PDA

Zobacz pełną wersję : Piekarnik z funkcją mikrofali



plusfoto
14-02-2018, 17:53
Ktoś ma , użytkuje i podzieli się wrażeniami

Agnieszka55
15-02-2018, 08:45
Mam, użytkuję (Samsung NQ50H5537KB), jestem bardzo zadowolona.
Zdecydowanie częściej korzystam z funkcji mikrofali, niż piekarnika,
ale od czasu do czasu piekę ciasta/ciasteczka/kurczaka/mięcho i wszystko jest ok
(ustawiam odrobinę niższą temp. niż w poprzednim piekarniku, mam wrażenie, że "mocniej grzeje" ;)).
Piekarnik posiada funkcje łączone (np. mikrofala+grill),
oraz funkcje automatyczne (np. mrożona pizza),
a także pojemnik do gotowania na parze (jeszcze nie korzystałam).
Jest mniejszy od tradycyjnego piekarnika,
ale zdecydowanie większy od mikrofali.
Mnie taka wielkość w zupełności wystarcza - i tak nigdy nie piekłam dwóch potraw jednocześnie,
a jedna potrawa spokojnie się mieści.
Moc mikrofali może nie jest powalająca (800 W), ale jak dla mnie ok.
A co najważniejsze - w kuchni nie zajmuje dużo miejsca,
nie trzeba upychać dwóch urządzeń.

plusfoto
15-02-2018, 11:24
Dzięki za info

GUALTIERO
21-02-2018, 10:44
Chciał bym mieć taki piekarnik...

Łukasz_K
22-02-2018, 11:06
Mamy, już 9 rok, Samsung do zabudowy (nie pamiętam modelu, w razie czego można sprawdzić). Model bez obrotowego talerza, co u nas powoduje pewne małe problemy przy użytkowaniu mikrofal. Niby są rozprowadzane równomiernie, ale to tylko teoria, szczególnie widoczna przy potrawach o większych powierzchniach. Ale spokojnie daje radę. Pamiętać tylko należy o zmienianiu tacki, żeby nie zostawić tej metalowej podczas używania mikrofali. Ogólnie - duży oszczędność miejsca, niezła wygoda. Drugi raz tez bym brał (choć szukałbym z obrotowym talerzem).

Anama
14-03-2018, 09:26
Używałam i zdecydowanie polecam, super opcja - oszczędność miejsca i wygoda użytkowania, takie 2 w 1.

wiesiek6308
14-03-2018, 19:34
Mamy, już 9 rok, Samsung do zabudowy (nie pamiętam modelu, w razie czego można sprawdzić). Model bez obrotowego talerza, co u nas powoduje pewne małe problemy przy użytkowaniu mikrofal. Niby są rozprowadzane równomiernie, ale to tylko teoria, szczególnie widoczna przy potrawach o większych powierzchniach. Ale spokojnie daje radę. Pamiętać tylko należy o zmienianiu tacki, żeby nie zostawić tej metalowej podczas używania mikrofali. Ogólnie - duży oszczędność miejsca, niezła wygoda. Drugi raz tez bym brał (choć szukałbym z obrotowym talerzem).
To jeżeli ten Samsung nie ma systemu TDS należy zmniejszać moc mikrofal i jednocześnie wydłużać czas ich działania ( pracy) . Przetestuj to i zobaczysz różnicę.

kulunkele
06-07-2018, 18:29
Czy ten piekarnik samsunga który jest wyżej podany będzie pasować do zabudowy z ikei?