PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za wylewke ?



Strony : 1 [2]

plusfoto
31-05-2015, 18:40
podajecie ceny za wylanie ale nie pisze nikt ile kosztuje przygotowanie. Jeżeli wylewa się płynną posadzkę wszystko trzeba dokładnie przygotować. Dochodzi koszt dylatacji z folią, trzeba wszystko skleić, ktoś musi to zrobić. Więc dochodzi koszt przygotowania. Ile?
Jeśli ma być dobrze to robi się praktycznie tak samo, mało tego do 200m2 przy podłogówce brak dylatacji. A nawet jeśli ma to zrobić firma to kosztuje to 2 zł za metr bieżący razem z materiałem. Dylatacja z folią jest droższa o około 20 zł za rolkę 50m.


posadzkę trzeba później wyszlifować, ile to kosztuje?
GENEO nie trzeba.


zabezpieczenie posadzki przed wilgocią w łazience, kotłowni itp. ile?
To trzeba zrobić w obu przypadkach jeśli chcemy aby było dobrze.


co z klejami jakie stosujemy przy gresie, płytkach..., przy posadzkach betonowych wiadomo. A tu...??? CZy nie ma znaczenia.
Dokładnie tak samo
Ja podałem ostateczną cenę ze wszystkim. Ekipa była na dwie godziny przed kontenerem, wszystko posprawdzała i przygotowała. Gdzie ewentualnie było trzeba okleiła.

plusfoto
31-05-2015, 18:49
5,5 cm rzadko się zdarza, pogratulować twojej ekipie murarzy. Nie raz odchyłki są tak duże że trzeba wyrównywać styropianem.

pozdrawiam
Niestety ale trzeba pilnować ekip, każda niedokładność na jednym etapie odbija się czkawką na drugim.

lukasz860910
01-06-2015, 20:49
wszystko ładnie tylko cena jest z materiałem, firmy schodzą z ceny i leją minimum wylewki. Już widziałem spękany anhydryt ale nie była to wina technologi tylko wykonania, każda technologia będzie dobra jeżeli jest dobrze wykonana.

lukasz860910
01-06-2015, 20:59
[QUOTE=plusfoto;6874295]Jeśli ma być dobrze to robi się praktycznie tak samo, mało tego do 200m2 przy podłogówce brak dylatacji. A nawet jeśli ma to zrobić firma to kosztuje to 2 zł za metr bieżący razem z materiałem. Dylatacja z folią jest droższa o około 20 zł za rolkę 50m.

nie wiem czy takie 2 zł, to zależy jaka ekipa.

GENEO nie trzeba.

ale inne tak

To trzeba zrobić w obu przypadkach jeśli chcemy aby było dobrze.

tu się zgodzę, folia w płynie będzie trzymała się gładkiej powierzchni? przy betonie na pewno

Dokładnie tak samo
Ja podałem ostateczną cenę ze wszystkim. Ekipa była na dwie godziny przed kontenerem, wszystko posprawdzała i przygotowała. Gdzie ewentualnie było trzeba okleiła.

często za poprawianie, przerabianie styropianu doliczają i to nie mało


generalnie o wszystko trzeba pytać, żeby koszty czasem nie wzrosły.

lukasz860910
01-06-2015, 21:05
ogólnie chciałbym zobaczyć tak samo zrobione ogrzewanie podłogowe, odpalić je i zobaczyć osobiście jak to jest w praktyce. Filmy które krążą w internecie są grubo jak dla mnie naciąganie. Ale to reklama :) a tam zawsze jest kolorowo :D pięknie

silent22
02-06-2015, 12:25
Witam
Mam pytanie, kupiłem domek drewniany do ogródków działkowych, wymiary 6x4 muszę pod niego wyrównać teren i zrobić jakąś wylewkę fundamentu czy cokolwiek, tylko że nie mam o tym zielonego pojęcia, powiedzcie proszę jak to zrobić i jak to kosztowo wychodzi?

lukasz860910
07-06-2015, 09:04
zalej fundament albo płytę, dużo pisania jak to zrobić poszukaj na forum

koniec tematu? nikt nie odpowie:(

tak już jest, odpowiadacie tylko na to co chcecie

jak na youtube zadałem pytanie to nigdy nie uzyskałem odpowiedzi, komentarz był usuwany

termolit
16-06-2015, 14:52
U mnie wylewka z terolitu WOLPLAN GENEO i wyszło 10,5 za m2/1cm brutto


Jeśli ma być dobrze to robi się praktycznie tak samo, mało tego do 200m2 przy podłogówce brak dylatacji. A nawet jeśli ma to zrobić firma to kosztuje to 2 zł za metr bieżący razem z materiałem. Dylatacja z folią jest droższa o około 20 zł za rolkę 50m.

GENEO nie trzeba.

To trzeba zrobić w obu przypadkach jeśli chcemy aby było dobrze.

Dokładnie tak samo
Ja podałem ostateczną cenę ze wszystkim. Ekipa była na dwie godziny przed kontenerem, wszystko posprawdzała i przygotowała. Gdzie ewentualnie było trzeba okleiła.


Dziękujemy za opinię :)



Łukaszu,

podajecie ceny za wylanie ale nie pisze nikt ile kosztuje przygotowanie. Jeżeli wylewa się płynną posadzkę wszystko trzeba dokładnie przygotować. Dochodzi koszt dylatacji z folią, trzeba wszystko skleić, ktoś musi to zrobić. Więc dochodzi koszt przygotowania. Ile?

posadzkę trzeba później wyszlifować, ile to kosztuje?
zabezpieczenie posadzki przed wilgocią w łazience, kotłowni itp. ile?
co z klejami jakie stosujemy przy gresie, płytkach..., przy posadzkach betonowych wiadomo. A tu...??? CZy nie ma znaczenia.

Co do przygotowania podłoża, to zazwyczaj robi się to na etapie rozkładania instalacji ogrzewania i styropianów i jeżeli robi to instalator to często nie dolicza kwot z kosmosu, a czasami weźmie tylko za materiał dylatacji np. 1zł.

Jak np. robimy całą anhydrytową płytę grzewczą TERMOLIT (ogrzewanie podłogowe z wylewką anhydrytową) to nie bierzemy robocizny za rozkładanie dylatacji i jej klejenie, bo jest to nasz święty obowiązek, żeby ją wykonać i dobrze uszczelnić podłoże, aby na etapie rozlewania jastrychu nie było żadnych problemów i robimy to w cenie wykonania.

W dzień wylewki zawsze przyjeżdżamy na budowę przed transportem materiału 3h minimum, aby wtedy naprawić ewentualne błędy po poprzednikach, przy domkach 200-300m2 spokojnie jest na to czas, ponieważ samo rozlanie jastrychu to 1,5h, więc nawet na poprawki jak wystąpią mamy te 6-8h w ciągu całego dnia, jak jest na budowie dramat, ale po to też przyjeżdżamy jak widzimy potrzebę przed rozlaniem jastrychu nawet po kilka razy i dokładnie pokazujemy instalatorom/ czy ekipie od układania styro jak powinno wyglądać przygotowanie podłoża, do tego za każdym razem Inwestor dostaje od nas poradnik i filmy jak to powinno wyglądać.

Co do nierówności i cen za anhydryt, zawsze jest to trochę niewiadoma, ponieważ nigdy nie wychodzi cena z m2, która jest w ofercie ale o tym już pisaliśmy.

Nie zdarzyło się, żeby budowa była w 100% równa, zawsze dochodzą dodatkowe tony materiału raz tona, raz więcej 2-3tony, czasem jak jest naprawdę spartaczony chudziak nawet 7-8 ton, więc zawsze lepiej dobrze przypilnować ekipy od chudziaka, o czym praktycznie nikt nie pamięta, albo nie wie, a następnie dobrze przypilnować ekipę od układania styropianów, bo im wyżej idziemy z równaniem tym drożej nas wszystko kosztuje.

Pisaliśmy już nie raz, że każda technologia czy to jastrych anhydrytowy czy piaskowo-cementowy jest dobra i jest różna. Natomiast podłoże powinno być przygotowane dobrze tu i tu, w łazienkach folia w płynie powinna być i przy anhydrycie i przy cemencie.

Co do gruntów i klejów na anhydryt zalecani są producenci PCI, Bautec czy Kiesel, najlepiej zaopatrywać się w Internecie, gdyż jest dużo taniej.

Poniżej załączam dokument na co warto zwrócić uwagę przygotowując podłoże. Pokazujemy poprawne wykonanie jak i błędne.

http://www.termolit.pl/szkolenia/przygotowanie-podloza-pod-jastrych-anhydrytowy.jpg

Pozdrawiam
Tomasz

lukasz860910
17-06-2015, 22:04
Dziękujemy za opinię :)



Łukaszu,


Co do przygotowania podłoża, to zazwyczaj robi się to na etapie rozkładania instalacji ogrzewania i styropianów i jeżeli robi to instalator to często nie dolicza kwot z kosmosu, a czasami weźmie tylko za materiał dylatacji np. 1zł.

Jak np. robimy całą anhydrytową płytę grzewczą TERMOLIT (ogrzewanie podłogowe z wylewką anhydrytową GENEO) to nie bierzemy robocizny za rozkładanie dylatacji i jej klejenie, bo jest to nasz święty obowiązek, żeby ją wykonać i dobrze uszczelnić podłoże, aby na etapie rozlewania jastrychu nie było żadnych problemów i robimy to w cenie wykonania.

W dzień wylewki zawsze przyjeżdżamy na budowę przed transportem materiału 3h minimum, aby wtedy naprawić ewentualne błędy po poprzednikach, przy domkach 200-300m2 spokojnie jest na to czas, ponieważ samo rozlanie jastrychu to 1,5h, więc nawet na poprawki jak wystąpią mamy te 6-8h w ciągu całego dnia, jak jest na budowie dramat, ale po to też przyjeżdżamy jak widzimy potrzebę przed rozlaniem jastrychu nawet po kilka razy i dokładnie pokazujemy instalatorom/ czy ekipie od układania styro jak powinno wyglądać przygotowanie podłoża, do tego za każdym razem Inwestor dostaje od nas poradnik i filmy jak to powinno wyglądać.

Co do nierówności i cen za anhydryt, zawsze jest to trochę niewiadoma, ponieważ nigdy nie wychodzi cena z m2, która jest w ofercie ale o tym już pisaliśmy.

Nie zdarzyło się, żeby budowa była w 100% równa, zawsze dochodzą dodatkowe tony materiału raz tona, raz więcej 2-3tony, czasem jak jest naprawdę spartaczony chudziak nawet 7-8 ton, więc zawsze lepiej dobrze przypilnować ekipy od chudziaka, o czym praktycznie nikt nie pamięta, albo nie wie, a następnie dobrze przypilnować ekipę od układania styropianów, bo im wyżej idziemy z równaniem tym drożej nas wszystko kosztuje.

Jastrychu anhydrytowego WOLPLAN GENEO się nie szlifuje! chodzić po nim można już po 8h i spokojnie możemy kontynuować drobne prace budowlane.

Pisaliśmy już nie raz, że każda technologia czy to jastrych anhydrytowy czy piaskowo-cementowy jest dobra i jest różna. Natomiast podłoże powinno być przygotowane dobrze tu i tu, w łazienkach folia w płynie powinna być i przy anhydrycie i przy cemencie.

Co do gruntów i klejów na anhydryt zalecani są producenci PCI, Bautec czy Kiesel, najlepiej zaopatrywać się w Internecie, gdyż jest dużo taniej.

Poniżej załączam dokument na co warto zwrócić uwagę przygotowując podłoże. Pokazujemy poprawne wykonanie jak i błędne.

http://www.termolit.pl/szkolenia/przygotowanie-podloza-pod-jastrych-anhydrytowy.jpg

Pozdrawiam
Tomasz

jeżeli robisz tak jak piszesz to gratuluje. teoretycznie na 6:)

szkoda że tyle partaczy na rynku mamy, widziałem już wiele źle zrobionych wylewek. Każda technologia jest dobra jeżeli wykonują ją ludzie którzy się na tym znają.

Pozdrawiam

termolit
18-06-2015, 11:16
jeżeli robisz tak jak piszesz to gratuluje. teoretycznie na 6:)

szkoda że tyle partaczy na rynku mamy, widziałem już wiele źle zrobionych wylewek. Każda technologia jest dobra jeżeli wykonują ją ludzie którzy się na tym znają.

Pozdrawiam

Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2 :)

Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!


Łukaszu zapraszamy do współpracy :))))

Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

Tomek

lukasz860910
18-06-2015, 21:15
Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2 :)

Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!

Poniżej fotka, jak wygląda źle wykonany jastrych.

http://www.termolit.pl/images/020_th_niekompetentny_wyk_posadzki.jpg

Łukaszu zapraszamy do współpracy :))))

Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

Tomek

dziękuje

dokładnie tak jest, nie zaoszczędzisz tylko stracisz pieniądze i nerwy

wysłałem ci PRV

pozdrawiam

Mr A
23-07-2015, 12:15
Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2 :)

Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!


Łukaszu zapraszamy do współpracy :))))

Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

Tomek

Pewnie się zgłoszę z kompleksową wyceną,ale to najwcześniej w przyszłym roku ;)

termolit
27-07-2015, 15:55
Pewnie się zgłoszę z kompleksową wyceną,ale to najwcześniej w przyszłym roku ;)

Zapraszamy :)

Wszamanka
04-08-2015, 19:09
ile może kosztować wykonanie z materiałem 18m2 ślepej wylewki? Mam do wykonania w dwóch pomieszczeniach gdzie wychodzą rury z kanalizy, i dostałam kosmiczną wycenę. Albo ceny taki są, a mi się tylko wydaje że to dużo...

plusfoto
04-08-2015, 19:51
Problemem prawdopodobnie jest jej wielkość. 5-6 stówek razem z materiałem to będzie minimum.

brzozas
09-04-2016, 16:29
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam

Łukasz,
22-05-2016, 22:48
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam
Wylewka 11zł m2 sama robocizna.
Tynkowanie tynk cem-wap 29 zł za m2 za całość wykonanie plus ich materiał, co prawda tynków jeszcze nie mam ale widziałem efekt u znajomych jak chłopaki to zrobili. U mnie dopiero wchodzą w marcu 2017 Teren działania wokół Zgierza. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pisać na priv.

termolit
15-06-2016, 20:38
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam

Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

Pozdrawiam
Łukasz

Konto usunięte_1*
15-06-2016, 21:22
Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

Pozdrawiam
Łukasz
czyli górny Śląsk tańszy bo robili mi w Opolskim za25 zł , robota malina było to we wrześniu zeszłego roku

link2jack
15-06-2016, 21:43
260m2 - 35 ton piachu - 1000zl. Cement: chyba jedynka Ożarowska 1700zl. Robocizna plus plastyfikator i dylatacja = 4200zl. Piachu zostało sporo, cementu pół palety. Czyli materiał plus robocizna wyszło około 25zl za m2.

justo
30-08-2016, 11:36
macie jakąś sprawdzoną ekipę do wylewek? okolice Warszawy ( Wołomin)

termolit
07-09-2016, 11:20
Dariusz Niemyjski www.anhydrytypolska.pl/kontakt.html powołaj się na grupę anhydryty polska - Dariusz robi cementowe i anhydrytowe.

My zapraszamy na dolnym śląsku :)

Pozdrawiamy
Zespół TERMOLIT

lukasz860910
04-11-2016, 21:02
260m2 - 35 ton piachu - 1000zl. Cement: chyba jedynka Ożarowska 1700zl. Robocizna plus plastyfikator i dylatacja = 4200zl. Piachu zostało sporo, cementu pół palety. Czyli materiał plus robocizna wyszło około 25zl za m2.

jeżeli poziomy są w miarę równe to towaru dużo nie wychodzi. Na 260m2 około 5 ton cementu, za piasek dałeś nie dużo w łodzi za żwir 0-3 mm około 1400 zł 35 t. ale dobrego :)

włókna ani siatki nie dawałeś?
dylatacja gr. 1 cm na ogrzewanie podłogowe, 0,5 mm tam gdzie nie ma ogrzewania.

Cena wyszła ci niska ale 5 ton cementu nie poszło, na pewno 1cm dylatacja nie była dawana i nie było zbrojenia. Piasek też był w dobrej cenie.

Cena zależy od miejscowości w łodzi za 18 ton piasku płukanego 700 zł
poznan 700-900
turek-konin 300

dlatego ceny nie są identyczne w PL, zależy też jaki towar i ile daje wykonawca

zapraszam na strone www.posglanc.pl tam poczytasz co i ile przy posadzkach idzie

lukasz860910
02-02-2019, 21:54
https://m.facebook.com/story.php?
story_fbid=2349139165110361&id=346200555404242

������ POSGLANC ''FIRMĄ ROKU'' 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣

�������������������������������������������������� ����������������������������������������

W dniu dzisiejszym podczas Spotkania Noworocznego Powiatu Tureckiego zostaliśmy laureatami konkursu organizowanego przez Turecka Izba Gospodarcza.
Sam udział w konkursie był dla nas wyróżnieniem, a zwycięstwo to wielki zaszczyt!
Cieszymy się, że nasza praca została zauważona i doceniona. ������������������
Sukces jaki odnieśliśmy motywuje do dalszego działania i rozwoju.
Dziękujemy i nie zwalniamy w 2019! ������

maciuspala
03-02-2019, 20:36
U mnie 140 m2 wylewki grubej bo średnio 10 cm weszło 3,5 t cementu, 10 siatek, 4 bale pianki, piasku 14 ton za 220 zł ale zostało sporo, robocizna 12,50 zł z włóknami i plastyfikator em.
Z obliczeń wychodzi że materiał wyszedł 11 zł robota 12,50 czyli 23,50 zł z materiałem.

lukasz860910
10-02-2019, 10:14
https://turek24.com.pl/posglanc-tomasz-glanc-z-tytulem-firmy-roku-2018/

lukasz860910
10-02-2019, 10:16
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2356342841056660&id=346200555404242

Posadzki Mixokretem
04-03-2021, 18:16
Ceny wylewek betonowych w województwie Mazowieckim na rok 2021 zaczynają się od stawki 15zł/m2 za robociznę . Na cenę posadzki składa się wiele czynników : metraż , grubość i rodzaj wylewki , podłoże , izolacje i tp oraz to po czyjej stronie leży zakup materiałów budowlanych. Polecam zgłosić się do firmy budowlanej która wyceny jak i pomiary robi za darmo . 721 198 475 Fachowiec przyjedzie wymierzy , wyceni . Ponadto podpowie jakie materiały budowlane będą odpowiednie do danego rodzaju posadzki.

Posadzki Mixokretem
04-03-2021, 18:18
https://posadzkimixokretem.pl.tl/Cennik.htm

teka
24-03-2021, 01:33
dokladnie plus kwestia co idzie na wykonczenie.w przypadku deski klejonej,parkietu kruszywo 2-8mm. koszt wtedy wzrasta

Kat15pl
16-05-2021, 20:53
Hej:) potrzebuje zrobic wylewkę pod kostkę brukową ( ok. 10m2) - 1mx10m + położenie kostki brukowej. Fachowiec mówi, że 1000zl taka zabawa + materiały. Poprzedni, który miał się tego podjąć, powiedział, by kupić 8 worków wylewki betonowej (m-15 kreisel - https://www.obi.pl/suche-zaprawy/kreisel-wylewka-betonowa-m-15-441-25-kg/p/5238209), jednak ten się upiera przy piachu i cemencie. Co o tym myślicie? Cena dobra? Dobrze, ze upiera się przy piachu i cemencie, a nie chce korzystac z tego co mamy?

Kat15pl
16-05-2021, 21:33
Zapomniałem dopowiedzieć.. Łódź:)

Mati22
14-10-2021, 16:16
Witam, do wylania 40m2 posadzki w tym chudziak. Całkowita grubość to 18cm betonu.
Również przygotowanie szalunków do dwóch stopni/schodków w tym pomieszczeniu. Całość zatarta na gotowo.
Firma wyceniła mi te prace na 4800zł w tym materiały piasek, cement, zbrojenie, izolacja z folii podwójna.

woj. wielkopolskie

Czy to dobra oferta?

Pozdrawiam

bandziorno
23-06-2022, 22:02
100 m2 Kozienice maszynowo.
Chudziak 6cm 2400
Wylewka 8cm 2850