PDA

Zobacz pełną wersję : Nieprawdopodobna Historia dmuchającej Toalety



konopa43
25-09-2017, 18:35
Witam !
Mam Pytanie. Dzisiejszej nocy z muszli klozetowej a dokładniej z kanalizacji zaczęło wylatywać powietrze pod Ciśnieniem wypychając przy tym wodę z Muszli. Powietrze wylatywało około 5 min jednak "zawartość" rur kanalizacyjnych nie została wepchnięta do muszli. Moje pytanie brzmi następująco co może byc powodem owego zjawiska. Dodam tylko że mieszkam w kamienicy na 2 piętrze.

gnago
25-09-2017, 18:42
Witam !
Mam Pytanie. Dzisiejszej nocy z muszli klozetowej a dokładniej z kanalizacji zaczęło wylatywać powietrze pod Ciśnieniem wypychając przy tym wodę z Muszli. Powietrze wylatywało około 5 min jednak "zawartość" rur kanalizacyjnych nie została wepchnięta do muszli. Moje pytanie brzmi następująco co może byc powodem owego zjawiska. Dodam tylko że mieszkam w kamienicy na 2 piętrze.
Może przytkane poniżej i całą średnicą rury powyżej masa wody i innych substancji sprężała powietrze i szczęśliwie bez cuchnących konsekwencji zeszło u Ciebie. No wersja spiskowa anakonda musi oddychać i wydech był u Ciebie

adam_mk
25-09-2017, 19:18
Sąsiad z I pietra próbował pampersa spuścić w kanalizę...

Adam M.

konopa43
25-09-2017, 19:45
Faktycznie sąsiad ma takową poczwarkę znaczy się dziecko jednak mieszka ono powyżej, zatem czy jest to nadal możliwe aby Ciśnienie z góry zeszło szczęśliwie lub mniej u mnie ?

Kemotxb
25-09-2017, 19:55
Jak w rurę kanalizacyjną tzn pion wpadło coś co działa jak uszczelka tłoczyska to "nieczystości" opadając w dół sprężyły powietrze w rurze i u Ciebie się to uwolniło, jednak żeby 5 min dmuchało to musiało być coś innego. Czasem się tak dzieje jak zakład komunalny czyści kanały i uwalniają jakiś zator wtedy powietrze uwalnia się którędy może.