PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie sprzedających i kupujących nieruchomości przez biuro nieruchomości freedom



rossses
02-12-2017, 21:36
witam, niestety zmuszeni zostaliśmy sprzedać nasz wymarzony dom. No życie... trudno. Ale... znajomi polecili nam właśnie biuro nieruchomości Freedom bo oni nie dość ze naprawdę szybko sprzedali i to bez żadnych problemów. Wszytko miło, sympatycznie. a teraz okazuje sie ze im dalej w las tym wiecej drzew i na chwile obecna wychodzi na to ze pani miala suuper farta ze to sprzedala. Teraz u nas od jakiegoś zaczęły się schody. Dodam tylko ze umowa z biurem jest na wyłączność i sami w obecnej sytuacji nie możemy sprzedawać.
A WY jakie macie doświadczenia jako kupujacy, sprzedający z udziałem freedom?Kto płacił prowizje? i jesli to nie tajemnica to jaka? Jak szybko udało się Wam dopiąć wszystko? czekam z niecierpliwościa na wiadomości:)

pozdrawiam
-rossses

d7d
02-12-2017, 22:17
Kto co płaci wynika z umowy i dowiedz się w firmie.
Firmy nie znam.
Sprzedaje się nieruchomość i ta nieruchomość jest kupowana.
Jak jest dobra to w się sprzeda.
To ludzie szukają nieruchomości a nie firma szuka ludzi.
Raz uda się a raz nie.

jolenesun
18-02-2019, 12:03
Dom miałam w miejscowości blisko Wrocławia i zdecydowałam się sprzedać za pośrednictwem firmy :spam: bardzo się sprawdziła. Prowizja niezbyt wysoka, a cała procedura bardzo sprawna. Dopiąć się udało wszystko w dwa miesiące...

Bertha
18-02-2019, 17:11
Umowa na wyłączność jest dobra tylko w jednym przypadku: Gdy jesteś właścicielem firmy obrotu nieruchomościami. :lol2: