PDA

Zobacz pełną wersję : Montaż okien - na co zwrócić uwagę



MateuszMateusz
12-07-2017, 09:11
Dzień dobry. Mieszkanie 45m2. Blok 70-80 letni, zimą bardzo zimno w mieszkaniu, blok nieszczelny, parter, ogólnie porażka. Ale od września ruszają prace z termomodernizacją no i chce wymienić okna w całym mieszkaniu. Obecnie okna na szerokość są standardowe, ale wysokość 1500 więc przed termomodernizacją chce zmienić na całkowity standard, czyli 1410x1460 (ładniej wyglądają i chyba powinno być dzięki temu mniej strat ciepła) Firma, która będzie montować okna będzie musiała w takim razie zrobić małą nadbudówkę. Nie wybrałem jeszcze modelu okna, ale nie chcę zbytnio na tym oszczędzać i chce wybrać coś porządnego 3 szybowego żeby później nie płacić wysokich rachunków za ogrzewanie gazem.

W tym temacie chciałbym Was zapytać na co zwrócić uwagę gdy będą mi montować te okna? oraz o co pytać odnośnie montażu przed zakupem. Naprawdę zależy mi na porządnie wykonanej pracy i chciałbym trochę chociaż wiedzieć na co zwracać uwagę, żeby wiedzieli Panowie, że nie jestem zielony w tym temacie. Dziękuję za każdą pomoc!