PDA

Zobacz pełną wersję : heksagony w wąskim przedpokoju - jakie?



Patana
01-02-2018, 18:19
Cześć, mam dylemat: korytarz 160cm szerokości na długości dwóch metrów, następnie przewężenie do 90cm i już wchodzi się na salon. Na korytarzu stanie szafa o głębokości 40cm więc zostanie 120cm szerokości. Chce położyć płytki heksagonalne i zastanawiam się jaki rozmiar 25x29 czy 17x20. Wydaje mi się, że prszy mniejszych byłby lepszy efekt, bo więcej tych płytek wejdzie na szerokość. Kafle będą białe lub jasno szare. Proszę o radę, pozdrawiam ;)

Elfir
01-02-2018, 19:02
tutaj małe heksy w małym korytarzyku:
http://www.makehomeeasier.pl/wp-content/uploads/2015/03/collage111.jpg

Andrzej Temerniak
02-02-2018, 12:32
heksagonów to zbytnio nie polecam ponieważ szybko się na nich rysy robią i brzydko to potem wygląda.

Patana
02-02-2018, 22:08
heksagonów to zbytnio nie polecam ponieważ szybko się na nich rysy robią i brzydko to potem wygląda.

Moje maja strukture betonu, nie będzie widać

E-Rzecznik Śnieżka
20-02-2018, 13:34
Jeżeli płytki będą jednolitego koloru (podobnie jak fugi) to polecamy większy rozmiar (mniej będzie fug, więc podłoga będzie bardziej praktyczna). Jeśli jednak będzie to połączenie kolorów, podobnie jak na zdjęciu prezentowanym powyżej, to lepiej będą wyglądały płytki mniejsze (optycznie powiększą, a raczej nie zmniejszą ;) korytarza. Na ściany polecamy jasną kolorystykę, by jak najbardziej powiększyć optycznie wnętrze. Farba Satynowa (zmywalna) pozwoli utrzymać ściany w czystości przez wiele lat.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka