PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o dachówkach Tesli?



markosbrezowski
05-04-2018, 10:19
Hej zastanawiam się czy taka dachówka była by dobrym pomysłem do domu. W sumie to nie potrzeba byłoby wgle źródła zasilania osobnego prawda? Czy istnieje ktoś w Polsce kto ma coś takiego u Siebie? A może to lipa, która się psuje? Co o tym sądzicie? Prawie z wujkiem się ostatnio o to pokłóciłem bo ja mówiłem, że to przyszłość a wujaszek z wąsem" badziew i nie wiadomo czy działa" Czekam na opinie :cool:

perm
05-04-2018, 18:02
Hej zastanawiam się czy taka dachówka była by dobrym pomysłem do domu. W sumie to nie potrzeba byłoby wgle źródła zasilania osobnego prawda? Czy istnieje ktoś w Polsce kto ma coś takiego u Siebie? A może to lipa, która się psuje? Co o tym sądzicie? Prawie z wujkiem się ostatnio o to pokłóciłem bo ja mówiłem, że to przyszłość a wujaszek z wąsem" badziew i nie wiadomo czy działa" Czekam na opinie :cool:Poczytaj tematy o takich co już mają polską wersje takich dachówek czyli panele fotovoltaiczne. Mają plusy, mają minusy. Największy to magazynowanie.

markosbrezowski
06-04-2018, 09:25
Możesz zapodać link ? ;)

MariuszPol
20-06-2018, 16:25
Panele PV to super sprawa, ale nie wiem czy jest sens na chwilę obecną inwestować w dachówkę. Narazie dużo drożej to wychodzi niż po prostu położenie kilku paneli. A wuja nie słuchaj :)