PDA

Zobacz pełną wersję : HST Premium od Oknoplast



nadrion
03-11-2017, 10:59
Witam,

Około 2 tygodni temu zamontowane zostały drzwi przesuwne, HST Premium od Oknoplastu.
W prawym dolnym rogu przy stałym szkleniu widoczne jest uszczelnienie, nie jest ono niczym zabezpieczone, jest to kawałek około 3cm długości "gąbki".

Proszę o informację co w takim przypadku mamy z tym zrobić ?
Naszym zdaniem próg lub element progu został źle przycięty lub źle zamontowany bo widoczne uszczelnienie powinno być pod progiem.
"Gąbka" po 3 sprzątaniach ma widoczne uszkodzenia, zbiera tylko brud i wodę :/

Pozdrawiam:
Łukasz

wg39070
03-11-2017, 11:05
Witam,

Około 2 tygodni temu zamontowane zostały drzwi przesuwne, HST Premium od Oknoplastu.
W prawym dolnym rogu przy stałym szkleniu widoczne jest uszczelnienie, nie jest ono niczym zabezpieczone, jest to kawałek około 3cm długości "gąbki".

Proszę o informację co w takim przypadku mamy z tym zrobić ?
Naszym zdaniem próg lub element progu został źle przycięty lub źle zamontowany bo widoczne uszczelnienie powinno być pod progiem.
"Gąbka" po 3 sprzątaniach ma widoczne uszkodzenia, zbiera tylko brud i wodę :/

Pozdrawiam:
Łukasz

W moim HS-ie z Oknoplastu mam coś podobnego z tym, że jest to dość twarde tworzywo sztuczne. Widocznie musi spełniać jakąś rolę skoro jest i u mnie.

nadrion
03-11-2017, 14:24
W moim HS-ie z Oknoplastu mam coś podobnego z tym, że jest to dość twarde tworzywo sztuczne. Widocznie musi spełniać jakąś rolę skoro jest i u mnie.

Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcie dla porównania ?

U nas jest to miękkie i pod okno można normalnie palec włożyć :/ no i po paru przetarciach widać że to długo nie wytrzyma :(

zero2
16-04-2018, 21:24
Mam to samo, zgłaszałem nawet jako błąd wykonania bo tak wyglądało jak źle docięty profil.
Dowiedziałem się, że niestety nie mam racji (nawet schematy widziałem) i jest to jakiś otwór technologiczny :)
W moim przypadku "dowcipnisie" z Oknoplastu polecili zakleić to jakąś gąbką...
Zauważcie, że nie znajdziecie tego w żadnym folderze prezentującym HST w wersji premium.
Dowiedziałem się też, że byłem pierwszym klientem który zakupił ten model w jednym z salonów i po moich uwagach każdemu klientowi pokazują zdjęcia.
Jakbym wiedział wcześniej pewnie i tak bym zamówił, ale jakiś taki zniesmaczony jestem teraz.

julka.045
18-09-2018, 16:54
Witam nigdy okna z oknoplastu koncept to bubel , nie działa w tej firmie gwarancja , sprzedają okna z wgniotkami w srodku i odpisuja ze wszystko ok tak ma wyglądac w wyglądaja gorzej niz stare ona , wgniotki po 5 mm a oni nie uwzględniaja gwarancji , takie w gniotki sa w srodku ina dodatek na środku szyb , nie polecam tej firmy gwajancji nie ma to kłamstwo co pisza że gwarancja jest bubel wygladaja te okna jak by były popękane szyby nie polecam , mam do wglądy fakture zakupu żeby nie byc gołosownym