PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi - otwór za mały



Evostudios
04-07-2017, 19:46
Cześć wszystkim mam pewien problem bo remontuję dziadkom działkę i niestety obecne drzwi mają 70 cm (80cm otwór) i moje pytanie ma ktoś pomysł jak powiększyć otwór by był większy i było to dobrze zrobione. Teraz standard to raczej min 80cm i ciężko dostać już 70cm

jajmar
04-07-2017, 20:20
Drzwi do działki to furtka.

Opisz co remontujesz w jakim materiale coś ktoś doradzi. A drzwi 70 sa dość łatwo dostępne.

Evostudios
04-07-2017, 21:49
Drzwi do działki to furtka.

Opisz co remontujesz w jakim materiale coś ktoś doradzi. A drzwi 70 sa dość łatwo dostępne.

Remontuje domek na działce ściany to chyba bloczek komórkowy. 70cm drzwi zewnętrzne znalazlem tylko techniczne a chciałbym coś z dwoma zamkami i coś mocniejszego oczywiście tez nie w mega cenie. znalazłem za 599 od polskiego producenta drzwi ale najmniejsze 80

danielon
04-07-2017, 22:27
Remontuje domek na działce ściany to chyba bloczek komórkowy. 70cm drzwi zewnętrzne znalazlem tylko techniczne a chciałbym coś z dwoma zamkami i coś mocniejszego oczywiście tez nie w mega cenie. znalazłem za 599 od polskiego producenta drzwi ale najmniejsze 80

jak masz ścianke z bloczku komórkowego to nawet lżej będzie powiększyć otwor, ja bym użył dużego fleksa, wymierzył otwór tak by było po 1cm luzu z każdej strony futryny na piane i tyle.