PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt budowy dachu



Lesotho
26-03-2018, 15:04
Chciałbym was prosić o radę, czy cena za ten dach to nie przesada ? Kompletnie się na tym nie znam, całe życie mieszkałem w bloku. Niestety czytając artykuły czy fora na internecie ciężko się dowiedzieć czegoś konkretnego.

Dom parterowy 150m2 po podłodze,
Dach płaski

Materiał:

styropian spadkowy 20 tys
papa samoprzylepna, papy termozgrzewalne, klej do styropianu, rynny,opierzenie, płyta osb, piana, kołki rozporowe, gaz, profil pod rynne 15 tys
robocizna 11 tys

Dzięki za pomoc

Kamil30cm
26-03-2018, 16:30
Na podstawie Twojej wypowiedzi nie idzie nic stwierdzić. Cena Styropianu spadkowego zależy od jego grubości jakości. Co do papy i podzespołów to zależą one od producent i z czego są zrobione. Bo mogą być rynny plastikowe, stalowe, miedziane itp... Więc temat rzeka

Lesotho
26-03-2018, 17:36
Na podstawie Twojej wypowiedzi nie idzie nic stwierdzić. Cena Styropianu spadkowego zależy od jego grubości jakości. Co do papy i podzespołów to zależą one od producent i z czego są zrobione. Bo mogą być rynny plastikowe, stalowe, miedziane itp... Więc temat rzeka

3 warstwy styropianu, nie wiem jakiej grubości jest każda warstwa. Załóżmy, że materiał budowlany średniej jakości. Czy w takim razie ta cena jest ok ? czy zawyżona ? Czy 11 tys robocizny nie jest wysoką stawką ?

gambit565
26-03-2018, 18:18
3 warstwy styropianu, nie wiem jakiej grubości jest każda warstwa. Załóżmy, że materiał budowlany średniej jakości. Czy w takim razie ta cena jest ok ? czy zawyżona ? Czy 11 tys robocizny nie jest wysoką stawką ?

Chca mi sprzedac samochod 350 kW, taki ze sredniej polki za 150000PLN. czy to drogo czy nie? Na glupiio postawione pytania sa glupie odpowiedzi.

Kamil30cm
26-03-2018, 18:24
Jak 3 warstwy styropianu :ooo Kto to będzie układał. Cena robocizny nie jest wygórowana, mogę stwierdzić po powierzchni dachu że niska