PDA

Zobacz pełną wersję : Architekt Wojciech Orenowicz- Atectis, Ruda Śląska - prośba o opinie



marek_w1
03-07-2017, 17:42
Witam wszystkich serdecznie,

To mój pierwszy post na forum, więc przepraszam jak w złym dziale..

Szukam opinii dotyczących współpracy z architektem Panem Wojciechem Orenowiczem lub jego firmą - Atectis w Rudzie Śląskiej.
Za wszystkie uwagi - te pozytywne lub negatywne a nawet neutralne będę wdzięczny.

Jeżeli ktoś woli na priv oczywiście też może być.

Marek

janek_p
12-12-2017, 09:28
Cześć

Udało Ci się uzyskać opinię albo spotkać ? Jestem również ciekawy więc jeśli możesz podzielić się opinią to będę wdzięczny

Lawen
04-05-2018, 15:55
Witam,

Mam pozytywną opinię po pierwszych konsultacjach.

Proszę o kontakt w tym temacie na adres [email protected].

Pozdrawiam

Doli.
04-05-2018, 17:44
W ogóle, wcale nie podejrzana opinia. Panie Wojciechu Orenowiczu - wstyd... i żenada...:spam:

Lawen
04-05-2018, 20:35
W ogóle, wcale nie podejrzana opinia. Panie Wojciechu Orenowiczu - wstyd... i żenada...:spam:

Witam,

Jestem nowym, niedoświadczonym użytkownikiem forum. Mój pierwszy wpis mógł być różnie odczytany.


Zacznę więc jeszcze raz.

Chciałbym podjąć współpracę z architektem. Rozważam m. in. biuro architektoniczne podane w temacie. Byłem w tym biurze na rozmowie i otrzymałem
odpowiedzi na niektóre z moich pytań dotyczące przyszłego projektu.

Możliwe, że Ktoś z tego forum korzystał z usług wymienionego biura i może pomóc mi w podjęciu decyzji.

Uprzejmie proszę o informacje na łamach forum lub na mój adres e-mail [email protected]


Pozdrawiam

atectis
01-01-2020, 15:03
W ogóle, wcale nie podejrzana opinia. Panie Wojciechu Orenowiczu - wstyd... i żenada...:spam:

Dzień dobry, witam serdecznie uczestników forum.

Cieszę się z pozytywnej opinii na temat naszej pracy i uprzejmie informuję, że ta opinia nie jest opublikowana przeze mnie. Bardzo proszę tego nie insynuować, to podważa naszą wiarygodność i renomę. Wykonujemy skomplikowane usługi wyższego rzędu w zakresie zawodu zaufania publicznego, działania które pan insynuuje nie mieszczą mi się w głowie. Proszę pamiętać, że w przypadku usług takich jak nasze - zarówno pierwsza rozmowa jak i późniejszy ewentualny całokształt współpracy z klientami bardzo szybko weryfikuje jej jakość.

Pozostając otwarty na konstruktywną krytykę w zakresie naszej pracy
serdecznie pozdrawiam

Wojciech Orenowicz, ATECTIS