PDA

Zobacz pełną wersję : TANI piec 5kl+ecodesign=SZTOKER +12 lub?? cena<7600zł.licząc płatne przeglądy co1rok



rider99
17-01-2018, 09:46
Witam. Polećcie proszę TANI kocioł z 5klasą i ecodesign(będę próbował uzyskać dofinansowanie w małopolsce) 12-15kw.

Na tą chwile z polecanych konstrukcji znam tylko ten na literę SZ model " + " jego cena to +/- 5650(8%vat decydując się na montaż)/6400(23%vat) wedle pewnej strony w internecie+3stówy co rok żeby utrzymać 5lat gwarancji wiec wychodzi nam całość 5.9+montaż-7.6tys.max

Zależy mi minimum na 5letniej gwarancji.

Najchętniej sterownik z możliwością obsługi przez internet ale ewentualnie zawsze mogę dokupić ekoale 3.5 albo brulixona 3.5 : )

Nie chciałbym kotła z palnikiem model sm : ) choć pewny nie jestem że inne spalają lepiej i czyściej, z tego co czytam to podobno jednak spalają lepiej a więc pytanie:

-są kotły 5kl+ecodizajnos z palnikiem nazwanym nazwiskiem jednego z Polskich królów o imieniu Stefan a nazwisku Bat...? : )
-ewentualnie ten drugi palnik zwany małą...eko...co daje energie? : ) bo z tego co czytam jako tako to spala
-palnik pieca na SZ model "+"wydaje się ok ,tak samo jak ten sv-200 od konkurencji ale w 13kw nie ma ekodizajnos wiec odpada

Mam nadzieje że mój sposób pisania nikogo tutaj bardzo nie zdenerwuje a może chociaż rozśmieszę jednego.

edwars
18-02-2019, 06:16
Mam nadzieje że mój sposób pisania nikogo tutaj bardzo nie zdenerwuje a może chociaż rozśmieszę jednego.

Mnie ani nie rozśmieszył ani nie zdenerwował, jestem tylko ciekawy czy Twój polonista już siedzi, czy ciągle go szukają.

eliks
18-02-2019, 06:46
Uwaga spoiler, podaje odpowiedzi rebusu: Sztoker, ekoenergia, sv200, Batory.

radik81
18-02-2019, 07:32
Skamp-PV 13 ma od 27.7.2018 ma Ecodesing
https://sekom-pleszew.com.pl/kotly-skamp-pv/
Z tej samej "stajni" masz jeszcze Klaster w Ecodesing