PDA

Zobacz pełną wersję : pompa do studni z dwoma zaworami ciśnienia



marcin_open
09-04-2018, 16:49
Witajcie.

czy jest możliwość podzielenia wody ze studni na dom i ogród z dwoma osobnymi zaworami ciśnieniowymi? chcę uniknąć mieszania się wody tą z podziału na dom. Jest tam filtry "antypiaskowy" i zbiornik przeponowy, chciałbym to wydzielić z instalacji ogrodowej. wiem że można zrobić to na jednym układzie. ale nie chcę mieszać wody z domu i do ogrodu.
będę wdzięczny za odpowiedź

Jastrząb
10-04-2018, 08:12
Witajcie.

czy jest możliwość podzielenia wody ze studni na dom i ogród z dwoma osobnymi zaworami ciśnieniowymi? chcę uniknąć mieszania się wody tą z podziału na dom. Jest tam filtry "antypiaskowy" i zbiornik przeponowy, chciałbym to wydzielić z instalacji ogrodowej. wiem że można zrobić to na jednym układzie. ale nie chcę mieszać wody z domu i do ogrodu.
będę wdzięczny za odpowiedź

Wez zdefiniuj co rozumiesz przez zawor cisnieniowy, bo trudno zrozumiec Twoj pomysl. Zawór, to urzadzenie ktore zamyka lub otwiera przeplywa wody. CHcesz jakimiś zaworami sterować czy woda leci na dom czy na ogród?

Z jednej studni taka sama woda idzie do domu i na ogród, wiec nie wiem też o jakim mieszaniu się wody piszesz? Npiasz w czym to mieszanie przeszkadza.