PDA

Zobacz pełną wersję : Okna w kolorze metalbrush aluminium



matiix
07-07-2017, 10:13
Poszukuje informacji i zdjęć domów z oknami w kolorze metalbrush aluminium czyli szczotkowane aluminium. Ktoś coś gdzieś widział.
Może jakieś porady jaki kolor ewelacji pasuje najbardziej do takich okien i ciemnego dachu. wszelkie info potrzebne

matiix
09-09-2017, 19:47
Już zamówione jak będe miał zamontowane wkleję zdjęcia dla ew. następnych szukających informacji.

matiix
27-10-2017, 15:34
Zamontowane jak zdejmę folie zapodam zdjęcia.
Dodatkowo zapytam kiedy proponujecie zdejmować folie ochronna na profilach. bo do tynków okna będą obklejane od wew. a do ocieplania od zew.

finlandia
28-10-2017, 12:19
Ja to proponuję od razu przy montażu. Traktuję to jako zakończenie tego etapu pracy. Mam możliwość sprawdzenia czy okna nie są uszkodzone i nie mam potem przepychanek typu "panie, to było pod folią"... ;)

matiix
28-10-2017, 19:44
Ja to proponuję od razu przy montażu. Traktuję to jako zakończenie tego etapu pracy. Mam możliwość sprawdzenia czy okna nie są uszkodzone i nie mam potem przepychanek typu "panie, to było pod folią"... ;)

Zdejme folie od strony zewnętrzej gdyż ocieplenie budynku będe robił dopiero za rok. W środku zostawie bo na poczatku wiosny będą robione tynki.

matiix
29-10-2017, 17:45
Na razie jedno zdjęcie w pochmurny dzień, bo do słońca jaśnieją.