PDA

Zobacz pełną wersję : Gilotyna do ciecia paneli



zxs
25-01-2018, 13:02
Mam do was pytanie. Zabieram się do układania paneli (około 100m2) i znalazłem przypadkiem w necie takie cudo jak gilotyna do cięcie paneli.

Piła mnie trochę przeraża przez brud i kurz a ta gilotyna wydaje się być czysta tylko nie wiem jak z „jakością obsługi”.

Taki sprzęt nie jest drogi można kupić za 140 – 180złzł a po robocie sprzedać za jakieś 100zł i wydaje się mocno przyspieszyć prace.
Proszę o opinię osób które używały gilotyny. Czy ten sprzęt się do czegoś naddaje?

agraf
26-01-2018, 05:49
Witaj,

mam takie cudo. Kupowałem z netu gdzieś za ok.80zł-nówkę. Jak chodzi o sam sprzęt to u mnie sprawdził się idealnie.Kładłem prawie 200 m2. Bardzo dobrze docina się panele po krótszym boku-szybciej niż piłą, natomiast problem jest chcąc ciąć wzdłuż panelu. Nie ma takiego pyłu jak przy cięciu piłą czy wyrzynarką chociaż trochę syfu też zostawia.Polecam:)

zxs
26-01-2018, 08:07
Witaj,

mam takie cudo. Kupowałem z netu gdzieś za ok.80zł-nówkę. Jak chodzi o sam sprzęt to u mnie sprawdził się idealnie.Kładłem prawie 200 m2. Bardzo dobrze docina się panele po krótszym boku-szybciej niż piłą, natomiast problem jest chcąc ciąć wzdłuż panelu. Nie ma takiego pyłu jak przy cięciu piłą czy wyrzynarką chociaż trochę syfu też zostawia.Polecam:)

Napisz jeszcze jak wyglądały krawędzie paneli

Czy bardzo rozrywało spodnią część panela?

Czy pojawiały się jakieś rozwarstwienia?

agraf
29-01-2018, 05:26
Nic nie rozrywało.Krawędzie były OK.Przynajmniej tak cięła moja gilotyna.