy ewentualnie planuje budować? Pozdrawiam.

chicago
15-11-2006, 19:54
proszę odezwij się! :roll:

chicago
16-11-2006, 22:27
jak mogę wysłać e-maila do osoby która jako jedyna odpowiedziała mi na mój post ( nikt nie był chyba zainteresowany projektem który mnie interesuje) ponieważ popełniam jakiś błąd przy odczytywaniu wiadomości który sobię wyjaśnię , za póżno przeczytałam jego lub jej odpowiedż , jak mogę podać swój adres mailowy ? proszę o poradę . Bardzo zależy mi na tym kontakcie.

tomasz760
07-01-2007, 20:12
Witam,

chciał bym się dowiedzieć czy wkońcu zdecydowaliścię na ten projekt C94 - Właściwy. Jeżeli tak to prosił bym o jakieś informacje lub zdjęcia z budowy. Ja wstępnie też zdecydowałem się na ten projekt, gdyż jest on najbliższy moim oczekiwaniom.

Pozdrawiam

tomasz760
07-01-2007, 20:16
Witam,

czy już zacząłeś budowe tego projektu? mi też ten projekt się podoba i chyba się też nia niego zdecyduje. Prosił bym o kontakt.

Pozdrawiam

MagdalenaK
13-01-2007, 09:30
Proszę o opinie w sprawie projektu "Właściwego" Muratora.

MagdalenaK
14-01-2007, 19:01
Witam serdecznie,mam na imię Magda jestem z województwa lubuskiego. Jestem bardzo zainteresowana projektem Właściwego, gdy przeglądałam forum natknęłam się na Państwa wypowiedzi. Jeżeli nie sprawi to kłopotu,bardzo prosiłabym o informacje na temat budowy tego domku , może jakieś zdjęcia . Pozdrawiam i podaję adres [email protected]

Zych Zbigniew
15-01-2007, 19:50
Witam Buduje ten dom w tym tygodniu konczymy krycie dachu.Sporo zmian w projekcie.Jesli ktos jest zainteresowany sluze informacja

MagdalenaK
22-01-2007, 23:01
Bardzo proszę napiszcie mi co sądzicie na temat projektu Właściwego C94 MURATORA. Może to pomoże mi podjąc decyzję . Magda :roll:

Aga_i_Janusz
24-01-2007, 21:45
Mi sie ten projekt bardzo podoba, bo ma własciwy rozkład pomieszczeń do mojej działki:)
tylko czy ktos juz go wybudował?

MagdalenaK
25-01-2007, 09:23
Bardzo dziękuję za odzew, bo już myślałam że wybieram jakieś dziwne projekty. Jest pan który buduje Właściwego i ma już skończony stan surowy otwarty. Zdjęcia wyglądają atrakcyjnie.Jeżeli Państwo chcą mogę przesłać, tylko proszę podać adres e-mail. W moim województwie jest jeszcze jedna rodzina która przymierza się do niego tak jak ja. Więc może trochę nas będzie . Według mnie dom jest na prawdę warty zachodu, na rysunku może nie ma atrakcyjnej elewacji ale to myślę można zmienić. Poza tym, on ma naprawdę wszystko na swoim miejscu. Ciekawi mnie na jakim etapie państwo są ? Podaję swój adres e-mail [email protected] Pozdrawiam Magda

Zych Zbigniew
28-01-2007, 19:20
Witam Skonczylem stan surowy C94.Jestem zadowolony ze wybralem ten projekt aczkolwiek moim zdaniem zmiany sa niezbedne,np zrobienie pokoju nad garazem.A co do elewacji masz racje,dlatego jest ciemna dachowka (antracyt) a sciany beda w kolorze jasno niebieski.Jesli ktos jest zaiteresowany sluze informacja.Pozdrawiam Zbych.

wdzik
06-02-2007, 21:30
Zbigniewie-a jest szansa na zdjęcia np. z etapu budowy, zmiany itp.-kupiliśmy z Małżonką ten projekt i co nieco wiadomości by się przydało.

Jaguśka
21-04-2007, 11:58
Witajcie!
Ja również rozpoczynam budowę właściwego , myślę ze juz w maju będzie pierwszy ruch łopatą :D
Pozwolenie już mam , czekam tylko na wykonawcę.

Oczywiście ze zmiana elewacji da całkiem inny wygląd a miejsce nad garażem myślimy przeznaczyć na garderobę z wejsciem od sypialni , bądz pomieszczeniem na saune z wejściem z łazienki. :)
Napiszcie co myślicie o zmianie układu ścianek dzielących salon z kuchnią. Ja myśle by kuchnię zrobić w prostokącie a sciankę z kominkiem skrócić ( tak apropo kominka, nie było w projekcie funadamentów pod komin).
Pozdrawiam :wink:

Zbigniew: Ja byłabym wdzięczna za jakieś zdjęcia na pocztę, ciekawi mnie dobór kolorów no i wogóle .

Jaguśka
27-05-2007, 07:36
Zbigniewie- wysłałam Ci wiadomość na priva. :D

Ja mam początki "właściwego" i również obejrzałabym jakieś fotki.

babel68
19-08-2007, 22:55
Witam, jeteśmy szczęśliwymi mieszkańcami "Właściwego" od roku. Zakończyliśmy budowę w sierpniu ubiegłego roku, pozostało nam do wykończenia kilka drobiazgów. Jeżeli interesują kogoś szczegóły dotyczące realizacji naszego domu prosimy o kontakt.[/img]

Jaguśka
24-08-2007, 12:22
Witaj Babel68!
jestem ciekawa jak poszła Wam budowa i jaki jest efekt tej cięźkiej pracy.
My jesteśmy na etapie stawiania ścianek kolankowych i byłabym wdzięczna za jakiekolwiek porady dotyczące budowy. Z chęcią obejrzalabym jakieś fotki.
:P
U siebie przesuwamy właśnie ściankę dzielącą dolną łazienke z pomieszczeniem gospodarczym :-? i jekbym wiedziała wcześniej ze jest planowo w niej tak mało miejsca to może wcześniej bym to zaplanowała. :-? Ale dobrze ze jeszcze mam taką możliwość. :D
Pozdrawiam wszystkich budujących!!!!!

dropsik101
23-03-2009, 16:45
Ja również zakupiłam ten projekt proszę o podpowiedż jakie pan wprowadził zmiany i jeśli to możliwe to o pokazanie zdjęć z budowy pozdrawiam

Hajek23
25-04-2009, 21:08
Witam ja jestem w trakcie budowy tego domu i wlasnie w poniedzialek zalewam strop. Zmiany jakie wprowadzilem to , kominek w rogu a nie na scianie dzialowej , łazienke zamieniona z pomieszczeniem gospodarczym i powiekszona , zrobione dodatkowe drzwi z tylu domu pozwalaja na wejscie do garazu od tylu, oraz bezposrednie wejscie z garazu do domu przez pomieszczenie gospodarcze,wyjscie na taraz nie jest z tylu a od szczytu, ni i balkon na garazu zamiast dachu. pozdro

Hajek23
25-04-2009, 21:15
Jezeli kogos interesuja zdjecia to poprosze meile postaram sie wyslac :D

Hajek23
25-04-2009, 22:51
Prosze o meile to postaram sie przeslac zdjecia i napisze o zmianach . TEN SAM PROJEKT

dropsik101
26-04-2009, 11:13
My dopiero pod koniec czerwca zaczynamy budowę ale kilka zmian już dokonaliśmy. Zaadaptowaliśmy strych nad garżem na pokój i zrobiliśmy dwa balkony po tej stronie gdzie są duże okna w dwóch pokojach.

dropsik101
26-04-2009, 11:15
Jeśli to możliwe to proszę o przesłanie zdjęć z etapów budowy pozdrawiam z góry dziękuję

kajkus wrc
26-01-2010, 11:48
jeśli to możliwe to proszę o przesłanie zdjęć z budowy gdyż my mamy pobudowany już stan surowy a interesuje mnie wykończenie mó adres meilowy an_milewskawp.pl