PDA

Zobacz pełną wersję : Kompresor/sprężarka również do wypompowywania powietrza



przemekvip20
01-10-2017, 18:11
Witam,

Czy ktoś spotkał się z kompresorem również z funkcją wypompowywania powietrza? Nie mam wygórowanych wymagań, potrzebuje takiego urządzenia do sporadycznego:

- podpompowania kół w samochodzie
- przedmuchania nawodnienia w ogrodzie przed zimą ( z tego co się doczytałem potrzebna jest praca z ciśnieniem ciągłym około 3bar - pewnie najlepiej byłoby żeby kompresor miał jakiś mały zbiornik)
- pompowania basenów ogrodowych i zabawek do wody (!!! + wypompowywania powietrza z takich rzeczy !!!)

Szukałem już trochę i nie znalazłem nic ciekawego co miałoby funkcje wypompowywania powietrza.

Czy ktoś mógłby mi coś polecić co zaspokoi powyższe potrzeby?

Z góry dziękuję.

Kemotxb
01-10-2017, 18:20
Do zabawek dmuchanych, basenów możesz użyć odkurzacza ;). Nie bardzo wiem jak ma wyglądać urządzenie do spuszczania powietrza z kół :D

przemekvip20
02-10-2017, 22:13
Może i odkurzacz jest jakimś rozwiązaniem do wypompowywania powietrza ale myślałem że jest na rynku jakieś urządzenie które oszczędzi mi wyciągania odkurzacza :)

Hmm szkoda że nie ma na rynku niczego co by załatwiło wszystkie powyższe punkty.

Paweł855
10-11-2017, 10:01
Do czegoś takiego to raczej tylko pompa powietrza, ale chyba w Twoim przypadku nie ma sensu jej kupować. O urządzeniach pneumatycznych możesz poczytać na tym :spam:. Może znajdziesz jakieś inne rozwiązanie.