PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinie o konkretnej ofercie mieszkania.



pablo0072
24-09-2017, 14:52
Cześć, najpierw chciałbym się przywitać bo jest to mój pierwszy post na forum :)
A teraz moje pytanie. Bardzo podoba mi się pewne mieszkanie w Gdańsku, na tyle że jestem prawie zdecydowany na kupno. Zastanawia mnie tylko pewien fakt zanim zadłużę się na ponad 300 tysięcy. W całej inwestycji zostały wszystkie mieszkania dokładnie takie jak to, tylko na różnych poziomach i w dwóch blokach. Czyli prawie cała inwestycja sprzedana a takiego konkretnie mieszkania jeszcze nie sprzedali ani jednego, mimo że są już długo w sprzedaży. Mi się podoba ale nikt się jeszcze na takie nie zdecydował mimo że mają ich 8 o dokładnie takim rozkładzie i wszystkie wolne. I teraz moje pytanie czy jest może coś nie tak, coś czego ja nie dostrzegam. Nie wiem, jakiś zły rozkład, albo bardzo niepraktycznie położone okna itd. ?
P.S. kompletnie nie chodzi mi o lokalizacje w mieście, bo ta jest dla mnie super.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Link do oferty:
[:spam:]

Elllenka
30-09-2017, 15:48
Według mnie mieszkanie ma rewelacyjny układ, bo balkon jest na szczycie, więc sasiad obok nie bedzie się z toba widywac na balkonie - czyli intymność. Rozklad przy klatce schodowej - masz o jednego potencjalnie głośnego sasiada mniej obok siebie, więc jak dla mnie znowu plus.
3 pokoje - super.
Co może być nie tak? Zerknij czy nie bedziesz mial widoku np. na ruchliwa ulice itp - ludziom czasem to przeszkadza. Mieszkanie jest duże i drogie, więc nie każdego stac. Pozostałe sa chyba mniejsze, poza jednym, ale to ma zdaje się 4 pokoje, a nie 3.
Kolejna kwestia - duzy pokój na szczycie - trudniej ogrzać. Niektórym przeszkadza hałas z klatki schodowej (mi przeciwnie, wole to niz sąsiada za ścianą).

Może jeszcze upewnij sie jak pada słońce - może w mieszkaniu będzie bardzo gorąco od tej strony?

Ogólnie - spobuj ustalić co zobaczysz przez okno.
Skoro mieszkania i tak się nie sprzedaja, może warto poczekac do końca inwestycji i zobaczyć na żywo. Może uda sie potargować?