PDA

Zobacz pełną wersję : projekt HARY 1 pracowania PROJEKTY PRESTIGE



return77
14-02-2018, 12:34
Witam,
Czy ktoś z Państwa buduje lub zbudował dom Hary I (kupiony na stronie :spam:?
Pytam, bo interesują mnie opinie o tym projekcie. A może ktoś będzie chciał się podzielić zdjęciami z realizacji?
Proszę o wiadomość. Dziękuję z góry.

Warmi
05-03-2018, 09:42
Ja mam kupiony ten projekt, jednak trochę zmian w nim mam. Płyta fundamentowa, dach zmieniony na tańszy dwuspadowy, wiązary prefabrykowane, zamiana łazienki z jednym z pokoi, likwidacja okna narożnego w kuchni i takie tam. Czekamy na pozwolenie na budowę, więc jeszcze daleka droga.

return77
05-03-2018, 19:08
Dziękuję za wiadomość.
A kiedy planujesz budowę - kiedy będziesz miał zdjęcia stanu surowego zamkniętego?

AndziakS
11-03-2018, 23:02
My także zdecydowaliśmy się na ten projekt. Czekamy na pozwolenie. Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian przy adaptacji. Biliśmy i nadal bijemy się z myślą co zrobić z ta łazienka przy kominku. Zostawić czy jednak zrezygnować?

Warmi
18-03-2018, 04:52
My trochę zmian wprowadzilismy: płyta fundamentowa, wiązary dachowe, dach zmieniony na dwuspadowy + częściowo płaski, architekt poradził dla obniżenia znacznego kosztów. Dom dla 3 osób, więc przenieslismy łazienkę bliżej sypialni dużej, zamiast 1 z pokoi odpowiednio go zmniejszając, dzięki czemu pokój obok będzie miał ok. 15 m, a miejsce po łazience to będzie malutki gabinecik męża. Kominek likwiduje y, dzięki czemu do tej małej łazienki wystawimy jeszcze prysznic. Okno narożne w kuchni zmieniamy na zwykłe, w sypialni też likwiduje y jedno okno. Zastanawiam się jeszcze nad sensem okna w wiatrolapie:D. Projekt wybraliśmy że względu na to, że zmieści się na naszą działkę 22m szerokości mamy, potrzebowałam spiżarni, pralni, dużej garderoby i 2 łazienek, to było must have, reszta była mniej ważna

Sylwester1919
01-02-2019, 13:36
Witam. Czy ktoś z państwa posiada zdjęcia z realizacji projektu Hary 1?