PDA

Zobacz pełną wersję : zakrzaczona działka przed startem budowy



zoltan1234
04-04-2018, 16:48
Witam

Mam działkę, na której będę się budował. Jest to działka budowlana z gruntów ornych. Obecnie czekam na projekt od architekta, następnie pozwolenie itp. Zastanawiam się jednak czy jest już sens, aby wyciąć krzaki, które obecnie znajdują się na działce. Są to różne krzaki i wysokie chwasty. Jest akurat teraz pora i czas przy, którym mógłbym wykarczować całość, jednakże zastanawiam się czy jest sens. Budowę prawdopodobnie zacznę sierpień jak wszystko dobrze pójdzie.

Robinson74
04-04-2018, 22:28
Moim zdaniem sens jest, jeśli masz teraz czas. Za pół roku krzaki mogą być wyższe i grubsze i trudniejsze do usunięcia.

Kaizen
04-04-2018, 23:04
Pytaj ekipy. Moja z pomocą koparki ogarnęła pierwszego dnia razem z zebraniem humusu, wycięciem przeszkadzających kilkunastoletnich drzew, przygotowaniem ław ciesielskich, rozładowaniem materiałów, zadomowieniem się tak, że następnego ranka mógł zawitać geodeta. Ja się cieszyłem, że nie męczyłem się z tym wcześniej.

zorro128
06-04-2018, 19:25
Lepiej to wykarczuj,raz że mogą być jakieś niespodzianki o których lepiej wiedzieć wcześniej,dwa,przy krzakach nie widać dobrze ukształtowania terenu...