PDA

Zobacz pełną wersję : Prenumerata dla studentów



Coquelicot
16-04-2005, 20:31
** Oferta dotyczy Studentów wydziału architektury, budownictwa, inżynierii lądowej, sanitarnej i ochrony środowiska, a także uczniów szkół budowlanych
----

To cytat z oferty prenumeraty dla studentów. Warunki rzeczywiście korzystne - za 80 PLN roczna prenumerata. Ale dlaczego tylko dla studentów tych kierunków i uczniów budowlanek??!!

Do pewnego stopnia rozumiem logikę takiego rozwiązania: ci ludzie za czas jakiś będą pracować w zawodzie, więc jest to ze strony Muratora inwestycja w budowanie swojej marki wśród przyszłych profesjonalistów.

ALE: Drogi Mutratorze - przyjmij inną logikę: wielu studentów innych kierunków (np. humanistycznych - które ja skończyłem) za lat kilka będzie budować domy. Inwestycja w budowanie wizerunku Muratora w tym gronie również się opłaci. Rozszerzcie więc ofertę na wszystkich studentów.

Pozdrowienia,
Coquelicot

NOTO
28-05-2005, 16:42
Redakcja sama się o to prosi ...
Poproś znajomego studenta aby zapłacił Ci za prenumeratę .....

basset
02-06-2005, 10:05
Juz nie przesadzajmy. Ciesze se ze studenci maj znizki, niestety ja sie na nia nie lapie. Nie jestem zdania ze jak jedni otrzymali to wszyscy powinni.
Przeciez to jest gazeta dla budujacych wiec moze tak z gory rabacik przy okazaniu pozwolenia na budowe?

NOTO
05-06-2005, 20:44
Juz nie przesadzajmy. Ciesze se ze studenci maj znizki, niestety ja sie na nia nie lapie. Nie jestem zdania ze jak jedni otrzymali to wszyscy powinni.
Przeciez to jest gazeta dla budujacych wiec moze tak z gory rabacik przy okazaniu pozwolenia na budowe?
NIE !!! Gazeta powinna być dla tych co dopiero zamierzają się budować. Ci co się buduja nie mają na czytanie czasu - zresztą zmiany na etapie budowie świadczą o błedach w projekcie.