PDA

Zobacz pełną wersję : beton architektoniczny jak pomalowac



El-Mar
05-03-2018, 21:15
witam czy ktoś moze wie czym pomalowac beton architektoniczny,zeby zachowac wszystkie detale tzn dziurki itp.Chodzi mi o to jaką farba

concreat
22-07-2018, 12:54
Hej,

betonu architektonicznego się nie maluje, to profanacja, chyba że jest tak ohydny że chcesz go zasłonić.

do betonu używaj impregnatów, zabezpieczają i nie zmieniają go wizualnie, używałem i mogę polecić impregnat GRC oraz silbet, niezbyt drogie a dobre

poz
Krzysztof

witam czy ktoś moze wie czym pomalowac beton architektoniczny,zeby zachowac wszystkie detale tzn dziurki itp.Chodzi mi o to jaką farba

designernaetacie
08-08-2018, 15:53
Są produktu, którymi można malować beton w taki sposób, żeby ukryć niedoskonałości i wszelkie usterki.
Co prawd beton architektoniczny powinien być ładny bez malowania, ale wiadomo jak to jest z wykonawcami. Mało kto umie zrobić betonu w takiej jakości jakiej oczekiwałby inwestor / projektant.
Trzeba szukać pod "lazura". Lazury to takie półtransparentne farby, kolor można dobrać z palety.
Zawsze możan też dobarwić pigmentem lakier poliuretanowy i spróbować zrobić taką lazurę samemu.