PDA

Zobacz pełną wersję : Stara futryna a nowe drzwi



Szary21
07-12-2017, 16:25
Witam.
Mam problem odnośnie starych zawiasów na futrynie. Chodzi o to że dostałem nowe drzwi ale (sam nie wiem czemu) nie było na nich zawiasów tych górnych skrzydełek czopów. Poszedłem do paru sklepów i kupiłem największe jakie mieli. Nie pasują bo są za małe :( pytanie czy można gdzieś kupić jeszcze większe? Albo czy można po prostu pozbyć się starych zawiasów o zamontować nowe? Albo gdzieś nad starymi albo pod? Nie znam się zbytnio dlatego pytam..

Oczywiście nie musi to być nie wiadomo jak zajebiscie wynajmuje mieszkanie za mała kasę. Dodam zdjęcie jak będę widział jak to zrobić

finlandia
07-12-2017, 22:15
Wszystko można. Tylko nie wiadomo co masz i co kupiłeś. I jak zrobić poprawkę? Może jakieś foto?

theme
09-12-2017, 08:34
Jest cała instrukcja odnośnie wrzucania zdjęć na tym forum. Wystarczy poszukać. Co do zawiasów to nie wiadomo jakie masz i dlaczego w skrzydle nie miałeś w ogóle zawiasów. Jak dla mnie jakaś dziwna historia azjatyckiego reżysera.
Zobacz sobie poza tym takie zawiasy na allegro chociażby. Zmierz średnicę i długość czopu jaki masz w ościeżnicy. Takich musisz szukać zawiasów - nic prostszego. Później wiertarką robisz dziurę lub dwie pod każdy zawias i tyle.