PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie próbować nowych smaków.



kasia7766
20-02-2018, 15:57
Znacie może fajne miejsca gdzie serwują dania z innych miejsc świata? Chodzi mi głównie o Wrocław, ale też Bydgoszcz, Kraków, Warszawę.

niktspecjalny
20-02-2018, 15:59
Znacie może fajne miejsca gdzie serwują dania z innych miejsc świata? Chodzi mi głównie o Wrocław, ale też Bydgoszcz, Kraków, Warszawę.
Szkoda ,że niezapomniany Lublin.Ale cóż czekaj.

katarinia
20-02-2018, 17:49
We Wrocławiu w ovo co jakiś czas są wydarzenia gdzie podają jedzenie z różnych stron świata.

Majsterklepka11
23-03-2018, 14:11
A konkretnie czego szukasz? Ja na Starym Rynku jadłem kuchnie meksykańską. Kiedyś na Hallera był dobry,,Chińczyk'' ale go przenieśli, nie wiem czy nie w okolice dworca PKS.

Elfir
13-01-2019, 12:33
Jakby ktoś szukał w Poznaniu to polecam Taj India na Malcie.

noc
13-01-2019, 13:21
Jakby ktoś szukał w Poznaniu to polecam Taj India na Malcie.

Jadłem tam kilkukrotnie, głównie jagnięcinę i baraninę-to trudniej przyrządzić ale dają radę, w miarę godne polecenia.
W Katowicach dobrze dają jeść w "Sztolni", duże toto ale smacznie. We Wrocławiu "Marina" w miarę, ładne miejsce latem. Z innych we Wrocławiu "Mama Manousch", "La Maddalena", nieco gorzej było w "Bernard", "Pod Papugami" i hotelu "Haston".
Lokalnie w Zielonej Górze to "Czarny Tulipan" -"La Tulipe Noire", choć tam różnie można trafić, trzeba pytać o sposób przyrządzania. "Bachus" jest niezły, "Es la Passion" z polskich "Zbójnicka Grota" a z hinduskich może być "Tadż Mahal".

Elfir
13-01-2019, 15:07
W Wetlinie, w "Hnatowym Berdzie" można popróbować koźlinę. Tylko dobrze uprzedzić wcześniej gospodarzy że ma się ochotę na degustację, bo nie jest na co dzień w menu.

petrjukov
18-11-2022, 06:25
Dobry dzień! Jeśli ten wątek jeszcze żyje, chciałbym wiedzieć o niezwykłych restauracjach na zachodzie kraju. Za miesiąc planujemy wybrać się z żoną na wycieczkę i chcemy zwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc.
Dzięki za pomoc)

mborek
06-12-2022, 12:08
Najlepiej u siebie w domu. Dwie ciekawe aplikacje jakie mogę polecić do gotowania:

Supercook - wpisuje się składniki jakie ma się u siebie w domu i aplikacja przeszukuje praktycznie wszystkie strony www w poszukiwaniu pasujących przepisów
Tasty - przepisy z całego świata, przetestowane przez zespół Tasty. niekoniecznie proste ale kilka razy już gotowałęm z tej strony i wszystko wychodzi

Polecam też kupienie sobie :spam:. Od czasu od kiedy kupiłem, o wiele częściej piję świeże soki owocowe i warzywne.