PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze - ROZMARYN Ali i Tomka



Alunek
19-04-2005, 12:56
Witajcie Forumowicze,
będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie Wasze uwagi, sugestie, podpowiedzi w kwestii budowy i nie tylko ...

Pozdrawiam,
Alunek

Kingaa
19-04-2005, 13:26
Witaj Alunek :D Miłego budowania :lol: To kiedy planujecie przeprowadzkę? tak, wiem, to dopiero początki, ale zobaczysz, jak to szybko minie :wink:

Alunek
19-04-2005, 13:32
Witaj Kingaa,
dzięki bardzo! Z pomocą niebies i banku PKO to może w czerwcu 2006?
Bardzo się cieszę ,że Ty , jako pierwsza zabrałaś głos w naszym "budowaniu". Od dłuższego czasu śledzę Waszą budowę i... i zazdroszczę lokalizacji. W lipcu ub. roku byłam przez tydzień na Wyspie. Tam jest pięknie!
Pozdrawiam,
Alunek

Kingaa
19-04-2005, 14:00
No, to ciężki rok przed Wami :wink: ale za to ile satysfakcji! Powodzenia :D

Taaa, masz rację, nasza Wyspa to piękne miejsce :P
Jakby co to zapraszam - możesz wpaść do nas coby oderwać się na chwilkę od trudów budowy...

Alunek
19-04-2005, 14:09
Dziękuję za zaproszenie. Chętnie skorzystam, gdy będę w okolicy. A przy okazji zasięgnę porad u doświadczonych Muratorów :D
Pozdrowienia,

anSi
19-04-2005, 15:02
Witaj Alunek, ja wprawdzie na podobnym do Twojego etapie, a może nawet nico z tyłu (mamy działkę i chęci do budowania - jak dobrze pójdzie w przyszłym roku na wiosnę), ale trzymam kciuki i zyczę dużo sił :)

Alunek
20-04-2005, 08:34
Ansi
głowa do góry! Grunt to silne postanowienie, a reszta jakoś sama się potoczy.
Pozdrawiam :D

adamski
21-04-2005, 15:25
Cześć Alunek
Bardzo serdeczne pozdrowienia z Rokitek ;-) Wspaniale że wreszcie ktoś z Tczewa pojawił się na Forum. W którym miejscu macie działeczkę?
Pozdrawiam
Adamski

Alunek
21-04-2005, 19:54
Witaj,
działkę mamy na osiedlu Staszica (niedaleko Flextronika ).
Ostatnio zrobiliśmy sobie z rodzinką wycieczkę na Rokitki po piasek i namierzyłam Wasz domek. Muszę powiedzieć ,że wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Bardzo zgrabny. Tylko drogi Wam nie zazdroszczę. Na wiosnę to chyba za wesoło nie mieliście?

Pozdrawiam :D

adamski
22-04-2005, 07:28
Cześć
Niewesoło to mało powiedziane ;-)
Był taki milutki rwący potoczek z górki na drogę. O wjeździe samochodem pod dom nie ma co marzyć, trzeba było go zostawiać na dole. Teraz jest super, sucho, można wstawić autko do garażu.
W tym roku mają zrobić u nas kanalizację, a w przyszłym będzie droga (mamy taką nadzieję).
Pozdrawiam
Adamski

Alunek
22-04-2005, 08:21
Witaj,

ale pomimo wszystko bardzo fajne miejsce wybraliście na swoje siedlisko.

Pozdrowienia,
Alunek

Latarnik
28-09-2005, 08:59
Witaj Alunek,
Gratulacje z okazji rozpoczęcia budowy :lol: , mam nadzieję, że pokażesz nam nowe zdjęcia z postępów.
Domek na projekcie prezentuje się super i pewno efekt końcowy będzie niezły 8) .
Jeśli chcesz zobaczyć w przybliżeniu jak będzie wyglądał to wejdź na moją stronkę
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26208
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Alunek
28-09-2005, 10:12
Witaj Latarniku/Wojtku !
jak miło ,że dałeś oznaki życia po tak długiej przerwie, Już myślałam,że porzuciłeś swój Rozmaryn i postanowiłeś zostać na morzu :D
Z braku czasu zaniechałam pisanie dziennika na forum. Prowadzę takowy jedynie w wersji tradycyjnej tzn. zeszytowej. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowania ścian. Tak mniej więcej jest ich ok. 30-40 % zaawansowania. Chętnie pokazałabym zdjęcia, ale wszelkie moje próby zakończyły się fiaskiem, jak dotąd. A co u Ciebie słychać? Mieszkasz już, czy jeszcze wykańczasz?
Pozdrawiam
Alunek

Alunek
28-09-2005, 10:19
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/amukowska/album?.dir=b957&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//uk.pg.photos.yahoo.com/ph/amukowska/my_photos

Może się uda :wink:

Latarnik
15-09-2006, 09:18
Witaj Alunek,
Jak tam Twój Rozmaryn, czy roœnie w górę, a może już mieszkacie :lol: ?

Alunek
16-09-2006, 19:52
Witaj Alunek,
Jak tam Twój Rozmaryn, czy ro?nie w górę, a może już mieszkacie :lol: ?

Witaj,
ano wykańczamy nasz "rozmarynek", a przy okazji i siebie. Do zamieszkania zostalo jeszcze trochę roboty. Przy dobrej woli banku (czyli jeśli dorzuci nam troszkę kasy jeszcze do i tak sporego kredytu !), to przeprowadzkę planujemy na listopad.
Za to u Ciebie zrobiło się bardzo przytulnie i po domowemu! Oglądałam zdjęcia i chylę czoła. Naprawdę pięknie!!! Jak się mieszka?