PDA

Zobacz pełną wersję : Defro duo 25kw rocznik 2010



stjopi
20-10-2017, 14:49
Dzień dobry,
Zwracam się z prośbą do użytkowników rocznika 2010. Po 7 latach przyszedł czas na mały remont. Mam jednak problemy z zakupem odpowiednich części zamiennych.
Potrzebuje i nie wiem o co pytać:
1. Kolano podajnika - jakie - stalowe czy żeliwne
2. Koronka podajnika
3. Ślimak - jaka długość

Jeżeli macie jakieś rady dotyczące wymiany tych podzespołów, które ułatwią mi ich przeprowadzenie to z chęcią się z nimi zapoznam.

marcinkostka
20-11-2017, 07:02
Dzień dobry,
Zwracam się z prośbą do użytkowników rocznika 2010. Po 7 latach przyszedł czas na mały remont. Mam jednak problemy z zakupem odpowiednich części zamiennych.
Potrzebuje i nie wiem o co pytać:
1. Kolano podajnika - jakie - stalowe czy żeliwne
2. Koronka podajnika
3. Ślimak - jaka długość

Jeżeli macie jakieś rady dotyczące wymiany tych podzespołów, które ułatwią mi ich przeprowadzenie to z chęcią się z nimi zapoznam.

Witaj, napisz zapytanie o części na stronie defro.pl. Serwisant powinien odpowiedzieć jakie części potrzebujesz. Pozdrawiam

kobra64
20-11-2017, 14:58
Jak w serwisie Defro kupisz kolano, ślimak i koronkę - to za tą kasę kupisz kompletny palnik z podajnikiem ( bez silnika, motoreduktora i wiatraka ) np. Pancerpola albo Ewmar Ness. Przełożysz motoreduktor i wiatrak i masz nówkę sztukę nieśmiganą, A tak - to za chwilę jeszcze i rura Ci pewnie dojdzie ( skoro już zeżarło kolano ). Defro lubuje się w takich mykach. Np. ślimak zrobi 4 cm dłuższy niż typowy dla palnika 25 kW - i goli później za zwykłą stalówkę taką kasę, że można by kajnerówkę typową kupić.