PDA

Zobacz pełną wersję : Funio-Misio-Chatka- komentarze



Strony : 1 2 [3] 4

andrzejka
20-09-2005, 15:57
Pękają nam ściany .
Widać, bo garaż jeszcze nie otynkowany. Mis mówi, ze to normalka bo budynek osiada . U nas fundamenty były lane w zeszłym roku, więc swoje odstały. Strach pomyśleć, co się dzieje, gdy ktoś stawia całą chatke w parę miesięcy
A jednak coś w tym jest, zastanawiałam się czy zostawić na zimę stan surowy czy ciągnąc dalej i wszyscy odradzają prace zimą :-?
Mówią że budynek musi odstać i osiąść :-?

Czy montować kominek przed czy po tynkach????

Oj coś mi się wydajeże po :-? Jeszcze pewnie zależy jaki :roll: :roll:

Pozdrówka dla Haneczki :P

20-09-2005, 21:54
http://www.eg322owiak.photosite.com/~photos/tn/119_348.ts1126446752000.jpg

Funiu

wkleiłam Hanusie, byśmy się mogli Nią nacieszyć tu i tam :P Ma baaardzo duże oczka, piękne :D Zanosi się na małą spryciulkę :D

a domek? !jestem w szoku! tak Wam szybko poszło! Jesteście niemożliwi :D

Sonika
22-09-2005, 06:35
Funiu,
Haneczka jest takim ślicznym maluszkiem, że aż chciałoby się Ją zjeść - bardzo, bardzo kochana :D :D :D . Ucałuj Ją od cioci Soniki.

Kominek robiłabym po pracach tynkarskich. Zawsze się bardzo kurzy, panuje ogólny bałagan i coś się może uszkodzić.

A pęknięciami się nie martw - każdy dom tak ma.

Funia
22-09-2005, 07:56
Wreszcie przekonujący argument z kominkiem :D

Ps. Buziaki od Hani dla cioci :wink:

AGNIESZKA31
22-09-2005, 08:34
Co do "staruszków"..Ciągle jestem pod wrażeniem opinii czterolatki..mianowicie cytuję: - A bo ja na starość wymądrzalam !!
:o :o Poczułam się jak skamielina. Takie wykopki znaczy się...
Mój syn gdy miał 4 lata to z powazna mina zapytał-Mamo jak ty byłas mała to tu koło bloku biegały dinozaury.Oburzyłam sie-synu ja nie jestem taka stara.-No dobrze mamusiu ,przepraszam....i dodał ---ale rycerze to napewno byli!!stwierdził z przekonaniem.
:D :D

Funia
22-09-2005, 12:11
Co do "staruszków"..Ciągle jestem pod wrażeniem opinii czterolatki..mianowicie cytuję: - A bo ja na starość wymądrzalam !!
:o :o Poczułam się jak skamielina. Takie wykopki znaczy się...
Mój syn gdy miał 4 lata to z powazna mina zapytał-Mamo jak ty byłas mała to tu koło bloku biegały dinozaury.Oburzyłam sie-synu ja nie jestem taka stara.-No dobrze mamusiu ,przepraszam....i dodał ---ale rycerze to napewno byli!!stwierdził z przekonaniem.
:D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurcze, jeszcze nie wiem co mnie czeka :wink:

agnes0204
29-09-2005, 20:05
Funiu u nas też pękają, ale mamy bardzo grząski grunt, kierownik budowy powiedział, że to normalne i po zatynkowaniu nic nie bedzie widać i taką mamy nadzieję.

Powodzenia.

alfreda
29-09-2005, 20:33
Co do "staruszków"..Ciągle jestem pod wrażeniem opinii czterolatki..mianowicie cytuję: - A bo ja na starość wymądrzalam !!
:o :o Poczułam się jak skamielina. Takie wykopki znaczy się...
Mój syn gdy miał 4 lata to z powazna mina zapytał-Mamo jak ty byłas mała to tu koło bloku biegały dinozaury.Oburzyłam sie-synu ja nie jestem taka stara.-No dobrze mamusiu ,przepraszam....i dodał ---ale rycerze to napewno byli!!stwierdził z przekonaniem.
:D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurcze, jeszcze nie wiem co mnie czeka :wink:
Oj chyba nie wiesz!!! :o
Ale nie mam NAJMNIEJSZYCH wątpliwości że staniesz się żywym "materiałem" doświadczalnym- każdy tak ma...
A co do dinozaurów i rycerzy! Agnieszko 31- Fajnego masz syna!! :D :D
Zawsze caniłam u małoletnich wyobraźnię i zdolność samodzielnego myślenia i (sic..) obserwację otoczenia? 8) Z takich to osobników wyrastają indywidualności warte zainteresowania i nietuzinkowe osobowości!!
I niepojęte jest to że maluśia Hanula TAKKK.. zaistniała na FORUM....
BUDOWLANYM???
Ma kobitka siłę przebicia!! HO..HOO..HOO...Tylko pozazdrościć!!

inż. Mamoń
29-09-2005, 20:48
Funiu - dawno u Ciebie nie byłem :oops: Gratulacje z okazji urodzin Hanki. Cieszę się, że są nowe relacje z budowy. Życzę powodzenia !!!!

Jagna
30-09-2005, 07:52
Ja nie byłam jeszcze dawniej... :oops:
Funiu, masz wspaniałą córę!!! Jest śliczna! Wielkie gratulacje!!!! Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i samych pogodnych chwil!

andrzejka
01-10-2005, 12:42
Dołączam się do zachwytów 8)
Haneczka jest piękna i cudowna :P :P :P
Pozdrowienia dla was dziewczyny 8) 8) 8)

Funia
01-10-2005, 12:47
Bardzo serdecznie wszytskim dziękujemy :D

facio
01-10-2005, 18:46
Przyłączam się do grona Wielbicieli Haneczki jest UROCZA zapewne po Mamusi :wink:

Poddasze też zaje-fajne 8)

ps. na zdjęciu widać strop tuż przy drabinie, ile on ma cm grubości?? :-?

alfreda
01-10-2005, 21:09
Patrząc na zdjątko malusiej, jakaś taka rozczulona się czuję. :-? Ja wiem że to forum to o innej tematyce jest ale...Ale CIESZCIE SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ MALEŃSTWA, NAWET TĄ TRUDNĄ I ABSORBUJĄCĄ( niewątpliwie są i takie, pomimo pogodnego wyrazy buziaczka) Te chwile tak szybko mijają, a są tak niepowtarzalne i wyjątkowe.... :D :D

zaba_gonia
02-10-2005, 16:27
Mnie też rozczulił widok młodej mamusi i niemowlaczka.
Od razu przypomniało mi się, jak nie mogłam nadziwić się, że to MOJE DZIECKO.Tteraz jak oglądam swoje dzieci, gdy były takie malutkie, to zawsze uronię łezkę. Szkoda, że czas tak szybko mija......Na szczęście, jeszcze młodszy syn chce się do mnie przytulać......

alfreda
02-10-2005, 18:17
ŻABAJak młodszy to przeczyta, dowie się to...MASZ PRZECHLAPANE JAK AMEN W PACIEŻU!!!Taka już nasza ( emerytów) dola... 8) 8)

zaba_gonia
02-10-2005, 18:23
ŻABAJak młodszy to przeczyta, dowie się to...MASZ PRZECHLAPANE JAK AMEN W PACIEŻU!!!Taka już nasza ( emerytów) dola... 8) 8)

Mam nadzieję, że nie przeczyta.... :-?
Przegląda tylko mój dziennik.
Chyba... :-?

A Twój syn w jakim jest wieku?
Przytula się czasem??? :wink:

alfreda
02-10-2005, 18:38
Pomijając fakt że to dziennik Funi,( moze młody nie dotrze?!) Mój syn ma 14 lat i ..czasami się przytula ale...warunek!!: Światła pogaszone, pora raczej póżźnonocna, żadnych świadków - bo On jest maczo, twardziel z pryszczami i z rozchwiną stroną emocjonalną..itp. :D Ale jak jest np. burza... można by troszeczkę popisać, opisać ale kto mi w razie co pomoże przy kompie???

Funia
02-10-2005, 19:07
ps. na zdjęciu widać strop tuż przy drabinie, ile on ma cm grubości?? :-?
szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, to płyta żerańska - zmierzę następnym razem :wink:

Funia
02-10-2005, 19:09
Mnie też rozczulił widok młodej mamusi i niemowlaczka.
Od razu przypomniało mi się, jak nie mogłam nadziwić się, że to MOJE DZIECKO...

No ja też tak mam :wink: .

Funia
02-10-2005, 19:14
............bo On jest maczo, twardziel z pryszczami i z rozchwiną stroną emocjonalną..itp.


no my z Miśkiem się smiejemy, że Hania jeszcze jest naszym najdroższym noworodkiem, zaraz będzie najsłodszym niemowlakiem, potem po prostu kochanym dzieckiem, a potem ....... będzie nastolatką - czyli pewnie wredną gówniarą :lol:

ajkad
16-10-2005, 13:09
swietny projekt wybraliscie
i piekne imie dla corki

POWODZENIA w dalszych pracach!

ajka de - mama basi i zosi :)

kasia64
20-10-2005, 19:38
FUNIU-w końcu dotarłam do twoich komentarzy :lol:
Haneczka-cud,miód i malina.NIech się zdrowo chowa.
Kolki też w końcu mijają.Moi synowie(3 szt)mieli je niestety wszyscy.Ok.3m-ca przechodzą.CAŁUSKI DLA HANECZKI. :lol: :lol: :lol:

Joanna i Janusz
22-10-2005, 19:16
Funiu super domek, ale Hania....śliczności

kasia64
22-10-2005, 19:33
Funiu jeszcze raz przepraszam. :oops:
Gratuluję gwiazdeczki i gładkiego domku,jak pupcia niemowlaczka-tak mi się skojarzyło :oops:

andrzejka
22-10-2005, 19:42
Funiu ja to myśle, ze zdjęcia Haneczki powinny byc przynajmniej raz na tydzień :-? a może i częśćiej vbo ona teraz tak szybko rośnie i sie zmienia pewnie 8)
Fajniutka jest 8) Daj jeszcze parę fotek 8) 8) 8)
Fajnie chyba słońce wpada przez te okna wielkie co??? SZkoda, ze na zdjęciu są zasłoniete :-?

Funia
23-10-2005, 09:19
Kasiu - nie ma za co - ja ciągle robię to samo :roll: :wink:

Andrzejko - zdjęcia widoku w jadalni po podniesieniu rolet będą wkrótce. Na razie widok jest nieciekawy, bo za oknem hałdy gliny.
A Hania rzeczywiście rośnie jak na drożdżach. Mi trudno to zauważyć, bo mam ją na codzień - ale zdecydowanie widzą to jej ubranka, z których wyrasta w tempie zastraszającym :wink: .

zaba_gonia
23-10-2005, 09:35
Funiu, ściany rzeczywiście równiutkie.....jeszce tylko pomalować i można mieszkać!

A Hania jest rewelacyjna w tej czapeczce!!!A jak urosła!!!
Też nie lubi ubierania, zwłaszcza czapki?

Trzymajcie się zdrowo!
Ciocia Żaba :wink:

Aga J.G
23-10-2005, 18:43
Funia wytynkowane wnetrza wyglądaja super :)
Haneczka wiadomo cud miód :)
Ta czapeczka na oczach czyzby tynki nie były tak do kńca proste :wink: :)

Funia
24-10-2005, 16:31
Też nie lubi ubierania, zwłaszcza czapki?
Oj tak Ciociu, tak :-? :wink:

Funia
24-10-2005, 16:33
Ta czapeczka na oczach czyzby tynki nie były tak do kńca proste :wink: :)
Tynki proste,
ale co ta Hanka popija w przerwach między cycusiem to już nie wiem :wink:

Aga J.G
24-10-2005, 17:51
Ta czapeczka na oczach czyzby tynki nie były tak do kńca proste :wink: :)
Tynki proste,
ale co ta Hanka popija w przerwach między cycusiem to już nie wiem :wink:
:lol: :lol: :lol:

MALINKA
28-10-2005, 17:06
Funiu zaskoczenia cenowe dopiero się zaczynają :wink: :D Co do cen i firm to lepiej zostaw kasę na inne rzeczy niż inwestować w kontakty. Co jak co ale to się żadko psuje a jak już to można łatwo wymienić a np. podłogi czy farby na ścianach już nie tak łatwo wymienić. Pozdrawiam

andrzejka
28-10-2005, 19:03
Hej Funia wyglądają wcale ładnie te kontakto włączniki 2 w 1 :wink: ale czy to jest praktyczne na takiej wysokości kontakt :roll: :roll: Przecież zazwyczaj kontakty są gdzięś nisko czy w kątach a tak to pomyśl włączona wtyczka zwisająca na środku ściany :roll: :roll: :roll:
Nie wiem czy warto na tym oszczędzać :-? A może coś taniego a oddzielnie :roll:


Całuski dla Haneczki 8)

Funia
29-10-2005, 09:34
Andrzejko
Ten system pozwala dowolnie łączyć elementy. To na zdjęciu to tylko wzór jak wyglądają elementy. Mogą być koło siebie np. włącznik i gniazdko, ale mogą też być dwa (lub więcej - to zależy jaką weźmie się ramkę) gniazda czy włączniki.

Malinko zgadzam się, że nie ma co przesadzać z inwestowaniem w takie pierdołki, ale pamiętam też jak jedna z dziewczyn pisała, że zaoszczęddziła kupując gniazdka, a one się potem przy montażu rozwalały :roll:

Joanna i Janusz
29-10-2005, 09:49
Funiu, ale jeśli Twój Misio zna się na elektryc, to też może je ocenić! A może zróbciepróbę mechaniczną, np. z młoteczkiem :wink:

andrzejka
29-10-2005, 10:49
A może zróbciepróbę mechaniczną, np. z młoteczkiem :wink:
Szkoda, ze Haneczka jeszcze maluśka jest bo ona to szybko by je przetestowała czy się nadają :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
29-10-2005, 10:55
A może zróbciepróbę mechaniczną, np. z młoteczkiem :wink:
Szkoda, ze Haneczka jeszcze maluśka jest bo ona to szybko by je przetestowała czy się nadają :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Przy mojej młodszej wszystko padnie, ja tam jej dotestowania nic nie dam :wink: :)

andrzejka
29-10-2005, 10:57
Aga a może to twoja młodsza powinna testowac różne rzeczy przed wypuszczeniem ich na rynek :roll: :roll:
Wtedy może mniej rzeczy by sie niszczyło tak szybko :wink: 8)

Aga J.G
29-10-2005, 11:05
Aga a może to twoja młodsza powinna testowac różne rzeczy przed wypuszczeniem ich na rynek :roll: :roll:
Wtedy może mniej rzeczy by sie niszczyło tak szybko :wink: 8)
Kochana fabryki by zbankrutowały, ma zacięcie dziewucha, nawet w wilekij płycie potrafi dziury wydłubać :-? Z BK idzie jej znacznie łatwiej i tu już jeden produkt na nie :wink: :) A my z tego dom wybudowalismy :wink: :)

andrzejka
29-10-2005, 11:14
:lol: :lol: :lol: :lol:
A może ma talent manualny i nie ma gdzie sie wykazać :roll: :roll:
Może jakieś plecionki, czy lepienie czy coś takiego jej podsunąć :roll: :roll:

Aga J.G
29-10-2005, 11:23
:lol: :lol: :lol: :lol:
A może ma talent manualny i nie ma gdzie sie wykazać :roll: :roll:
Może jakieś plecionki, czy lepienie czy coś takiego jej podsunąć :roll: :roll:

Oj Andrzejka dziewczynie się wszystko pali w rekach, a gwoździe, młotki itp. sparwy są bardziej ciekawe niż zwykle kredki wełny plecionki wycinanki :roll: :o
Znam ten typ :wink: :)

andrzejka
29-10-2005, 11:25
:lol: :lol: :lol: :lol:
A może ma talent manualny i nie ma gdzie sie wykazać :roll: :roll:
Może jakieś plecionki, czy lepienie czy coś takiego jej podsunąć :roll: :roll:

Oj Andrzejka dziewczynie się wszystko pali w rekach, a gwoździe, młotki itp. sparwy są bardziej ciekawe niż zwykle kredki wełny plecionki wycinanki :roll: :o
Znam ten typ :wink: :)
:lol: :lol: :lol: :lol:
A to już wszystko jasne 8) 8) 8)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Funia
29-10-2005, 13:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ciekawe co mnie czeka jak Hania podrośnie :roll: :lol:

Aga J.G
29-10-2005, 20:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ciekawe co mnie czeka jak Hania podrośnie :roll: :lol:

Funia to zależy jakie Wy z Misiem mieliście pomysły :wink: :)

Sonika
30-10-2005, 07:41
Funiu,
śliczne masz tynki :D , ja przez monitor widzę i czuję ich gładkość i równość - super.

Haneczka rośnie jak na drożdżach :D , a w tej czapie wygląda przekomicznie :D :D .
Ucałuj Malutką mocno, mocno ode mnie i powiedz, że ciocia Sonika czeka..... :P :P

Funia
30-10-2005, 08:30
Funiu,
śliczne masz tynki :D , ja przez monitor widzę i czuję ich gładkość i równość - super.

Haneczka rośnie jak na drożdżach :D , a w tej czapie wygląda przekomicznie :D :D .
Ucałuj Malutką mocno, mocno ode mnie i powiedz, że ciocia Sonika czeka..... :P :P
Powiem, powiem, a ze już powolutku zaczyna gaworzyć, to posłucham co mi na to odpowie :wink:

Jagna
30-10-2005, 19:12
Te ceny gniazdek i innych takich, faktycznie są piorunujące! Już gdzieś ktoś pisał o tym. Co Haneczka na to? Ech, pewnie powie "Beeeee..." :wink:
A tynki rzeczywiście bardzo ładne :D

Funia
01-11-2005, 17:38
Te ceny gniazdek i innych takich, faktycznie są piorunujące!


Nooooo :(
Byłam dziś zobaczyć gniazdka.
Miś założył Basic - i wyszły całkiem nieźle, a przy tym nie wyglądają na takie, które mogą się rozlecieć po jednym razie.

Wkrótce fotka w dzienniku.

kasia64
01-11-2005, 19:17
No to domek ma ubranko z guziczkami-pewnie jest zadowolone. :lol:

i_ska
02-11-2005, 10:17
Witam Funiu, Haneczka cudna jest :D :wink: rośnie jak na drożdżach ech
pozdrawiam i_ska

Funia
02-11-2005, 10:20
Witam Funiu, Haneczka cudna jest :D :wink: rośnie jak na drożdżach ech
pozdrawiam i_ska
:D :D :D :D ,

rośnie, rośnie, a jaka ciężka :D :roll: :roll: :roll: :roll:

katarek
02-11-2005, 10:23
tak, tak... gniazdka i wyłączniki śliczne, ale gdzie im tam do Hani! ;)
Fajna jest... ;)

Aga J.G
02-11-2005, 11:31
Funia Hania rosnie jak na drożdżach, sliczna dziewczynka :) a jak się pieknie prezentuje :)
Wyłączniki bardzo ładne i jak fajnie że już je masz :)

kze
02-11-2005, 12:20
Funia - latorość widzę, że rośnie tak samo szybko jak dom... 8) :lol:

andrzejka
02-11-2005, 13:29
Haneczka cudowna 8) 8)
Funiu wklejaj więcej jej fotek 8)

zaba_gonia
02-11-2005, 18:20
tak, tak... gniazdka i wyłączniki śliczne, ale gdzie im tam do Hani! ;)
Fajna jest... ;)
To samo pomyślałm. :D

Funia
11-11-2005, 18:31
tak, tak... gniazdka i wyłączniki śliczne, ale gdzie im tam do Hani! ;)
Fajna jest... ;)
To samo pomyślałm. :D
ja też tak myślę,
ale mi nie wypada cały czas jej tak chwalić :wink:

kasia64
11-11-2005, 18:38
No,no Funiu- Haneczka rośnie rzeczywiście jak na drożdżach.Tak niedawno gratulowaliśmy narodzin a tu taka panienka,a te oczka takie figlarne.Oj będzie wesoło z Haneczką jak podrośnie,będzie broić a potem czarować oczkami.Zdrówka i dalszych postępów w wykonczeniu domu :lol:

Anna Wiśniewska
12-11-2005, 19:42
Co tam gniazdka Funiu! (Wybacz :wink:)
Hanka jest super! :lol: :lol:

Figlarny ten uśmieszek :lol: :lol: :lol:

Ja już też bym chciała mieć mojego zucha po tej stronie barykady. Ale to jeszcze tyyle czasu :cry:

Aga J.G
12-11-2005, 21:07
Aniu zleci szybciutko :)
Choć musze się przyznac że dla mnie końcówka trwała najdłużej :) :-?

Anna Wiśniewska
12-11-2005, 21:11
Aga
I u mnie też chyba będzie najdłuższa :wink:
Grubam, niezdarnam, zmęczonam a to jeszcze 104 dni :wink:

Funia
Przepraszam za wcięcie i tematy absolutnie osobiste :wink:

Aga J.G
12-11-2005, 21:25
Dasz radę :)
MOje dziewczyny poterminowe, iwęc okres się wydłużał co było przy 1 córce irytujące,przy drugiej się nastawiłam i było w miarę oki :)
Funia sorrki 8)

Funia
13-11-2005, 08:30
Ja już też bym chciała mieć mojego zucha po tej stronie barykady. Ale to jeszcze tyyle czasu :cry:
Aneczko
zleci :D

A potem to pewnie się bedziesz zastanawiać jak ja - jak można było żyć bez dziecka :D

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za bez :D olesne i bezproblemowe rozwiązanie :D

Funia
13-11-2005, 08:31
Funia sorrki 8)
Aga, no coś Ty.
W końcu razem trzymamy kciukasy,za Anię :D

Aga J.G
13-11-2005, 11:42
Funia sorrki 8)
Aga, no coś Ty.
W końcu razem trzymamy kciukasy,za Anię :D
Jasne, że trzymamy :)

kze
16-11-2005, 11:08
Jak tam postepy w budowaniu?

rafałek
16-11-2005, 13:57
No no, gniazdka i inne takie to już pachnie zamieszkaniem. Tylko czy mi się wydaje czy ta ściana jest jeszcze niepomalowana? Ja montowałem (w zasadzie mam jeszcze troszkę) po malowaniu i ma to większy sens, a co do pracochłonności... zagadką było montowanie wyłączników krzyżowych gdzie wspomogłem się zapisakmi który kabelek do czego... 8)

Maleństwo rośnie wspaniale. Oby zdrowie dopisywało całej rodzince.

Pozdrawiam

Funia
17-11-2005, 09:33
Tylko czy mi się wydaje czy ta ściana jest jeszcze niepomalowana? Ja montowałem (w zasadzie mam jeszcze troszkę) po malowaniu i ma to większy sens


Ja się zgadzam 8) ,
ale nie dyskutuje.
Jak Miś ma zapał -niech robi, nie wtrącam się :wink:

kasia64
17-11-2005, 09:36
Funiu-jaka ty jesteś mądra kobieta. :lol:
Może jakiś wpisik lub zdjątko do dziennika? :P

Funia
17-11-2005, 09:41
Może jakiś wpisik lub zdjątko do dziennika? :P

No zbieram się, zbieram 8) ,
może cosik spłodzę :roll:
ale na razie z wypiekami na twarzy i z Hanulą przy piersi poczytuję sobie dziennik Komtura.

Pozdrawiam

rafałek
17-11-2005, 09:45
Tylko czy mi się wydaje czy ta ściana jest jeszcze niepomalowana? Ja montowałem (w zasadzie mam jeszcze troszkę) po malowaniu i ma to większy sens


Ja się zgadzam 8) ,
ale nie dyskutuje.
Jak Miś ma zapał -niech robi, nie wtrącam się :wink:

A potem biedny miś będzie przed malowaniem demontował i po montował ponownie... jesteś bez serca... :lol: :wink:

kze
21-11-2005, 12:21
Super, że masz bramę!
Brama to ważna rzecz.. Cóż to za dom bez bramy... :roll:

Funia
21-11-2005, 16:22
Super, że masz bramę!
Brama to ważna rzecz.. Cóż to za dom bez bramy... :roll:
Też cieszę się niesamowicie.
Wkrótce fotki :D

ania67
21-11-2005, 23:02
Funia, tez sie cieszę, że masz bramę :D :D :D
Pozdrowionka dla Misia i Haneczki :D :D :D

kze
02-12-2005, 12:57
Najwazniejsza jest ta garażowa... :wink:
A tam wejsciowa... :lol:

Funia
02-12-2005, 13:06
Najwazniejsza jest ta garażowa... :wink:
A tam wejsciowa... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Olkalybowa
02-12-2005, 13:14
Funiu, Hania jest prześliczna :P .
Kiedyś myślałam,że bramy na pilota to zbytek, ach jak mogłam się tak mylić. Muszę się dobrze zaprzeć, aby ruszyć moją choć nie ma jeszcze zamontowanych sztachet i jest samym stelażem :-? .
Pozdrawiam :D .

Funia
02-12-2005, 13:23
Kiedyś myślałam,że bramy na pilota to zbytek, ach jak mogłam się tak mylić. Muszę się dobrze zaprzeć, aby ruszyć moją choć nie ma jeszcze zamontowanych sztachet i jest samym stelażem :-? .
Pozdrawiam :D .
Dokładnie się z Tobą zgadzam.
Moja brama ma już zamontowane sztachetki i jest długa na prawie 4 metry, więc jest się z czym szarpać :roll: :D
Może mikołaj napęd przyniesie :roll: :D
albo chociaż magiczne papierki z elfami, żeby do tego napędu dołożyć :D

Olkalybowa
02-12-2005, 16:25
Może mikołaj napęd przyniesie :roll: :D
albo chociaż magiczne papierki z elfami, żeby do tego napędu dołożyć :D
To jak już u Ciebie będzie to wyślij go do mnie. Możesz go postraszyć,że jak nie dotrze to rzucę czar i śniegu nie będzie.

kasia64
06-12-2005, 07:43
http://img226.imageshack.us/img226/2986/nikolausstiefel16pj.gif
MIKOŁAJ!

kze
07-12-2005, 08:43
Mikołajka pierwsz klasa!!! Niedługo będzie mogła zastapić prawdziwego Mikołaja... :lol: 8)

kroyena
07-12-2005, 09:36
To wygląda co najmniej jak bliźniaki. :roll: :P

Ew-ka
07-12-2005, 10:14
osobiście zjem i wyściskam takiego słodkiego szkrabka ..... ( zrób to natychmiast za Babcię Ew-kę)

kiedy ja będę miała takiego wnusia ????

Sonika
07-12-2005, 10:18
Funiu,
przesłodki jest Twój Maluszek - Mikołajka :D :D .

Uściskaj Haneczkę od cioci Soniki, proszę.

Funia
07-12-2005, 14:37
Hanka od Babć i Cioć wyściskana solidnie :D

andrzejka
07-12-2005, 16:16
Ale Hania szybko rosnie :P
Sliczny Mikołajek z niej :P :P
To dopiero jest radość mieć takiego cudnego szkrabka :P
Funiu pozdrówka dla ciebie i córci 8)

Joanna i Janusz
07-12-2005, 16:24
Ślicznusia jest Twoja Hanusia, nawet mi się rymnęło.

Funia
07-12-2005, 17:28
:D

annanatali
09-12-2005, 15:41
Chciałam się spytać o wykusz.

Jest taki trochę nietypowy. Planuje u siebie podobny.Tylko u Ciebie jest 1,7m a u nas architekt planuje 0,6m. To chyba za mało, prawada? A szerokości u nas jest 2,7 m. Ile jest u Ciebie?
Czy zmieniałaś go w stosunku do projektu?
Wydaje mi sie, że zmniejszyłaś przeszklenia? Co wpłynęło na tą decyzje? Koszty, czy stabilność konstrukcji?

Chyba będzie przyjemnie sie siedziało w takiej jadalni. :wink: z widoczkiem na drzewka.

A swoją drogą, jak ta słodka Hanusia tak szybko rośnie. Niesamowite. :D

annanatali
09-12-2005, 15:46
Moja trzymiesięczna była jeszcze chuda jak szkapa, dopiero jak miała z 5 msc to wyglądała tak porządnie jak Twoja teraz.

dziubulek
10-12-2005, 10:21
Funiu przeczytalam Twoj dziennik i jestem pod wielkiem wrazeniem Twojego domku.Bardzo podoba mi sie w nim rozklad pomieszczen.

P.S.
Masz sliczna coreczke. :P

Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.

Funia
11-12-2005, 13:16
Chciałam się spytać o wykusz.

Jest taki trochę nietypowy. Planuje u siebie podobny.Tylko u Ciebie jest 1,7m a u nas architekt planuje 0,6m. To chyba za mało, prawada? A szerokości u nas jest 2,7 m. Ile jest u Ciebie?
Czy zmieniałaś go w stosunku do projektu?
Wydaje mi sie, że zmniejszyłaś przeszklenia? Co wpłynęło na tą decyzje? Koszty, czy stabilność konstrukcji?



Wykusz jest dokładnie taki jak w projekcie.
Może na zdjęciach wydawac się, ze jest nieco mniejszy, ale na to chyba kwestia okien, a dokładniej szerokości ram okiennych. One zmniejszaja go optycznie.
Dokładnych wymiarów nie pamiętam, ale w dzienniku wklejone są rzuty - można podpatrzec wymiary.
Następnym razem jak będę na budowie, to wszytsko pomierze i dam Ci znac.

Jak dla nas wykusz jest akurat - wewnątrz zmieści się akurat duży stół z krzesłami.

Funia
11-12-2005, 13:18
Masz sliczna coreczke. :P



Bardzo dziękuję.

My też serdecznie pozdrawiamy. Hanula oczywiście też. :wink:

kasia64
11-12-2005, 13:51
No jak się ma taką Mikołajkę to sama radość :lol: :lol: :lol:

dziubulek
11-12-2005, 23:25
Masz sliczna coreczke. :P



Bardzo dziękuję.

My też serdecznie pozdrawiamy. Hanula oczywiście też. :wink:

Bardzo sie ciesze i zycze Wam na nadchodzace swieta wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i radosci. :D

annanatali
12-12-2005, 11:43
Dziękuje Ci za odpiedź.
Na prawdę byłam przekonana, że coś w tym wykuszu zmieniłaś. Zdjęcia przekłamują. U Ciebie w projekcie jest 1,7 m głębokosci. Długość wykusza jest nieoznaczona.
Ja na razie wykusz powiększyłam do 0,8 m głebokości, prawie o metr krócej niż u Ciebie. Ale u mnie cały wykusz ma być szkalany.
Kombinuje jak koń pod górę z tym wykuszem, nie mogę go sobie wyobrazić. Stół w razie nawału gości mogę wysunąć w głąb domu.
Będę Ci wdzięczna za uwagi i moze jeszcze jakieś zdjęcia, gdyby się dało, najlepiej ze środka.
Pozdrawiam i dziękuje

Funia
12-12-2005, 15:27
Będę Ci wdzięczna za uwagi i moze jeszcze jakieś zdjęcia, gdyby się dało, najlepiej ze środka.
Pozdrawiam i dziękuje
Najlepiej by było zobaczyć na własne oczy - jeśli masz niedaleko, to zapraszam. :D

A zdjęcia bedą później jak coś się będzie działo :D

annanatali
13-12-2005, 20:34
Dzięki bardzo za zaproszenie, ale :cry: pewnie będę miała do Ciebie mało co nieco. Jestem z Białegostoku. Zresztą wszędzie mam daleko :( , oprócz jezior. :)
Będę Ci kibicować. Pozdrowienia dla Krasnoludka.

andrzejka
22-12-2005, 16:49
http://www.kartki.bej.pl/kartki/joanna/swieta_5_duza.jpg

kasia64
22-12-2005, 17:23
http://img334.imageshack.us/img334/6488/256976pp.gif
Zdrowych i Pogodnych Świąt :P

Olkalybowa
22-12-2005, 17:53
http://www.intrata.pl/marsan2.jpg
Wszystkiego dobrego.

Sonika
22-12-2005, 18:08
Funiu,
radosnych ŚWIĄT i niech Ci się szczęści w Nowym Roku.


http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1453_348.ts1135272905218.jpg

A ja nadal czekam na Ciebie i Haneczkę :D .

Sonika

katarek
23-12-2005, 08:23
Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt!!! :)

http://img422.imageshack.us/img422/2528/dbx1933fd.jpg

kze
23-12-2005, 08:59
Zdrowych i spokojnych świąt oraz spełnienia wszelkich marzeń w nowycm roku
http://psphome.dhtml.pl/swieta/choinka2.jpg

monka
23-12-2005, 09:59
Wesołych Świąt dla całej Twojej rodziny!!! oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku!

http://www.ekartka.net/kartki/swieta/bn/b_swieta_12.jpg

dziubulek
23-12-2005, 12:18
Zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla calej Twojej rodzinki.

Aga J.G
23-12-2005, 21:02
W te piękne Święta niech każdy pamięta
z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości
i dużo miłości.

inż. Mamoń
23-12-2005, 21:26
Radosnych i zdrowych Świąt, pomyślnego i bogatego Nowego Roku !!!

http://tatromaniak.republika.pl/images/dom/w015.gif

Funia
28-12-2005, 08:12
A ja nadal czekam na Ciebie i Haneczkę :D .

Sonika


Będę!!!!!!!

Już wyciagnęłam sanki z silniczkiem, jak bedzie dobra i przejezdna droga, to na Trzech Króli dojedziemy :wink:

Funia
28-12-2005, 08:14
BARDZO SERDCZENIE DZIĘKUJEMY ZA WSZYTSKIE ŻYCZENIA!!!!!

Jagna
29-12-2005, 09:40
Funiu, śliczności to Twoje Maleństwo! A jak szybko rośnie! Ciesz się każdą chwilą takiego maluszka, bo to niestety mija bezpowrotnie... :(
A co do bram - tej wjazdowej bez pilota i garażowej na pilota, to u nas jest dalej dokładnie tak samo. U Was już obie działają na guzik?

Xena z Xsary
29-12-2005, 09:52
Funiu, Twoja Haneczka jest naprawdę milusia...musisz byc bardzo szczęsliwa!
Tyle samo a może i więcej szczęscia Wam życze w Nowym Roku
i szybkiego wykończenia domku

Funia
29-12-2005, 15:41
A co do bram - tej wjazdowej bez pilota i garażowej na pilota, to u nas jest dalej dokładnie tak samo. U Was już obie działają na guzik?


Niestety nie :-?

ale może jak zwrócą Vat :roll: :wink: ???

Funia
29-12-2005, 15:42
Funiu, Twoja Haneczka jest naprawdę milusia...musisz byc bardzo szczęsliwa!
Tyle samo a może i więcej szczęscia Wam życze w Nowym Roku
i szybkiego wykończenia domku
Bardzo serdzenie dziękujemy :D

Aga J.G
31-12-2005, 12:55
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Roku 2006
http://www.pikselstock.pl/obrazki/bank/s/sylwester%200568d.jpg

kasia64
31-12-2005, 14:23
100 Lat i Spełnienia Marzeń w 2006 Roku
http://img505.imageshack.us/img505/6153/szampan39us.jpg

K74
31-12-2005, 19:07
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_2v.gif

kasia64
01-01-2006, 12:53
Co ta Haneczka je?Chyba drożdże bo niedawno była niunia taka malunia a tu taka gwiazdeczka!!Zdrówka dla całej rodzinki :lol: :lol: :lol: :lol:

Funia
01-01-2006, 13:24
Co ta Haneczka je?
Funiowego cycusia :wink:
Za życzenia serdecznie dziękuję :D

Aga J.G
02-01-2006, 17:51
Funia śliczna ta Wasza Haneczka :) i rośnie jak na drożdżach - dużo zdrówka :)
Domek nabiera uroku jak pali się ogień :)

kze
03-01-2006, 08:27
Super kominek!
Gratuluję.
A kiedy obudowa? A drogi?

Funia
03-01-2006, 12:18
Super kominek!
Gratuluję.
A kiedy obudowa? A drogi?
Obudowa jak zwrócą VAT :wink:

A co do ceny kominka - to był on raczej tani.
Coś ok. 3 tys. netto. Za komiek z płaszczem to chyba dobra cena :roll:

rafałek
03-01-2006, 13:19
Nie zazdrość Agnes bo sama masz już ciepełko w domu, a to już jakiś punkt zaczepienia, znaczy zamieszkania :wink: Gartulacje ciepełka - pewnie conajmniej cały Nowy Rok bedzie teraz dla Was cieplutki, a w sprawie VAT'u coś się przecież ruszyło więc i kasiorka będzie na widoku :D
A tak w sprawie kominka to co to jest i gdzie kupiony?

Pozdrawiam

Funia
03-01-2006, 14:05
Nie zazdrość Agnes bo sama masz już ciepełko w domu, a to już jakiś punkt zaczepienia, znaczy zamieszkania :wink: Gartulacje ciepełka - pewnie conajmniej cały Nowy Rok bedzie teraz dla Was cieplutki, a w sprawie VAT'u coś się przecież ruszyło więc i kasiorka będzie na widoku :D
A tak w sprawie kominka to co to jest i gdzie kupiony?

Pozdrawiam

W Międzychodzie w firmie Termico.

http://www.termico.com.pl/

kze
03-01-2006, 15:18
Super kominek!
Gratuluję.
A kiedy obudowa? A drogi?
Obudowa jak zwrócą VAT :wink:

A co do ceny kominka - to był on raczej tani.
Coś ok. 3 tys. netto. Za komiek z płaszczem to chyba dobra cena :roll:
A za te 3tyś są wszystkie rurki (cała instalacja płaszcza), czy sam kominek?

Funia
03-01-2006, 15:50
A za te 3tyś są wszystkie rurki (cała instalacja płaszcza), czy sam kominek?

Sam kominek i rurki tylko w środku (ten płaszcz),
to co wyszło poza, to juz trzeba dokupić. :roll:

Olkalybowa
04-01-2006, 12:23
Ja w sprawie drzwi :) .
Zerknij tutaj (http://www.dewro.pl/standard.html) i tutaj (http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl).
Może wpadnie Ci coś w oko.

zaba_gonia
04-01-2006, 12:29
Funiu mi tez bardzo podobają sie te drzwi.
Ciekawe ile kosztują...

kasia64
04-01-2006, 12:32
Funiu-drzwi bardzo ładne,moja szwagierka ma takie w mieszkaniu,do łazienki drzwi mają tylko jedną(górną część ) przeszkloną. :P :P

Funia
04-01-2006, 12:40
.....do łazienki drzwi mają tylko jedną(górną część ) przeszkloną. :P :P
no fajny pomysł, tez o tym myslałam, ale jak to wyglada w realu?

Funia
04-01-2006, 12:42
Ja w sprawie drzwi :) .
Zerknij tutaj (http://www.dewro.pl/standard.html) i tutaj (http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl).
Może wpadnie Ci coś w oko.
Olciu kochana :D
na stronie PORTY jest cennik -
buziaki wielkie :D

Ps. nie sa nawet drogie :D

kasia64
04-01-2006, 12:46
Funiu w realu wygląda super- nie obiecuję ale spróbuję od szwagierki ściągnąć zdjęcie(ze Świnoujścia) mailem to prześlę :P

Funia
04-01-2006, 13:12
Funiu w realu wygląda super- nie obiecuję ale spróbuję od szwagierki ściągnąć zdjęcie(ze Świnoujścia) mailem to prześlę :P
super,
jak Ci sie uda, będe baaaardzo wdzięczna :D

Poznanianka
04-01-2006, 13:22
http://www.dre.pl/drzwi/images/modern_30.jpg

podobne drzwi, jakie ci się podobają robi DRE, mają je w Gorzowie w Bel Polu

ja mam matowe szkło we wszystkich drzwiach, łazienkowych też - nic przez nie nie widać :-)

Teska
04-01-2006, 15:52
Funiu


ja mam takie same drzwi Ronkowskiego.Zamawialam kolo Nomi w szczecinie.po 900 zł za sztuke.Szybki sa ok.

kasia64
08-01-2006, 12:30
Funiu,oto obiecane zdjęcia drzwi w domu

http://img392.imageshack.us/img392/3560/11212222za.jpg
http://img385.imageshack.us/img385/5849/spacerdomdzieci0164mf.jpg
Pozdrowionka dla całej rodzinki w słoneczną niedzielę z Gdyni :lol: :lol: :lol:

kasia64
08-01-2006, 12:34
http://img385.imageshack.us/img385/2706/11212231ff.jpg

Funia
10-01-2006, 13:10
Właśnie o takie mi chodzi.
Są cudne :D

Aga J.G
12-01-2006, 11:41
Tak sobie tutaj czytam czytam patrzę patrzę i co widzę - drzwi wybraliśmy takie same :)

Funia
13-01-2006, 11:33
Tak sobie tutaj czytam czytam patrzę patrzę i co widzę - drzwi wybraliśmy takie same :)
To ośmielę sie pwoeidzeć nieskromnie, ze mamy dobry gust :lol:

Aga J.G
13-01-2006, 20:59
Funia nie może być inaczej :)
Na jaką firme się decydujesz???

Trini
14-01-2006, 18:08
Funiu Haneczka jest prześliczna :)
A jak szybko takie szkraby rosną... ech.. żyzn ;)

A Ciebie też kawałek dojrzałam na tych fotkach - kawałek - ale nie wiem czego Ty od siebie chcesz...
Fajna babka jesteś :)

Funia
14-01-2006, 18:20
Fajna babka jesteś :)
A powiesz to mojemu Miśkowi :wink:

Trini
14-01-2006, 18:24
no ba!!
nawet sie z imienia nazwiska i pe-es-elu podpiszę :P

Olkalybowa
15-01-2006, 12:35
Najładniejszy dym we wsi obliguje do najładniejszych grzejników :wink: .

Funia
15-01-2006, 12:46
Najładniejszy dym we wsi obliguje do najładniejszych grzejników :wink: .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kasia64
15-01-2006, 12:56
Funiu to ja czekam teraz na zdjątka twoich drzwi :P :P
Kaloryferki pierwsza klasa.
Funiu a u kogo na allegro kupiłaś drzwi(u jakiegoś producenta?) :roll:

alfreda
15-01-2006, 16:44
Ja w sprawie drzwi.... Zamawiając w BEL-POLu drzwi zwen. widzialam takie , o których tu rozprawiamy. Cena była BARDZOOOatrakcyjna. 264 PLN skrzydło z zawiasami, z wkladką ...nie pamiętam czy coś jeszcze. Natomiast ościeżnica to coś ponad 80 PLN. Były ( te drzwi w tzw. promocji).Producent DRE , jak pisała Poznanianka...

zaba_gonia
15-01-2006, 19:58
Nie wiedziałam, że i Ty Funiu masz kominek z płaszczem wodnym.
I co? Jesteś zadowolona?
Ja tez planuję i juz teraz zasięgam opinii na ten temat.
Te drzwi też bardzo mi się podobają i cena również :D

Aga J.G
15-01-2006, 20:32
Mi też się bardzo podobają :)

Funia
16-01-2006, 17:03
Funiu to ja czekam teraz na zdjątka twoich drzwi :P :P
Kaloryferki pierwsza klasa.
Funiu a u kogo na allegro kupiłaś drzwi(u jakiegoś producenta?) :roll:
Kasieńko, jeszcze nie kupuję, zrobię to po posadzkach.
A namiary mam na faceta ze Śląska
Oto one (mam nadzieje, ze to nie jest sprzeczne z jakimś forumowym regulaminem :roll: ):http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80762362

Funia
16-01-2006, 17:04
Ja w sprawie drzwi.... Zamawiając w BEL-POLu drzwi zwen. widzialam takie , o których tu rozprawiamy. Cena była BARDZOOOatrakcyjna. 264 PLN skrzydło z zawiasami, z wkladką ...nie pamiętam czy coś jeszcze. Natomiast ościeżnica to coś ponad 80 PLN. Były ( te drzwi w tzw. promocji).Producent DRE , jak pisała Poznanianka...
O widzisz, Alfredziu, rzeczywiscie jeszcze lepsza okazja.
W Gorzówku jest Bel Pol, to muszę sie do nich wybrac
Dzięki wielkie za namiary :)

Funia
16-01-2006, 17:25
Nie wiedziałam, że i Ty Funiu masz kominek z płaszczem wodnym.
I co? Jesteś zadowolona?
Ja tez planuję i juz teraz zasięgam opinii na ten temat.

Jak na razie bardzo. :D
Po kilkunastu minutach od napaleniu w kominku kaloryfery są gorące :D
A jak nie będzie nam się chciało kominka doglądać, to włączy się piec (którego jeszcze nie ma :oops: ) i też będzie fajnie :D

kasia64
22-01-2006, 12:18
Śliczna ta Wasza Haneczka,dużo zdrówka i słoneczka dla Niej i dla Was :lol: :lol:

zaba_gonia
22-01-2006, 12:24
Ucałuj słodką Haneczkę od cioci Żaby :P [/b]

Olkalybowa
22-01-2006, 14:00
Pozdrowienia i całusy dla Hani od ciotki Olki.
http://www.millan.net/anims/giffar/smileyhug.gif

i_ska
22-01-2006, 19:15
O Funiu jak u Ciebie jest juz ślicznie, masz już grzejniczki super zazdroszczę ci, funiu trochę fotek kominka proszę, a haneczka rosnie jak na drożdzach piekna kobitka :D

Whisper
23-01-2006, 18:14
Funiu, w cytrynce najprawdopodobniej jest zatkana odma - taka rurka gumowa, którą opary oleju powinny sobie lecieć. W mrozy tam się robi glut ;) i olej wtedy albo wywala bagnet oleju albo uszczelkę na górze. Przerobiłem osobiście ten drugi wariant już dwa razy - trzeba tę uszczelkę wymienić, koszt jest w sumie groszowy. A śmierdzi i dymi przy tym że hej...

I najgorsze to, że właściwie nic nie można na to poradzić. No, odmę można co jakiś czas czyścić.

Funia
23-01-2006, 18:21
Funiu, w cytrynce najprawdopodobniej jest zatkana odma - taka rurka gumowa, którą opary oleju powinny sobie lecieć. W mrozy tam się robi glut ;) i olej wtedy albo wywala bagnet oleju albo uszczelkę na górze. Przerobiłem osobiście ten drugi wariant już dwa razy - trzeba tę uszczelkę wymienić, koszt jest w sumie groszowy. A śmierdzi i dymi przy tym że hej...

I najgorsze to, że właściwie nic nie można na to poradzić. No, odmę można co jakiś czas czyścić.
Whisperku kochany, Ty mi przywrcasz wiarę w ludzi i dajesz nadzieję na wskrzeszenie mojego skarba. Jeśli to tylko to, to nie ma co się martwić. (i zamiast zbierać na mechanika można dalej kupować stryropian na posadzki :wink: )

monka
23-01-2006, 19:11
Jak na razie bardzo. :D
Po kilkunastu minutach od napaleniu w kominku kaloryfery są gorące :D
A jak nie będzie nam się chciało kominka doglądać, to włączy się piec (którego jeszcze nie ma :oops: ) i też będzie fajnie :D

właśnie też tak planujemy :)
Funiu a jakiego producenta masz kominek i ile cię kosztował jeśli to nie tajemnica?

ps. Haneczka rośnie jak na drożdżach, śliczna z niej dziewczynka :D

Whisper
23-01-2006, 22:23
:D

Z cytrynowym pozdrowieniem!

Funia
24-01-2006, 07:06
Funiu a jakiego producenta masz kominek i ile cię kosztował jeśli to nie tajemnica?

Producent - Termico z Międzychodu
cena - 3.000 + VAT :D

kroyena
24-01-2006, 08:13
Naskarże ci na Whispera.
Łony się ocieplił nawet 20 cm. :lol:

rafałek
24-01-2006, 08:47
Funiu - dawno nie czytałęm tak optymistycznego zapisu w dzienniku i to u osoby której tak zimno w oczy (i samochody) wieje...

Trzymajcie się!!!

Pozdrawiam gorąco!!!

Sonika
24-01-2006, 20:03
Funiu,
ale Haneczka urosła :D - śliczne zdjęcie :D .
Teraz juz nie możesz narzekać na brak śniegu, więc chciałam nieśmiało zapytać kiedy mam oczekiwać tych sań :wink: :D ?

Ciekawa jestem czy już wiesz, jak będzie wyglądać kominek?

Funia
25-01-2006, 09:53
Funiu,
ale Haneczka urosła :D - śliczne zdjęcie :D .
Teraz juz nie możesz narzekać na brak śniegu, więc chciałam nieśmiało zapytać kiedy mam oczekiwać tych sań :wink: :D ?

Ciekawa jestem czy już wiesz, jak będzie wyglądać kominek?
Sań to chyba nie prędko, bo przez te zaspy nie ma jak przejechać :wink:
Co do kominka - to chciałabym, zeby był prosty, od góry do dołu tylko, zeby miał rmkę z kamienia, połączoną potem z blatem barowym. Trudno mi to opisać, ale juz to widzę :)

Witos
28-01-2006, 18:23
Cześć Funia
Widze ze masz ogród zimowy czy coś w tym stylu. Czy będziesz oddzielała go od pokoju szybami czy to będzie taki mega świetlik?
Pozdro Witos

i_ska
01-02-2006, 18:18
Funiu ja chciałabym ci zadać pytanko nie z tej beczki, widzę, że ty już złożyłaś wniosek o zwrot VAt, ja czytam te przepisy i nic z tego nie kumam, powiedz mi jak to się odbywa, czy w trakcie budowy można piosać wnioski o zwrot czy po oddaniu domu do użytku ???????? :-? będę wdzięczna za odpowiedź.

rafałek
02-02-2006, 06:41
i_ska - o zwrot możesz się ubiegać raz do roku.

Aga J.G
02-02-2006, 10:55
Funia napewno zamieszkacie :) Życzę Ci tego z całego serca i żeby się to stało jak najszybciej :)
Hania rośnie jak na drożdżach duzozdrówka i pociechy z tej pociechy :)

Funia
02-02-2006, 11:48
Cześć Funia
Widze ze masz ogród zimowy czy coś w tym stylu. Czy będziesz oddzielała go od pokoju szybami czy to będzie taki mega świetlik?
Pozdro Witos
u mnie to bedzie poprostu oszkolna cześć jadalni, ale projektant zrobił też taka wersję projektu z ogrodem zimowym.
My z tego nie skorzystamy.
Jeśli bedę chciała mieć o.z. to po prostu lekko chatke przebudujemy :)

Funia
02-02-2006, 11:50
Funiu ja chciałabym ci zadać pytanko nie z tej beczki, widzę, że ty już złożyłaś wniosek o zwrot VAt, ja czytam te przepisy i nic z tego nie kumam, powiedz mi jak to się odbywa, czy w trakcie budowy można piosać wnioski o zwrot czy po oddaniu domu do użytku ???????? :-? będę wdzięczna za odpowiedź.
Można pisać na koniec inwestycji, a można co roku, przed odbiorem budyknku. Limit jest jeden i nie mozna go przekroczyć, bez znaczenia jest czy wyczerpiesz go na raz, czy ratami przez kilka razy do końca 2007 r.

Funia
02-02-2006, 11:50
Funia napewno zamieszkacie :) Życzę Ci tego z całego serca i żeby się to stało jak najszybciej :)
Hania rośnie jak na drożdżach duzozdrówka i pociechy z tej pociechy :)
DZIĘX :D

zaba_gonia
17-02-2006, 15:30
fajnego masz tego Misia.... :wink:
Wszystko Ci zrobi... :roll:

Aga J.G
19-02-2006, 17:09
Funia już czekam na efekt pracy :)

Funia
28-02-2006, 18:55
Funia już czekam na efekt pracy :)
ja też Aguś, ja też :wink:

Aga J.G
28-02-2006, 21:12
Funia już czekam na efekt pracy :)
ja też Aguś, ja też :wink:
:lol: :lol: :lol:

12-03-2006, 21:16
Ależ ten czas leci. Hanulka już całkiem dużą kobietką jest :P .

Funia
13-03-2006, 16:53
Ależ ten czas leci. Hanulka już całkiem dużą kobietką jest :P .
noooo :D

tylko patrzeć jak do szkoły pójdzie.
szkoda, że na Śląsk daleko, bo może polskiego, to by ją ciocia Ania uczyła :D

andrzejka
13-03-2006, 17:38
Ale Haneczka jest super 8) 8) 8) Wspaniale rośnie, chyba jest z niej wesoły mały człowieczek :roll: tak przynajmniej wyglada 8)
Buziaczi prosze przekazać 8)

kasia64
13-03-2006, 18:06
Obojętnie co się na budowie dzieje, jak Haneczka się uśmiechnie to serce rośnie i wszystko się przy Hani chowa.Zdrówka i całuski dla Haneczki a i domek pozdrawiamy. :P :P :P

Aga J.G
13-03-2006, 21:18
Funia rosnie ta Wasza Hania aż miło :)

czupurek
14-03-2006, 08:31
apropos drzwi - mam takie w sypialni, łazience i wc (w tym ostatnim 1 przeszklenie). niedrogo można nabyć firmy DRE. takie chciałam - takie mam. przeszklenia się sprawdzają - jest jasno, ale nie prześwitują.

Funia
14-03-2006, 18:23
apropos drzwi - mam takie w sypialni, łazience i wc (w tym ostatnim 1 przeszklenie). niedrogo można nabyć firmy DRE. takie chciałam - takie mam. przeszklenia się sprawdzają - jest jasno, ale nie prześwitują.
Czupurku
przywracasz mi wiare w ludzi.
Ja drzw kupuję zaraz po posadzkach, czyli mam nadzieję, że jak tylko się ociepli.
Wybierałam się do BEL POLU, ale w DRE też w takim razie zobaczę :D

czupurek
15-03-2006, 06:55
bez przesady. :wink:
tak na marginesie (u cię nie będzie tego problemu) w sypialni nieraz przydałyby się pełniejsze - zasypiasz sobie, a tu pstryk ktoś w korytarzu światło zapali i Tobie lekko po oczach. :lol: ale i tak wolę przeszklone - właśnie dzięki temu w korytarzu jet jaśniej.
a i trochę te mleczne szyby są upierdliwe - jedna strona - tam gdzie jest matowana - nie jest zupełnie gładka, więc mycie też nie idzie całkiem gładko.
tu drzwi do jednego z pomieszczeń: takie mam w sypialni, oranżerii, łazience
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/6/5/1/10186744_d.jpg
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/1/7/7/10186490_d.jpg

Funia
15-03-2006, 08:36
Czupurku z ta sypialnią to dobry argument,
zwłąszcza, ze ja doświetlenia nie potrzebuję bo mam tam okno balkonowe.
Więc u góry z peewnością drzwi pelne.

Ale takie drzwi jak Ty masz to chcę na parter a do góry juz inne :roll:

darials
03-04-2006, 22:28
witam, dobry wieczór!!
jakiś czas już śledzę Twój dziennik z kilku powodów, bo okolica niedaleka, projekty podobne i nasz młody też młody :) ale dawno żadnych wpisów z Waszych postępów nie widać!!!!!!!! a wiosna, że hej!!
a Whisper mówi prawdę!!! tyle, że nie tylko cytrynek ale i fiest się to tyczy (u mnie kolejny raz!), ale teraz to już wiemy!!!
pozdrawam

kze
04-04-2006, 14:08
Widze, że Hania rośnie aż miło patrzeć!
Poza tym przekonałas mnie, ze trzeba ocieplić 15cm. A ja głupi myslałem, że 12cm... :wink: (Przy -27stopniach +1,5 wewnątrz - to brzmi dumnie) :lol:

Funia
05-04-2006, 06:18
witam, dobry wieczór!!
jakiś czas już śledzę Twój dziennik z kilku powodów, bo okolica niedaleka, projekty podobne i nasz młody też młody :) ale dawno żadnych wpisów z Waszych postępów nie widać!!!!!!!! a wiosna, że hej!!
a Whisper mówi prawdę!!! tyle, że nie tylko cytrynek ale i fiest się to tyczy (u mnie kolejny raz!), ale teraz to już wiemy!!!
pozdrawam
Na te postępy też nie mogłam się doczekać :roll:

ale wreszcie będą!!!!

WRESZCIE

Funia
05-04-2006, 06:19
Widze, że Hania rośnie aż miło patrzeć!
Poza tym przekonałas mnie, ze trzeba ocieplić 15cm. A ja głupi myslałem, że 12cm... :wink: (Przy -27stopniach +1,5 wewnątrz - to brzmi dumnie) :lol:
KZE
to poprostu babska siła perswazji :wink:

i_ska
05-04-2006, 07:05
Funiu !!!!!!!! kto Ci dziecko podmienił, jaka duża dziewczynka z Twojej Haneczki a jaka śliczna :D to niemożliwe jak szybko dzieciaczki rosną.
Funiu więcej zdjęć Haneczki oczywiście :wink: pozdrawiam gorąco całą rodzinkę i życzę wylania extra posadzek. :D

kasia64
05-04-2006, 07:26
Funiu jak miło ze, z wiosną też ruszacie w dalszą drogę budowlaną.Powodzenia i buziaki dla Haneczki.http://img81.imageshack.us/img81/610/bunny17nj.gif

Funia
05-04-2006, 09:14
Pozdrówka od Hani dla cioci I_ski i Kasi

i_ska
05-04-2006, 09:36
Haneczko ciocia i_ska jest w niebowzięta i dziekuje za pozdrowionka od Ciebie. :D :D

kasia64
05-04-2006, 16:45
Ciotka Kasia też dziękuje :lol: http://img414.imageshack.us/img414/1829/bunnieschicks0qr.gif

kze
07-04-2006, 13:56
I kiedy wchodzą posadzkarze?

Funia
09-04-2006, 11:29
I kiedy wchodzą posadzkarze?
sama już nie wiem :roll:

materiał kupiony, czekam tylko na to, aż będą wolni :D

i_ska
11-04-2006, 13:56
Funiu śliczne drzwi, też mi się takie podobały, ale już mi się koncept zmienił, no ale do czsu kupowania drzwi trochę jest jeszcze czasu, pewnie 100 razy zmienię zdanie :wink:

Sonika
13-04-2006, 17:10
Radosnych Świąt Funiu!!!

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/2143_348.ts1144944119843.jpg

buziaki dla Ciebie i Haneczki
Sonika

kasia64
13-04-2006, 19:06
Funiu,Misiu i Haneczko !!!
http://img138.imageshack.us/img138/2143/kurczakid7ut.jpg

Olkalybowa
13-04-2006, 21:24
Wszystkiego dobrego na święta
http://www.trojmiasto.pl/kartki/wielkanoc/img/swieta0.gif

tabaluga1
13-04-2006, 21:35
http://kartki.elf.com.pl/wielkanoc/images/podwojne.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT

andrzejka
14-04-2006, 09:17
Niech zające i barany pospełniaja Twoje plany, porzuć wszystkie rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki, ponadto Świąt w szczęście owocnych życzy króliczek Wielkanocny.

Funia
14-04-2006, 09:50
Kochani serdeczne podziekowania :D

Żelka
14-04-2006, 12:13
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1450.jpg

Gryfpc
14-04-2006, 12:58
Zzz okazji swiat zycze Ci:Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

tab
14-04-2006, 13:08
Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!


http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1708.jpg

tola
14-04-2006, 13:31
FUNIU
radosnych, pełnych słońca i dobrego nastroju Świąt

http://www.borow.ug.gov.pl/news/wielkanoc.jpg

Gerion
14-04-2006, 15:08
Wszystkim Funiom, Misiom oraz Chatkom składamy najlepsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych!!

Geriony

zaba_gonia
14-04-2006, 20:45
Szczere życzenia dla Ciebie , Twojej Haneczki i Misia :D
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1709.jpg

monka
14-04-2006, 22:38
Funiu wesłych i spokojnych Świąt dla Ciebie i Twojej rodzinki

http://www.trojmiasto.pl/kartki/wielkanoc/img/kaczki.jpg

i_ska
15-04-2006, 08:44
Funiu również dla Ciebie i rodzinki
Żeby śmiały się pisanki, usmiechały się baranki, mokry dyngus zraszał skronie dużo szczęscia sypiąc w dłonie :D

15-04-2006, 12:48
Radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze
http://www.uszata.com/eksplorer/rabbit_day/wielkanoc/WielkanocWiki1.jpg

rafałek
15-04-2006, 12:50
http://www.bestfirma.pl/katastrofa/wesole.jpg

Dla Ciebie i Twoich bliskich :D

15-04-2006, 16:43
Pomaleńku, przez podwórze idą sobie dzieci kurze
W kropki, ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla Was i Haneczki

tomek1950
15-04-2006, 19:15
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i pogodnych świąt.

Aga J.G
15-04-2006, 21:53
http://kartki.onet.pl/_i/d/niebieski_d.jpg

Aga J.G
24-04-2006, 17:56
Funia wszystkiego naj naj. Dużo zdrówka :)
http://kwiaciarniadrezdenko.w.interia.pl/oferta/rozszerzony%20054d.JPG

http://milutek.pl/ftp_foto/produkty/421/421_sredni.jpg

kasia64
24-04-2006, 18:05
http://img175.imageshack.us/img175/401/andelesruzema5ju9or.gif
FUNIU Wszystkiego lepszego.......

Funia
24-04-2006, 18:50
Dzięki kobietki kochane. :D

andrzejka
02-05-2006, 09:08
Funciu czekam i ja z toba na efekty ich dziąłan, pozdrów od cioci andrzejki swoją Haneczkę, jest słodziutka 8)
A gdzie jej fotki aktualne :-? :roll: :roll: :roll:
Nie wiesz, ze dzieci w tym wieku co dzień sie zmieniaja i my też chcemy to widzieć 8) 8) 8)

kasia64
02-05-2006, 09:17
Funiu przytupuję już z niecierpliwości aby obejrzeć posadzki :roll:
Dla osłody,przychylam się do opinii Andrzejki i proszę o zdjątka Haneczki.Pozdrówka :lol:

i_ska
02-05-2006, 09:59
Funiu ale z Haneczki laseczka rośnie, strasznie słodziutka jest :D :D, życze jak najszybszego ułożenia posadzek i czekamy na fotki.

Funia
02-05-2006, 12:01
Funciu czekam i ja z toba na efekty ich dziąłan, pozdrów od cioci andrzejki swoją Haneczkę, jest słodziutka 8)
A gdzie jej fotki aktualne :-? :roll: :roll: :roll:
Nie wiesz, ze dzieci w tym wieku co dzień sie zmieniaja i my też chcemy to widzieć 8) 8) 8)
Fotki Haneczki wrzucę wieczorkiem razem z posadzkami :D

andrzejka
02-05-2006, 12:21
Funciu czekam i ja z toba na efekty ich dziąłan, pozdrów od cioci andrzejki swoją Haneczkę, jest słodziutka 8)
A gdzie jej fotki aktualne :-? :roll: :roll: :roll:
Nie wiesz, ze dzieci w tym wieku co dzień sie zmieniaja i my też chcemy to widzieć 8) 8) 8)
Fotki Haneczki wrzucę wieczorkiem razem z posadzkami :D
:P :P :P :P :P
czekamy w takim razie :P

tab
02-05-2006, 12:47
Przyłączam sie do próśb o zdjęcia Hani.
A posadzki to tak przy okazji, na pewno nie brzydsze ;)

kasia64
02-05-2006, 19:35
Funiu - posadzki robią wrażenie,ale Haneczka bije wszystko na głowę.
Buziaczki dla panienki z okienka. :lol: :lol: :lol:

ania67
02-05-2006, 19:40
Hej Funia :D

Jaka śliczna panienka z tej Haneczki :D :D :D

Super, że w końcu macie te posadzki 8) :D



Pozdrowionka :D :D :D

Żelka
02-05-2006, 20:13
Funia, dawno tu nie zagladalam a tu tyyyle zmian. Pieknie sie zrobilo jak juz sa tynki i posadzki, ogrzewanko, kaloryferki ladne... A coreczka jest bardzo slodka. :P

andrzejka
02-05-2006, 20:25
Haneczka jest superowa i tak jak myslalam zmienila się bardzo-wydoroslala, już nie taki maluch z niej ale panna 8)
A wylewki sa też extra 8) 8) 8) 8) 8)

Funia
02-05-2006, 20:33
Dziękuję za wszytskie Haniowe komplementy :D

Co do posadzek, to już bym chciała żeby były suche, żeby można było dalej coś dłubać :D

tab
02-05-2006, 20:58
Posadzki super, takie błyszczące i w ogóle cacy :)
Nic tylko persy porozwijac czy inne makatki ze ściany pozdejmować ;) i mozna juz mieszkać.

A dziecię rosnie jak na drożdżach. Śliczna, po prostu...
A niedawno urodziła się, a tu już taka pannica. Jeszcze chwila i odciśnie swoje stópki na tych posadzkach.

Pozdrowionka wieczorne.

Aga J.G
02-05-2006, 21:55
Dzięki za pozdrowienia :wink: :)
Hania rośnie i robi się z niej pannica :)
Dużo zdrówka.
Posadzki też pikne :)

tola
03-05-2006, 09:26
Funia,
Obejrzałam zdjęcia Hani, śliczna iskiereczka.
Kręć filmiki, zdjęcia nie oddadzą po latach tego, co się widzi na kasecie.
Zobaczysz, jak Ci Hania dorośnie, jak często będziesz wracać i oglądać to swoje cudeńko, stawiające pierwsze kroki, mówiące: - mamo kocham mocio :D

Anna Wiśniewska
03-05-2006, 22:14
Cicia Ania zapiszczała z zachwytu!
Śliczna dziewuszka!!! :lol:

Wycałuj ją ode mnie! :lol: :lol:

Funia
04-05-2006, 09:13
Cicia Ania zapiszczała z zachwytu!
Śliczna dziewuszka!!! :lol:

Wycałuj ją ode mnie! :lol: :lol:
Słuchaj Aneczko,
a moze po prostu trzeba nasze piekniaki wyswatac :lol: :lol: :lol: :lol: , bo Twój Pawełek to super mężczyzna i pewnie Hani by podpasował :wink:

Aga J.G
07-05-2006, 15:29
Widzę że swatanie się zaczyna :wink: :)

katarek
09-05-2006, 09:51
Witam!
Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że wszystko idzie pięknie do przodu... :)
Nie będę oryginalny, ale nic innego się nie da napisać:
posadzki śliczne ale córcia jeszcze śliczniejsza! ;)

i_ska
11-05-2006, 18:18
No Funia walisz do przodu z tą robotą, mi się podobają Twoje posadzki :D ale zdjęcia Haneczki są przecudne ciocia i_ska jest dumna z Haneczki, taka piękna dziewuszka. :D :D

kze
12-05-2006, 10:40
Funia! Wylewki super! Wszystko jest OK. A jakie piękne pozdrowienia... :roll: :wink:

Funia
12-05-2006, 12:40
.. A jakie piękne pozdrowienia... :roll: :wink:
dzięx .... "ciociu" :wink:

ogo
12-05-2006, 20:11
Funia, dziekuję że zajrzałaś na naszego Marcela. Czytałam twój dziennik czyta sie całkiem przyjemnie.
Mam pytanie, o ile jeszcze bedziesz pamiętała: Nie wiem, czy dobrze widziałam, ale czy Wy również, tak jak my, nie ściagałiście warstwy humusu?
Pozrowienia dla Haneczki! Nawet nie wie, chociaz może juz wie, jaką niespodziankę jej szykujecie.

Funia
12-05-2006, 20:22
Mam pytanie, o ile jeszcze bedziesz pamiętała: Nie wiem, czy dobrze widziałam, ale czy Wy również, tak jak my, nie ściagałiście warstwy humusu?

Nie, ale to dlatego, że mieliśmy stasznie wysoko poziom "0".
po wymurowaniu fundamentów musieliśmy usypać ok. 60 cm ziemi.
TYlko do obsypania domu trzeba było nawieźć ok. 30 ciężarówek po 25 ton. :-?

andrzejka
12-05-2006, 20:25
Cicia Ania zapiszczała z zachwytu!
Śliczna dziewuszka!!! :lol:

Wycałuj ją ode mnie! :lol: :lol:
Słuchaj Aneczko,
a moze po prostu trzeba nasze piekniaki wyswatac :lol: :lol: :lol: :lol: , bo Twój Pawełek to super mężczyzna i pewnie Hani by podpasował :wink:
I w kwestaich budowlanych mają oboje doświadczenie spore :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sonika
20-05-2006, 14:56
Funiu, tak strasznie długo Cię nie odwiedzałam, że aż mi normalnie wstyd :oops: .

Hania rośnie jak na drożdżach - śliczna z Niej dziewczynka :D , tylko szkoda że mnie nie odwiedziła z Mamusią tak jak było to obiecane, ale cóż - może się kiedyś doczekam :wink: :D .

I w domku takie zmiany, no, no :D . Nie wiedziałam, że moje drzwi były dla Ciebie natchnieniem :wink: , wklej zdjęcia jak już będą zamontowane.

Dobrze Ci, że masz takiego męża zdolniachę i że tyle potrafi sam zrobić.

Pozdrawiam serdecznie i buziaki dla Haneczki :D
Sonika

Aga J.G
20-05-2006, 17:17
Funia czekma na fotki tego co opisuejsz :)
Całuski dla Hani :)

adaman
21-05-2006, 09:41
Funiu ciocia Hancia całuje małą Hanusię w nosek :P :P Już bliziutko do wykończeniówki widzę :D :D Rzetelnych ekip życzę i wysokich upustów!!! I szybkiego placu zabaw dla Hanusi :P :P Ściskam kciuki !!

Adriano Komputero
21-05-2006, 12:26
Witaj Funia,
gratuluję tak wspaniałego domku i jeszcze wspanialszej córci ! :D
Twój domek jest taki zgrabniutki, a z ogrodzeniem od frontu wygląda jak z bajki. Śliczny !

Pozdrawiam ! :D

andrzejka
05-06-2006, 18:44
Buziaki dla Hanusi 8) 8) 8)


http://members.lycos.co.uk/wwgo2/assets/images/sm-b__22_.gif
A uśmiech też specjalnie dla cioteczek :roll: :roll:
Słodziutki :P :P :P

Zdlony ten twój małżonek 8) 8) 8)