PDA

Zobacz pełną wersję : Ekran projekcyjny



pagu
05-01-2018, 19:05
Witam szukam dobrego sprawdzonego ekranu projekcyjnego o wymiarach 280/145 , format 16:9
ekran elektryczny i z napinaczami proszę o jakieś rady i sugestie żeby nie wbić się na minę - pozdr,

doprze
12-01-2018, 13:47
poszukaj na allegro użytkownika KRAFTMANN_POLSKA.
Oferuje ekrany gotowe i produkuje na wymiar.
Parę dni temu zamówiłem u niego nowy elektryczny ekran (bez napinaczy), który właśnie mi montują w mieszkaniu.
Wcześniej u niego zamawiał mój kolega, który mi go polecił.

Obecnie ma jakieś promocje, bo kilka miesięcy temu wycenił mi ekran o 500 zł drożej niż faktycznie zapłaciłem..
Warto porozmawiać z właścicielem, potrafi doradzić.

Pozdrawiam
Przemek

peter08
15-01-2018, 21:53
Ja miałem kiedys Kaubera i zupełnie nie polecam,firma porażka.Natomiast jesli szukasz naprawde ekranu z najwyższej półki to Stewart albo Da-Lite.
Pamiętaj że ważnym tez parametrem jest też gain,musisz dobrac odpowiednio do warunkow w pomieszczeniu,projektora.Ekran tylko z napinaczami!

GrzesiekG765
25-01-2018, 12:51
Jeżeli szukasz dobrej jakości ekranu projekcyjnego w formacie 16:9 polecam :spam:. Z góry odradzam chińskie podróbki. Bawiłem się kiedyś z takim ekranem i trafił do piekła! Na ten póki co nie narzekam i nie chcę zapeszać, ale od dwóch lat nie mam żadnych problemów. Jakość oglądania też na plus. A jaki masz projektor?

Drykepoa
29-01-2018, 10:51
fajny pomysł, żeby mieć w domu projektor i ekran :) też chyba tak zrobię. ile zapłaciliście za taki zestaw?

HiFi Fan
21-02-2019, 09:06
Cześć ja polecam www.ekrany.com.pl sprzedali mi ekran do zabudowy zrobiony pod wymiar mojego otworu w suficie podwieszanym, oraz projektor, wysłałem im rzut mojego pokoju i zaproponowali mi ekran pod wymiar oraz projektor dostosowany do mojego kina domowego