PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką wolnostojącą lodówkę kupić?



pablos83
12-11-2017, 09:07
Witam wszystkich. :)

W związku z tym, że nieuchronnie zbliża się czas kiedy będę zmuszony zainwestować w nową lodówkę zwracam się do Was o pomoc w jej wyborze :)
Chciałbym zakupić lodówkę wolnostojącą z możliwością postawienia jej przy samej ścianie ( w samym rogu kuchni ). Lodówka musi posiadać zamrażalnik 3 szufladowy, komorę świeżości i najlepiej pełny No Frost. Dysponuję budżetem na ten cel w wysokości 1800 zł Najlepiej aby lodówka nie była wyższa niż 185 cm i nie szersza niż 60 cm. Którą lodówkę polecilibyście dla mnie? :)

Będę wdzięczny za pomoc :)

Mr A
12-11-2017, 10:02
Jestem na etapie szukania sprzętu agd, wszystko wybierane w internecie oprócz ... lodówki. Jedyny sprzęt, który żona musi zobaczyć na żywo i w zasadzie też to radzę ;)
Masz wymagania jakie musi spełnić, jedź do sieciówki i oglądaj. Od czasów lodówki Mińsk nie ma bezawaryjnego sprzętu. Wszystko zależy od szczęścia, jednemu zepsuje się po roku, innemu po 3 czy po 5 (oczywiście 2 tygodnie po gwarancji), a innemu będzie chodzić 10 lat i nic nie będzie się działo.

pablos83
12-11-2017, 17:44
Tylko, że " na oko " to każda nowa będzie wyglądać ładnie, a nie do końca o ładność mi chodzi :) Może jednak ktoś z Was mógłby podrzucić jakieś konkretne modele na których się skupić?

pablos83
13-11-2017, 19:02
Możesz napisać cały symbol modelu lodówki jaki posiadasz? Jest ich kilka, a początkowy symbol zawsze zaczyna się tak samo.

piotrmak
27-09-2018, 20:36
To jest wyższa przez to WIFI czy co?

Doli.
27-09-2018, 21:51
Ja mam LG Premium GBB60NSYFE i wybraliśmy ją z mężem ze względu na... rączkę, która nie jest po prostu uchwytem, a za jej pomocą można "odessać" drzwi i nie trzeba szarpać, żeby otworzyć lodówkę. Teście mają i to jest super funkcja. Reszta jak reszta. A+++, jakieś fresh zone itp.

d7d
27-09-2018, 23:55
Od czasów lodówki Mińsk nie ma bezawaryjnego sprzętu. Wszystko zależy od szczęścia, jednemu zepsuje się po roku, innemu po 3 czy po 5 (oczywiście 2 tygodnie po gwarancji), a innemu będzie chodzić 10 lat i nic nie będzie się działo.
Miałem Liebherra i działał bezawaryjnie 18 lat.