PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C31 ZNAJOMY



mikele_poz
17-04-2005, 22:24
Zwracam się do Was o opinie na temat projektu bliźniaka Murator C31 Znajomy. Co sądzicie o tym projekcie, czy macie doświadczenia z jego budową?

werms
22-10-2006, 11:39
Proszę o informacje, czy ktoś buduje, lub zbudował już ten dom.
Razem ze znajomymi kupiliśmy dwie wąskie działki - po 15 m szerokości i trudno było nam znaleźć projekt, który by się tam zmieścił. Zdecydowaliśmy się więc na budowę bliźniaka, aby zaoszczędzić miejsce. Wybór padł na projekt Muratora C31 -Znajomy. Kupiliśmy już projekt i chcemy zacząć budowę od wiosny. Mamy umówioną ekipę murarską (fundamenty, ściany stropy) i wykonawcę dachu. Robocizna ma wynieść ok. 27 tys.
Chcielibyśmy nawiązać kontakt z kimś, kto ma już doświadczenia z budową tego domku.
Pozdrawiamy wszystkich inwestorów :)

werms
22-10-2006, 12:44
Ja kupiłem projekt tego domu i zaczynam budowę na wiosnę 2007

DJ82
18-06-2007, 12:38
Będę się starał zamieszczać co jakiś czas zdjęcia poszczególnych etapów.

Jak idzie budowa?? Ja również z bratem buduje ten dom... jesteśmy na etapie konstrukcji dachu... Jak bedę miał chwile do zamieszczę kilka zdjęć.

nika2
30-07-2007, 12:45
Witam wszystkich!
My też budujemy "znajomego". Jak do tej pory, mamy skończony fundament.
Wprowadziliśmy w projekcie trochę zmian: poszerzony garaż i dobudowana za nim kotłownia, powiększenie salonu, a co za tym idzie sypialni na górze, i tak jak ktoś tutaj też pisał przerobienie jednej z łazienek na garderobę. Chcemy też podnieść trochę sufit, bo te 2,40 to chyba trochę nisko.Chętnie obejrzelibyśmy fotki Waszych domków.
Pozdrowienia!