PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrzewanie gazowe. Zmiana z ciepłowni na kocioł dwufunkcyjny.



Giblantar
16-04-2018, 14:05
Witam,

Zamierzam zrezygnować z ogrzewania z elektrociepłowni i zainstalować piec gazowy dwufunkcyjny. Mieszkam w bloku. Piec zostanie podłączony pod instalację, która była zrobiona przez elektrociepłownie. Do wymiany jest tez wkład kominowy. Jakich formalności trzeba dopełnić? Wiem, ze muszę uzyskać zgodę z gazowni na zmiane pieca na dwufunkcyjny. Mam do wypełnienia dokument o zmianę warunków przyłączenia. Jak wygląda droga do uzyskania takiego pozwolenia? Ile to trwa? Jakieś inne mądre sugestie?

Pozdrawiam

Pytajnick
16-04-2018, 21:27
Kominiarz, gazownia... a dalej nie wiem, bo w blokach, w których mam mieszkania, wszyscy przechodzili na indywidualne ogrzewanie, więc papiery załatwiał zarządca wspólnot, a Ty, jak rozumiem, chcesz sam rezygnować? Jest taka możliwość?

Giblantar
16-04-2018, 23:29
Tak, w sumie juz to zrobiłem. Teraz zależy mi żeby do zimy załatwić sprawę ogrzewania póki mieszkanie nadal jest w remoncie.

Konsultant marki Junkers
08-05-2018, 09:24
Witam,

czy zastanawiał się już Pan nad wyborem kotła kondensacyjnego?

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kotłów kondensacyjnych dwufunkcyjnych o szerokiej modulacji mocy palnika.
W celu doboru kotła zachęcam Pana do bezpośredniego kontaktu z autoryzowanym instalatorem marki Junkers-Bosch. Na stronie internetowej www.junkers.pl znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od miejsca zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810. Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie kotłów kondensacyjnych z rodziny Cerapur oraz Bosch Condens: http://www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers - Bosch